1. 1.
  sultana dokunmak adlı kitabın yazarı
  ... robert langdon
 2. 2.
  Hakan Yel, 1968 yılında istanbul da doğdu. Ankara Üniversitesi D.T.C.F. Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü nden 1992 yılında mezun oldu.
  Koltuk döşeme atölyelerinden, diş protez laboratuvarlarına, restoran yöneticiliğinden, ürün müdürlüğü ve satış yöneticiliğine kadar uzanan pek çok farklı alanda çalıştı. Satış teknikleri ve çalışanların kişisel motivasyonu konusunda eğitimler veriyor. Hâlen marka yönetimi konusunda çalışıyor.

  (bkz: lokanta)
  ... worldlike
 3. 3.
  sultana dokunmak ve lokanta adlı kitaplarıyla, polisiye roman tarzında ahmet ümit' i takip eden usta yazar. ilk iki eserini vermiş olsa da, karakter ve mekan çözümlemelerinin yanı sıra psikolojik tahlilleri dikkat çekicidir. türkiye ve ortadoğu sorunlarına ayna tutmaktadır.
  ... legend of the stranger
 4. 4.
  eserlerinde, günlük hayatın sessiz sedasız insanlarının, içlerindeki kahramanlık kıvılcımını keşfetmesini, türkiye ve dünyada gelişen güncel olaylar eşliğinde anlatan yazar. gerçek bir istanbul bilginidir, özellikle istanbul lokantaları konusunda geniş bir bilgiye sahiptir. gözlem yeteneğinin yüksek oluşu, eserlerindeki mekan ve kişileri ustaca tasvir etmesiyle ortaya çıkar. lokanta adlı eserindeki kuzey aral ve sultana dokunmak adlı eserindeki selim tekin ile arasında ciddi fiziksel ve entelektüel benzerlikler bulunmaktadır. ayrıca iyi bir beşiktaş taraftarıdır.
  ... legend of the stranger
 5. 5.
  kendisininde az buçuk deli olduğunu düşündüğüm yazar. bu kadar işkence yöntemini yazdıklarına döküyorsa ( ki bunların çoğu akla, hayale gelmeyecek yöntemler ) haklı olduğumun farkına varılcaktır. *
  ... silte
 6. 6.
  Gam adında yeni bir ktiabı piyasaya çıkmıştır. http://www.altinkitaplar.com.tr/gam/
  ... memcache