1. 1.
    galatasaray kulübünün staddan sorumlu bakanı. *
    2 ... bylait
  2. 2.
    bugun çalıştıgım bankada tanışma fırsatı buldugum, galatasaraylı yönetici. istanbul tela a.ş nde yönetim kurulunda yer almaktadır. galatasaray ali sami yen stadından da sorumludur. seneye bedava bir kombine bileti vermemesi için hiçbir neden yok.
    3 ... iysr
  3. 3.
    yeni dönemde özhan başkanın bir saçmalık yaparak kendisine yönetimde yer vermeyeceği konuşulan galatasaray yöneticisi.
    2 ... yoksa yamuluyor muyum
  4. 4.
    bugün çalıştığım starbucks'ta kahve içmeye gelen adam. benden bir kahve istedi ben de bir gs li olarak utanmıyor musun gavur kahvesi içmeye dedim. yanındakiler dövdü. meğer korumalarıymış. oysa ki dövmesi için hiç bir neden de yoktu.
    6 ... sen bana bu diyemezsin
  5. 5.
    uzun kıvırcık saçlarını arkadan bağlayan, pek polemiklere girmeyen gs yöneticisi.
    2 ... minik mavi balina
  6. 6.
    hakkında herhangi bir spor sitesi haber yaptı mı, daima şu fotoğrafı kullanılan galatasaray lı yönetici:

haldun üstünel
    4 ... notrinova
  7. 7.
    radyospor a konuşmuş, maraton com tr ye göre. djibril cisse ve crespo gündemlerinde yokmuş.

http://www.ligtv.com.tr/D...lt.aspx?r=1&hid=41640

not: link alıntıdır.
    2 ... notrinova
  8. 8.
    tatil yapmamış, galatasaray' a harry kewell gibi bir üst kademe yıldızı kazandırmış, başka yıldızlar için de devrede olan çalışkan galatasaray yöneticisi.
    3 ... legend of the stranger
  9. 9.
    peçeteye saviola yazıp uzattığım...

(bkz: hadi be hacı be)

tanım: tuttuğunu koparan başarılı yönetici.
    21 -1 ... notrinova
  10. 10.
    2009'da kadıköydeyiz hayalimizi gerçekleştirecek kadroyu kurmaya ramak kalmışken bu kadronun kurulmasında büyük emeği geçen kişi.
    2 ... xargn
  11. haldun üstünel Başlığındaki Önemli Entry'ler