bugün

Bir dinlenme tesisinde karşılaşıp 5 dakika sohbet imkanı bulduğum esprili insan, ama çok yorgun görünüyordu manevi anlamda.
(bkz: hakkı cloud)
"bir zamanlar arabesk yasaktı ama mücadele ettik yılmadık. yasaklar kalkınca orhan gencebay,ferdi tayfur ve ben türk sanat müziğini bitirdik"gibi laf sıçan, devletin siparişi üzerine " 3 yaşında kardeşim var seni ondan bile kıskanıyorum" diye bir güfte yazacak kadar kıskanç olan, en ağdalı ve hüzünlü parçayı bile gülerek söyleyen bir şarkıcı. böyle güfteler yazarak türk sanat müziğini bitirebilir misin hımbıl?
Henüz üç yaşında bir kardeşim var, seni ondan bile kıskanıyorum.

Diyen garip insan.
ben buyum diyor şair. çoğoş.
öldü mü diye baktım, gidiyorum canım.
Sevdiğini üç yaşındaki bebeden bile kıskanarak, sahiplenme duygusunu iç güdümüz haline getiren adam.
12 tane sinema filmi ve 2015 itibariyle 60 albümü bulunmaktadır.
arabesk müziğin babasıdır, büyük adamdır vesselam. hele müziğe müzük demesi beni benden alır. parti kur oy verelim hakkı abi.
Arabesk müziğin babası. Müziğe müzük demesi güldürmektedir. Allah uzun ömürler versin. Kendisine bişey olursa arabesk de onunla beraber toprağa girer. Büyük adam vesselam.
Adını solda görünce allah omur versin dediğim şarkıcı.
Arabeskin babası.

Allah uzun ömürler versin.

şirinevler'de 2 tane evi vardır.
'henüz üç yaşında bir kardeşim var
seni ondan bile kıskanıyorum' sözleriyle
kıskançlıkta çağ kapatıp çağ açan abimizdir..

Ondan sonra vay efendim biz niye böyle olduk..

şimdi hep birlikte bu ibretlik sözlerle dolu şarkıyı dinleyip feyizlenelim:
https://m.youtube.com/watch?v=ofQkQ4GNP2U

(bkz: HAKKI sen kıskanma bokunu çıkarıyorsun)
https://m.youtube.com/watch?v=8XMX3A9Sz3Y
değeri bilinmeyen adam gibi adam. evet.
cok iyi besteci. sesi bestelerin gerisinde kalmış.
(bkz: hakkı cloud)
1945 dogumlu arabesk sanatcısıdir. Ben buyum, son mektup gibi şarkıları dinlemeye degerdir.
bir filmde gözlerini kör etmek için kolonya şişesini kullanması geldi aklıma durduk yere.

güzel insan.
Allah şifa versin. Evet.
hayatımda hiç dinlemedim ama çok sempatik biri, umarım en kısa zamanda iyileşir. stent takacak damar kalmadı ne oğlum.
aslen coğrafya hocasıdır.
Nasıl bu kadar kalitesiz işler yapabildiğini merak ettiğim ender kişilerden. Ufku ve vizyonu geniş değil sanırım.
as long as love me şarkısını dinleyin asla pişman olmayacaksınız.
allah rahmet eylesin.

defol git artık 2020 yeter yeter yeteeeerr.