bugün

çok zeki ve çok da sevimli bir adamdır. lafını çat çat söylemesine de hayranım.

görsel
görsel
görsel
görsel
yaşar nuri öztürk ile laf yarışına girmiş, bilgisi olduğunu zannettiğim (artık böyle düşünmüyorum) gereksiz konuşmalar yapan, saatlerce izlesem bile tek kelime şunu öğendim diyemediğim insan.
sayesinde, dolaylı da olsa, hayata dair muazzam kuralları öğrendiğim insan. mesela inanmadığın bir dinin kutsalına da o dinin cemaatindenmişsin gibi davranmalıymışsın. neyse bundan sonra hindular gocunmasın diye sığır eti yerken yüce sığırdan özür dileyeceğim. amen.
inanmaması onu baglar. ama sen bulundugun halkın büyük bir kesiminin inandıgı degerlere, sevdigi kişiye kabile reisi dersen diger insanlar gibi tepe taklak edilirsin. ha ben şimdi kalkıp atatürke diktatör dersem ki bence öyle, hoplamayacaksın laik kardeş.
inanmamak ayrı bişey, hakaret etmek ayrı birşey. adamın hakkından gelirler haberin olsun. hakkı devrim.
peygambere hakaret filan etmemiştir. islam'a inanmadığı için kuran'ı allah'ın gönderdiğine inanmadığını, muhammed'in yazdığını söylemesi kadar doğal bir durum yoktur. zaten muhammed'in kutsal bir kişi ve allah'ın peygamberi olduğuna inansa müslüman olurdu öyle değil mi.

ha size kötü bir haberim var. dünya üzerinde hakkı devrim gibi muhammed'e ve islam'a inanmayan muhammed'in şarlatan ya da akıl hastası olduğu için kendisini peygamber sanmış olduğunu düşünen 5.5 milyar daha insan var.

şimdi bunların hepsini de keselim mi ey ehli müslüman.
kendisinin çocukları artık yaşlandığından ötürü televizyon programlarına katılmamasını istiyorlardı. son yaşanan olayla haklı oldukları ortaya çıkmıştır.
Tüm Müslüman alemini üzmüş ve küstahça bilmişlik taslamaya devam etmiştir. Hakkı, ahrette alırsın hakkını artık!

(bkz: kayış kopmuş beyin boşta dönüyor)
müslümanlar tarafından bir takım sözleri eleştirilmiş yazardır, hepsi bu. olayı saptırmaya çalışan provakatörlerce eleştirisinin yapılması saptırılmaya çalışılmıştır ayrıca.
türkiye'deki gazetelerde, 1. 2. 3. sayfa ve arka sayfalarda, haber niteliği olmadan otuzbir malzemesi olarak kadın kullanma akımının duayenidir.
tez zamanda ölür inşallah. ölür de "kabile şefi" kelimesini anlar. dinsiz biri olduğu apaçık belli ki bahsederken bilinçaltında kabile şefi diye belirtti.
aslında mesele hz. muhammed'e kabile şefi demesi ya da kanuni'nin hz muhammed'den daha büyük bir devlet başkanı olduğunu söylemesi değildir. dikkat edin şimdi hz muhammed'i kanuni ile kıyaslayarak aşağılayan (kanuni'yi sözde yücelten) bu zat yeri gelince aynı aşağılamayı kanuni içinde kullanacaktır.

yani mesele her fırsatta kendi değerlerimize bok atmasıdır.

dilini bu kadar sevip dil dışında tüm kültür unsurlarını yermesi de ayrıca merakı muciptir.
katli vaciptir.
yazdığı gazete, mazisi, arzı endam ettiği televizyon programları ve o programlarındaki saz arkadaşlarına bakınca son söylediklerine şaşırmanın gereksiz olduğu kişi.

ne bekliyordunuz ki zaten.
bilerek ya da bilmeyerek bir halt yemiştir ki tasvip edilmesi mümkün değildir de ehl-i sünnet ve'l cemaat karşıtı yaşar nuri öztürk'ü hiç yoktan yere kahraman yapmıştır ya ona yanarım. ne günlere kaldık yahu bir yanda islam karşıtları ve onların da karşısında ehli sünnet karşıtları ve ortamı yumuşatmaya çalışan dedesi önemli bir islam alimi olan fakat kendisi ne idüğü belli olmayan okan bayülgen. tam bir komedi ya.
Aklıma -devrim hakkımız arkadas! cümlesinin gelmesine sebep olan adam.
hakkı devrim olmayan adam.
nihat genç'ten ayarı yemiş ihtiyar şovmen. aynen aktarıyorum:
Hakkı Bey, sizler işte bir ömür yaşadınız ve kendinizi onurunuzu kemalinizi koruyamadınız, kendi içinde kendi gençliğinde insanlık için hiç hazırlığı olmayanlar, işte ders çıkartsınlar, böyle oluyor bu şaklaban medyada çok üfüren çok sallayan esersiz kitapsız yaşlı yazarların ihtiyarlığı.. Eleştirmenliğe oynadınız tutmadı, Dümbüllülüğe oynadınız hiç tutmadı, uygarlığımız ve yeni yetişen gençliğimiz yeni şovlarınızı ve artık giderayak bir şeyleri tutturmanızı heyecana bekliyoruz..
sol frame'de adını görünce yeminle "a ha öldü herif heralde" dedim. onun dışında n'olmuş anlamadım.

(bkz: nolmuş lan ben anlamadım)
anlamıyorum arkadaş adamın islam dinine ve muhammede inancı yok zaten bunu biliyoruz. sadece belki biraz daha yumuşak bir üslup kullanabilirmiş hepsi o. şakirtlerin zaten birilerini linç etmeye allah kitap nidalarını atmaya düşkünlüklerini zaten biliyoruz. gaza gelmeyin sakin olun lan.
(bkz: hilal kaplan)'dan ayari almis haksiz hakki'dir.. gecmisler ola..

http://yenisafak.com.tr/Y...11.2011&y=HilalKaplan
hazreti muhammed'le kanuni sultan süleyman'ı devlet adamlığı açısından büyüklükleri konusunda karşılaştırmaya kalkan ama bunu yaparken kendisinin küçüldüğünü farkedemeyen "zat-ı muhterem"dir.
nihat genç'in "hela ibriği" benzetmesinin hakkını vermiştir.
milleti istemeden galeyana getirmis muhteremdir.
hayir, artik öyle bir millet olmusuz ki, tv'de bize "lambaya püf de yengeni, enisteni, baldizini, anani, bacini pozisyon pozisyon ye" tipi diziler gösterilirken, tüyü bitmemis yetim hakki yenirken, kicimizdan "allah" adiyla kazik eksik olmazken, arkaya yaslanir, yengemizi düsleyip mastürbasyon yapariz ama ola ki birisi cikip "hz muhammed" ve "kabile reisi" laflarini yan yana getirsin, hemen koyu derin müslüman kesilip, linc etmeye yer arariz.

koyu, derin, imanli ve yengesini düslemeyen bir müslüman olarak, ben orada söylenen hicbir laftan rahatsiz olmadim. evet hukuk'un penceresinden bakilirsa, hz. muhammed "kabile reisi" degil, devlet adamiydi. bu söz talihsiz bir secimdi ama bunun icin yeri gögü birbirine katmaya da gerek yok. yeri gögü birbirine kattiginiz andan ihtibaren, bu ülkede negatif din hürriyetinin varligindan süphe etmeye baslarim. welcome to turkey dear seriat.kimin seriati? hocaefendi hazretlerinin ve bilimum sakallilarin seriati. hz. muhammed'in yaptigi ettigi, yürüttügü devet isleri önem acisindan degil ama büyüklük, boyut , ebat acisindan elbette kanuni sultan süleyman'in yürüttügü islerden kücüktü cünkü yönettigi cografya ve nufus daha kücüktü. ha bu arada kanuni'yi de günahim kadar sevmem lakin hal böyke böyle. artik fikir beyan etmenin sonucu her tarafindan saldiriya ugramak mi olacak?
lan gidin behlül bihteri nasil hüpletiyor ona bakin, rahatlayin demek isterdim ama anlasilan gayri o da yetmiyor. cinselligimiz bastirilmis da degil ki, o sinir yapiyor diyeyim. artik tuttugumuzu s....eviyoruz. bu asabiyetin hikmeti ne, türk hekimleri bi yol aciklasinlar hele.
yaptığı konuşma ile avrupa'daki islam düşmanlarından farkının olmadığını göstermiş kişi.

not: bu adamı savunan adamlara söylenecek tek laf ''kişi sevdiği ile beraberdir''.
Hem muhafazakar takılan hem de bu millettin bütün değerlerine saldıran bir adam.
(bkz: Atatürk)
(bkz: hz muhammed)
güncel Önemli Başlıklar