bugün

helal olsun.
(bkz: allah rahmet eylesin) mi desem (bkz: mekanı cennet olsun) mu desem bilemedim ki intihar edenin yeri belli aslında neyse (bkz: ölünün arkasından konuşulmaz)
lan şaka yapmıyosa fena vicdan azabı çekeriz biri şunu durdursun.
Ciddi olmanı isterim. Anne faktörü olmasa çoktan benim yapacağım eylem. Ama az kaldı kardeş gelcem ben de.
insallah geberirsin. intihar etmezsen o.ç. sun.
yav değmez kardeşim değmez. hiç bir şey için değmez.
helal olsun baba. az dayan bizde gelecez. sanki kazık mı çakacaz. ben bile erkenemi alsam diyorum. bir kate upton gibi

manitamız yoksa bu hayatın ne anlamı var. bekle gardaş geliyom.
ee nasıl anlıcaz intihar ettiğini. periscope aç !
az once %99 oranla sozluğun en yağuşuğlusu seçilen yazar beyanı. olm ne içiyorsunuz diyeceğim de hap demenden çekiniyorum.
Bugun hamileyim diye fotograf koyan insan (111 gun) simdi intihar edicek he ?

ilgi ilgi daha cok ilgi, ilgi ilgi verim arkadasa ac iste anlasaniza. Bosverim boyle trolleri .

Edit: oo hamilelik entrylerini sildi sana da bu yakisir yuru be.
Hap icerek intihar edenlerin %90'i olmemekte, felç kalmaktadır. Gerçekten ölmek istiyor ise daha mantıklı bir yöntem seçmelidir.
Gençler, hayat zaten kısa, üzmeyin ana-babalarınızı.
bizden yana helal olsun. allah
taksiratını affetsin.

bu aralar ben de gelebilirim. ama önce bir sevişme teklifi aldım. onu değerlendireyim.
intihar eden çıksın beyler. kasıyor.
hiç bir bürokratı ya da siyasi ideolojiyi desteklemiyorum. seferberlik haberini de habertürkten okudum . anladığımı söylüyorum yanışım varsa düzeltin
Ülkemizde bir şekilde barınan teroristleri ihbar ve ifşa etmek gerek.
terörist diyor. aleviler terörist mi?
Allah için alevi dediklerin kimler sünni dediklerin kimler?
bizler komşuyuz, akrabayız, dostuz neden bir insan alevi diye terörist muamelesi yapalım.
ben alevi değilim ailem de değil ve babamın çok yakın arkadaşları var alevi.
inadına atatürk diyorsun benim ailem oyunu chpye vermez ama hiçbir zaman ağızlarından Atatürk'ü kötüleyen bir laf duymadım. benim ağzımdan da cıkmaz.
yani anlıyacağın bu ülkede bir senede bu kadar masum insan ölüyorsa vatan hainini devlete teslim etmek senin benim görevim değil midir?
Alevi olduğu için bu düşünceleri paylaşırsan ben de bu entry'e göre seni potansiyel suçlu gibi görürüm. Ne demek Alevi'yiz diye bizi evimizden alacaklar. islamiyet üstünlük takvadadır der. Arab'ın Arab olmayana, hiçbir üstünlüğü yoktur diye boşuna mı fetva verilmiştir. Bu şekilde bir paylaşım yapmakla zaten olmayan bir kin, olmayan bir çatışma ortamı oluşturmaya çalıştığın belli. Ben bırak Alevi diye dünyada inancı ne olursa olsun birini katletme gibi bir düşünceye sahip olamam olmamam gerektiğini de çok iyi bilirim.

Günahı da sevabı da kendisi ile yaradan arasındadır. Aklı olan bu devirde aklını kullanıyor. Kim neye inanıyor ona saygı duyulması gereken bir yüzyıldayız. Oldu o zaman kore devletinin yarısından fazlası ateist diye davranıp hucum edelim.

Yoktur öyle birşey. Ortalığı kızıştırmaya çalışanlar olabilir. Kardeş kardeş yaşamaya devam.

içinden herhangi birisi devlete hiyanet edene kadar.
provokatörlere helal edecek hakkımız yok. amma çok maşası var lan bu cia cıların. vay emenike vay.

durmadan her platformda kaşıyorlar ülkenin hassas yerlerini. şimdi alevi- sünni den mi vurmak istiyorsunuz? yemez amk yemez.. adam olun.

ortalığı karıştırmak isteyen birinin cümlesi.
(bkz: helal etmedi)
Bir boş insanın dini katliam yaratma çabasını esefle kınıyorum.

Bırakın bu mağdur ayaklarını sıktı.
Helal etmiyoruz yiğido, nitekim provakatörlük yapana bırak helal etmeyi burnundan getiririz biz. Ne yani pkk, fetö, ışid bitti şimdi bununla mı karıştırmak istiyorsunuz ülkeyi. Seferberlik ilan edilmiş de korkuyormuş da vs. Ulan eşşek, teröristle bağlantısı olanı görürseniz ihbar edin diyor birşey demiyor ki? Silah alın önünüze gelen aleviyi öldürün de demiyor. Hatta silah da demiyor alevi de demiyor. Ama alevi dediğin bunlarsa:

http://www.youtube.com/watch?v=4AykL0-R0m0

Evet seferberlik bunları da kapsıyor. Böyle birşey görürseniz ihbar edin. Yoksa bizim alevi kürt veya başkası ile derdimiz yok. insanların güvenliğine kast eden herkes tek tek alınacak sokaklardan. Bunun için seferber olmamız lazım.
haydaaa. tam da yürüyecektim
geçmiş olsun.umarım düzelirsin.ewed
çift çizgiyse hayırlı uğurlu olsun hamilesiniz.

bir dakka o başka birşey di sanki.
daha karpuz keseceedik nireye yaprağım?
Geçmiş olsun.
Merak etmeyin arkadaşlar. Ateşim yok. Karın ağrısı ve üşüme var sadece.

Yattım şimdi karnımın ağrısı geçsin diye. Dua edin.