bugün

beni endişelendiren insanlardır. pandemi artıyorsa diye ayrı endişelenip maske takan insanlara da ayrı endişeleniyorum. sadece yaşlılar olsa hadi neyse gençler de takıyor.
3 doz çipimi taktırdım kafam rahat.
maske takmayanlara müdahale etmedikleri sürece umrumda değillerdir.
bilinçli insandır. günümüzde özellikle toplu taşıma gibi yerlerde maske yakmak araç kullanırken emniyet kemeri takmaya benzer. yarın korona tamamen bitse bile uçakta, metroda, otobüste akıllı olanların kullanmaya devam etmesi gerekmektedir.
N95 takıyorum.vakalar iyice arttı.
maske fetişisti ve maskeye takıntısı olan insanlardır.
alışkanlık yapmıştır. yada çok sevdikleri birini koronadan kaybettikleri için travma geçiriyor olabilirler.
şirkette tekrar başlattık maske zorunluluğunu.
yok öyle dünya.

takacaksınız kardeşim.
küreselcilerin yalanlarına o biçim kanmış, sağlıklı düşünemeyen, zavallı insanlardır.
kronik hastalıkları vardır belki, ne biliyosun?
bazı insanlar için maskenin artık bir statü göstergesi olduğunu düşünmüyor değilim. bir yerde her insanın içinde bir miktar var olan “aşağılık kompleksinin” dışavurumu olabilir belki.

evet maske, sadece virüslere karşı solunum yolunu kapatmıyor..
--spoiler--
sahte salgını gene hortlatacaklar, gitmişsiniz doz doz deneysel ruhsatsız sıvıları olmuşsunuz, daha neden korkuyonuz, zaten maske virüsten koruduğu için değil virüs olduğu hissetirilmek için vardı.
--spoiler--
ya simdi niye durup dururken milletletarasi gizli orgutumuzun son derece gizli yuruttugu planini bozuyorsun ki?!?!
Tamam, anladik, doktorsun, kimyacisin, aylardir bunun sahte olduguna dair deneyler, arastirmalar yaptin ama bizde o kadar emek harcadik, di mi?!?!?

not : bilgi sahibi olunmadan fikir sahibi olunmaz- ugur mumcu
pandemiden önce de takıyorduk, sonra da takacağız.
Sahte salgını gene hortlatacaklar, gitmişsiniz doz doz deneysel ruhsatsız sıvıları olmuşsunuz, daha neden korkuyonuz, zaten maske virüsten koruduğu için değil virüs olduğu hissetirilmek için vardı.