bugün

Hakan Ural'ın kızı Melisa Ural'ın Facebook hesabından paylaştığı fotoğraf karesinde "asansörde" gerçekleştiğini gördüğümüz olaydır. Yani elbette bizi ilgilendirmez, ilgilendirmemeli. Ama madem ilgilendirmeyecek kadar özel, ne diye Facebook hesabından bunu paylaşır bir insan? Paylaşınca umuma açmış olursun o fotoğrafı ve görenler de pekala yorum yapabilir.

Sizce garip değil mi yine de? Aralarında ensest bir ilişki olduğuna inanan olur inanmayan olur, orası ayrı bir meseledir. Fakat ensestin Türkiye gibi kapalı bir topluma sahip ülkede zaten bastırılmış bir olgu olması, bu durumlardan mağdur nice çocuğun varlığından habersiz olmamız ve onların psikolojisini normale döndürmeye bu kadar çok psikolog, sivil toplum kuruluşu vs. kafa yorup, bu durumların önüne geçmeye çalışırken böyle kareler sizce de garip, tehlikeli ve içselleştirilemeyecek görüntüler değil mi?

Son olarak belirtelim. Bu fotoğrafa tepki gösterenlere Hakan ural demiş ki : "Hiç Avrupalı değilsiniz" (bkz: vay anam neler dönmüş serhat ya)

buyrun burdan görebilirsiniz malum görüntüyü : http://www.habera.com/Hak...dudaga-haberi-159501.html

görsel
babalar kızlarını hep bebeklik hallerindeki masumiyetleriyle görseler de hiç hoş olmamış.
(bkz: marjinaliz biz)
söz konusu kız o yaştaki bir kız olunca pek de masumane görünmeyen öpüşme. yani en azından görüntü bakımından masum değil.

bir kere gözler kapalı yahu böyle masum öpücük mü olur ?
facebook'tan paylaşması anlaşılamamıştır.
hakan ural belki kızını bebek gibi görüp masumca öpmüştür ama benim açımdan, kızın da yaşı dolayısıyla gayet iğrenç bir görüntü ortaya koyan fotoğraftır.

edit: bunun avrupalılıkla, marjinallikle de ilgisi yoktur. avrupada'da böyle bir görüntü verilse, ensestlikle itham olunur sözkonusu kişiler. bunlar bildiğin... uçmuş(?)
bildigin french-kiss olayı hacı. neyi masumane bunun?
Öpüşme fotoğrafının masumiyetin yanından geçemeyeceği aşikarken yapılan "masum" yorumları da içler acısı. (bkz: gençlik nereye gidiyor)
ibretliktir.

kızını sadece sen öpersen mi avrupalılık oluyor? bize gönder biz de öpelim dersek nereli oluyoruz? ne günlere kaldık ya. hayır bunu ünlü (!) olmayan biri yapsa 3.sayfa haberi oluyor da ünlü (!) biri yapınca magazin haberi oluyor ya ona şaşıyorum!
masumane değil bana göre ama buna ben karar veremem.
yapanları ilgilendirecek olay.
Türkiye'de ensest ilişkiler almış başını yürürken, fotoğraftaki de 'öpücük' değil 'öpüşme' iken söylenebilecek çok da söz yok.
Normal olabilir. Soyle. 5 yasindaki kizini bir baba operken illaki gormussunuzdur. Bu dudaktan da olabilir. Peki bu aliskanlik kazanirsa? Demek istedigim kiz buyurken de opmeye ve opturmeye devam etmis ve bu yasina geldiginde bunu anormal gormuyorsa. Anormal gormek sizin haddinize mi?

edit: hala eksileniyor ya la bu.
bu kızın facebook hesabına az önce baktım. annesi gibi dombili, obez ve aynı zamanda babası kadar esmer ve çirkin bir kız. yani hakan ural bunu öpse ne olacak öpmese ne..
sadece öpüşme ile bitmeyecek olay. neler yapıyordur bakalım kızı ile.
hani dışarıda bir yerde denk gelse, bilmesek kızı olduğunu falan adama bak yiyiyor körpecik çıtırı gibi yorumlara neden olacak öpüşmedir.
beni gram kadar enterese etmeyen bir olay. herkesin hayattı kendine. masumca bir sevgi göstergesi de olabilir, baba-kızın şımarık hallerinden biri de olabilir. çoğu baba-kız'ın da çeşitli sevgi gösterileri var biliyorum. ama gösterme şekilleri farklıdır orası da onlara özgüdür ve bundan da daha doğalı olamaz. lakin böyle bir olay doğu'da vukuu bulmuş olsaydı şuan nasıl iğrenç tanımlamaların yazılabileceğini düşünmek bile istemiyorum. ensest ilişkiden tut, aile içi cinsel ayinler mi desem neler neler yazılırdı medyada. olay o iki kişiyle sınırlı kalmayıp kocaman bir halka mal edilirdi eminim. hatta gündem bile değişirdi biran.
(bkz: ensest)

türkiye'de islami kuralların ne kadar geçersiz olduğunu kanıtlayan bir örnek. islamda amca,hala,dayı ve teyze çocukları dışında ensest haram kabul edilir. bu haramın başında da ana-baba ve çocuklar arasındaki cinsel ilişkiler yer alır.
amcayla dayıyla sikişmeyi helal zanneden salaklar olduğunu da kanıtlayabilecek, bir garip öpücük.
nötr kaldığım durum. bir yaşa kadar şüphesiz ben de öperim kızımı dudağından ama bu bi yaşa kadar olur. şimdi takıldığım esas nokta şu amk, bu hakan cahili hiç avrupalı değilsiniz demiş. hakancığım benim, avrupada iki erkeğin yanaktan öpüşmesi bile hoş karşılanmazken hangi baba kızını asansörde dudaktan öper. bi bok yiyorsunuz bari o cahil beyninizle sıvamayın.
sözlükte pek çok "avrupalı" olduğunu gösteren öpüşmedir. ulan madem bunun adı avrupalılık neden yüzlerce baba (!) yetişkin kızı uyurken yatağına girip sarıldı (evet sadece sarıldı) diye "cinsel istismar"dan hapis yatıyor?
çok şaşırtan karedir. yatakta bir poz da çekilebilir. ne kadar avrupalıyız görsün herkes.

yok ebesinin amı ali sami
aşağılık bir eylemdir.
ensest ilişkinin dibine vurmaktır.
asansör 2 filmi.
mide bulandiran bir ensest olay daha. hic avrupali degilsiniz diyerek yobazligini ifsa etmistir. avrupa dan kendine ornek olarak kizini kotu niyetle opmeyi alarak cahilligini on plana cikarmistir.