bugün

duygu sömürüsünü meslek kabul etmiş bir güruhtur. 9 senedir akp iktidar yani kendi partileri iktidarda hala başörtüsü zulmü diyeni allaha sevk ediyorum. hala türban sorunu çözülemedi diyenlerin amacının farklı olduğunu düşünüyorum. 9 senedir sizin seçtiğiniz parti de sizi rahatlatamadıysa biz ne yapalım kardeşim
hala olan sorundur, insanlar inançları gereği başlarını örtüyor ve o biçimde bir kurumda çalışmak istiyorlarsa o özgürlük sağlanmalıdır.
Hala türban sorunu var denmesine karşın ramazanda şort giyen bir kız çocuğunu dövdüler. Kadın dekolte giyiyorsa tecavüzü hak ediyor dendi. Her gün modern giyinimli açık kadınlar hem bağnaz erkeklerin, hem de kapalı kadınların ezici bakışlarına maruz kalıyor. Şimdi soruyorum: Gerçekten türban sorunu mu var bizim bu mükemmel çağdaş ülkemizde?
insanlar inançları gereği değil mahalle baskısı sebebiyle başlarını örttüklerinden dolayı olacak sorundur. ayrıca ille baş örtmekse mesele şapka var, bandana var... yok illa sıkmabaş yapacağım dersen kusura bakma. sonra kurum imajı dediğimiz bir olay var. hangi reklamda türbanlı var? olmaz. kurum imajını riske atar mı hiç?
Duygu sömürüsü değil gerçeklerdir. kanunlar değişebilir ama kanunlardan önce kafaların değişmesi gerekir. Türbanlılar meclise giremiyor bazı üniversitelere hala giremiyorlar. olayın bizim seçtiğimiz iktidarla alakası yok sizin seçtiğiniz kişilerin iktidarsızlığı ile alakası var.
artık şal sorunu olarak değiştirilmesi gereken sorundur.
Türban sorunu yoktur , türbanı sorun edenlerin iman sorunu vardır.
Isteyen istedigini giyer amk ister ciplak gez ister burkayla banane.