1. 1.
  ali kıran baş kesen, tipi bakanın 3 gün tuvaletten çıkamayacağı cinsten. iki lafından biri ''sen benimsin seni kimseye yar etmem, biz biriz tekiz'' işte bu yüzden de ''öleceksin.'' türk tipi hastalıklı maganda. e.u. isimli bir kadına uzaklaştırma kararına rağmen 2 yıldır tehditle istediklerini yaptırıp ölüm tehditleri savurarak işe kadının ailesini ve 3 yaşındaki yeğenini dahi karıştırıp, kadını ve ailesini taciz etmekten psikolojik ve fiziksel şiddete, arabalarını yakmaktan evlerine kurşun yağdırmaya kadar yemediği yürek kalmayıp da defalarca şikayet edilmesine rağmen erkek adalet tarafından hâlâ tutuklanmamış devlet tarafından korunan soyadından da anlaşılacağı gibi at siki kılıklı ırzı kırık bir gebeş. sadece bu kadına değil tüm bunları birçok kadına daha yapıyor.

  kadının sosyal medyada yayınladığı tehdit içerikli ses kaydını da polis kanıt olarak kabul etmiyor ama başka bir tehdit mesajından dolayı hadi polisi kadın düşmanı bellemesinler diye göstermelik olarak şahsı ön kapıdan gözaltına alıyorlar, arka kapıdan ''git öldürmeden gelme'' der gibi serbest bırakılıyor. hakkında davalar açılıyor, sadece ilk duruşmada mahkemeye gidiyor onda da beraat ediyor, sonraki duruşmalara katılmıyor çünkü sözde herif ortada yok ama nasıl oluyorsa kadının evinin etrafında dolaşıyor. bu da tüm bunlardan güç alarak sorunlu ve eksik erkekliğine güveniyor. hasta ruhlu psikopatın kafası nasıl bir alemdeyse kadını diri diri yakıp o yanık kokusundan nasıl haz alacağını falan belirtiyor.

  bir tane değil ki ortadan kaldırasın, ordan vursan burdan çıkıyorlar. ben bu tiplerle mücadele etmekten yoruldum, saydırmaktan da yoruldum ama amip gibi üremeye devam ediyorlar, görünce de midem kalkıyor. öldürsen sen suçlu olursun öldürmesen sen öldürülürsün, iki ucu boklu değnek. şu hayatta elime hiç silah almadım ama bu durumda olup da kendi adaletini kendisi sağlayan kadınlara da sonuna kadar hak veriyorum çünkü hukuk sistemi ve kanunları uygulayıcılar beni buna itiyorlarsa ben de gerekeni yaparım.

  twitter'da hashtag açılmış; #EUnunÖlmesiMiBekleniyor ve #HalilibrahimGebeştutuklansın

  http://www.hurriyet.com.t...sini-mi-bekliyor-40767199

  halil ibrahim gebeş
  halil ibrahim gebeş
  halil ibrahim gebeş
  halil ibrahim gebeş
  halil ibrahim gebeş
  halil ibrahim gebeş
  halil ibrahim gebeş
  halil ibrahim gebeş
  63 -3 ... arabeskkadin
 2. 2.
  Gebeş diye soyadı mı olur lan.
  ... fizulislermuduru
 3. 3.
  Yani dostlar bir şeyleri kınmakla, taziye ziyaretleri yapmakla, dünya kadınlar günü ilan etmekle, şiddeti lanetlemekle bu işler çözülmez.

  O kadar vahim bir durum ki yemin ederim empati yapamadım. O kadar yük bir bünyeye zarar olur, realitede değil empatide bile.

  Bu kadın ölecek, ne yazık ki ölecek. Ardından 3-5 gün anacağız, sonra ayda yılda bir hatırlanacak ve o sırada bir yenisi daha eklenecek kara kaplı bu deftere. Devlet yetkilileri samimi olmayan açıklamalarla geçiştirecekler konuyu. Kolluk kuvvetleri ise akşam paydos edince nerede okey oynayacaklarına daha çok önem verecek. Bu deyyus şayet kendini gebertmezse birde sırtımıza yük olacak; hapisane köşelerinde yan gelip yatacak. Bu dünyadan bir şeyleri sarf edip o beş para etmeyecek bünyesinin bütün ihtiyaçlarını sırtımızdan sağlayacak.

  Sabah sabah nevrim döndü. "insan nasıl katil olur?" sorusuna çok güzel bir yanıt. Hani derler ya "çekerim emaneti, sikerim adaleti!" Diye. Heh işte, kadının ailesinden biri yada kendisi bu adamı gebertse sen gel de o kişiye katil de.
  5 ... cokzararli
 4. 4.
  mesajlar öyle dehşet verici ki insan ne yazacağını şaşırıyor.

  alakam olmadığı halde ben bu kadar tedirgin olduysam bunların muhatabı olan kadın ve ailesi ne haldedir anlamak zor. "mesajına cevap vermeyen birine ikinci mesajı atmak bile tacizdir"i şiar edinmiş bi yeni algıyla bu; "ya benimsin ya kara toprağın" algısı birbirini yiyor.

  bilenler başlık altında izah ederse hayli mutlu olurum; polis bu gibi mesajları neden ciddiye almıyormuş? mantığı nedir acaba? tehdit bunlar?

  adamın sürekli gevelediği şey; "sen benimsin." bi ilişki nasıl bu hale gelebilir ve taraflar birbirlerine nasıl bu kadar saplantılı bağlanabilir? "aşk acısı" dediğin ağlarsın sızlarsın geçer. sevdiğin insanı yakmak, ailesine, eşine dostuna zarar vermek nedir?

  bu hakikaten ülkemizdeki eğitim probleminin bi sonucu gibi. çok tedirgin oldum. umarım bu geri zekalı yalnızca kendine zarar verir de bunun gibi sapıklardan kurtuluruz.
  11 -1 ... agnottott
 5. 5.
  Acaba bir vatandaş yok mu ki yanına iki kişi alıp allah rızası için bu tipi kemikleri kırılana kadar dövüp konteynera atacak.
  Ben de bunu anlamıyorum lafa gelince herkes mevzu kralı delikanlı amk.
  2 ... hakan yavas
 6. 6.
  Yok mu şu kızın mahallesinde 2-3 tane harbi delikanlı? Adaletin olmadığı yerde adaleti halk eliyle sağlasınlar.
  2 ... flat head
 7. 7.
  gündemde tutulması gereken isim.

  ''vah vah çok kötü'' diye geçiştirip unutmayın.
  bu kim diyenler için (bkz: halil ibrahim gebeş/#39041318).

  ulan tiksiniyorum, olamaz böyle bir şey.
  mesajlar ortada, açık açık tehdit ediyor, evine molotof atmış, ses kayıtları var, fiziksel şiddet var ve adam hala elini kolunu sallayarak kadının evinin önünde dolaşıyor, nasıl izin verilebiliyor böyle bir şeye?

  haber kanalları kaydıraktan kayan papağını göstermek yerine niye bunu göstermiyor?
  dalgamı geçiyorsunuz amına koyayım? adalet diye bir şey yokmu bu ülkede?

  mesajları okurken sevgilime ''biz ayılamayız'' dediğimi hatırladım ve bu herif ile aynı sözleri söylemiş olmaktan rahatsız oldum, çok çok farklı anlamlarda söylesek de ''sen benimsin, ben seninim'' dediğim için de rahatsız oldum.

  hapse atmak yada psikolojik tedavi altına almak da çözüm değil bana göre, ne kadar tedavi edilirse edilsin insanlar değişmez, şiddete eğilimli birisi şiddete eğilimlidir, hapse girse çıktığında kadının evine gidip ''vay sen beni hapse attırdın'' demeyecekmi bu?
  herkes olayları unutana kadar 1 sene belki akıllanmış numarası yapar sonra yine aynı hikaye.

  sadece bu da değil bunun gibi o kadar çok insan var ki..
  acil bir önem alınmalı, bu adamları koruyanların annesi,ablası,kız kardeşi yokmu?
  toplum ve insanlar için açık bir tehlike.

  bir kadına vurmak ne lan? evine molotof atmak ne?
  böyle insanların sokağa çıkması, bırak sokağa çıkmasını aynı şehirde olmak bile tehlike.

  eşinizi,annenizi,ablanızı,kız kardeşinizi, çocuklarınızı böyle insanların serbestçe dolaştığı bir yerde yaşamasını istiyormusunuz gerçekten?

  yarın benim kardeşimin yada kızımın yada ablamın başına böyle bir tipin musallat olup olmayacağının garantisini devlet bana veremiyormu şimdi amına koyayım?

  daha kendi güvenliğimi sağlıyamıyorsa ben bu devlete niye vergi veriyorum amına koyayım?
  2 ... gold tab gibson