bugün

adnan polat tarafından futbolseverlere müjdelenen (!) olaydır. soyle devam etmistir kendileri:

yönetim kurulumuz ayrıca, Florya tesislerinde Metin Oktay'ın heykelinin yanına, Hakan'ın heykelinin dikilmesine karar verdi. Galatasaray yönetimimin dışında, kabul ederse, benim de ona şahsi bir armağanım olacak. Galatasaray'ın, Adnan Polat Kamp Tesisleri var. Bu tesisteki adımı kaldırıp, Hakan Şükür adının konulmasını teklif edeceğim kendisine.

(bkz: http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=229&sz=30130)
tezahurat: kral hakan sukur, seni cekemeyen butun ibnelerin suratina tukur.

eylem: hakan sukur'un heykelini dikmek.

sonuc: yonetim-futbolcu-taraftar birligi ve sampiyon galatasaray.

gayet basarili.
hakan şükür tarafından dini itikatları nedeniyle pek sıcak bakılamayacak olay.

aslında adnan polat'In plânları bunlarla da sınırlı değil. heykel dışında adnan polat tesislerine hakan şükür tesisleri adı verilecekmiş, galatasaray futbol okullarına hakan şükür futbol okulları diyecekmiş. Tüm türkiye'de ve türki cumhuriyetlerde * hakan şükür galatasaray'ın futbol elçiliği görevini üstlenecek ve yıllarca galatasaray'In her noktasında çalışacakmış. bizzat duyduğum bir şey var adnan polat efendiden. buyurdu ki hakan şükür türk futbolunun şimdiye kadar gördüğü gelmiş geçmiş en büyük futbolcudur.vay anasını yav. demek türk futbolu görmüş biz görmemişiz.

adnan polat'ın yıkama yağlamadaki muradı anlaşılmamıştır. şimdi önce hakan şükür bir konuşursam öttürürüm herkesi yer yerinden oynar dedi. sonra basına hakan şükür'ü kalli'nin değil adnan polat'ın istemediği bilgisi sızdı. sonra hakan şükür madem öyle gidiyorum lan katar'a şeklinde duygusal triplenmelere girdi son olarak da adnan polat aman hakan yaman hakan diye, bir futbolcuya neredeyse kapitülasyon verdi.

galatasaray'ı da hakan şükür nurspor yapın olsun bitsin.
(bkz: hakan şükür stadyumu)
(bkz: hakan şükür cehennemi)
(bkz: ultrahakanlar)
dipnot: yazık oldu bizim ali sami ye.
turgay şeren: yok artık ebes..
heykelin karşısına da iki direk dikilir. topu hakana çarptırıp gol atılır. hakan yine gol kralı.
en az onun kadar bu takımda emeği geçen bülent korkmaza, ergün penbeye, arif erdeme yapılan ayıptır.
hakan sükürün hakettiği bir eylemdir. kurt kocayınca koyunun maskarası olur atasozunu ivedilikle hatırlıyor ve hak veriyorumdur. hakan şükürün türk futbol tarihine katkısı çok buyuktur. * bir galatasaraylı ya da nursporlu olmamama rağmen bunları cesaretle soyluyorum ki yabancı bir futbolcu sahaya istavroz çıkararak girerken bizimkiler; "ulan adamlar dinlerine ne kadar bağlı bea!" diyerekten imreniyorlar.
özetle hakan şükür türk futbolunun en onemli futbolcusudur. türk futbol tarihinin en buyuk başarıları olan üçüncülük ve uefa kupası şampiyonluğu kazanılırken hakan şükür iki takımında forvet oyuncusuydu.
hakan şükür türkiye' de gelmiş geçmiş en iyi futbolculardan biridir, altın krampon gibi bir lakabı taşıdığı, hafızalar kazınırsa hatırlanacak, gönüller şen olacaktır. döneminde herkes onun büyük futbolculuğunu ve iyi oyununu konuşuyordu. türkiyenin dünya 3. lüğünde onun payı yok mudur ?, galatasarayın başarılarında hakan şükürün payı yok mudur?. vakti zamanında afrika kıtasında kimin adını söylüyordu insanlar türkiyeden? hangi takımla beraber kimin adı geçiyordu?. kaldı ki yaşına rağmen hala iyi bir futbolcudur, o ayrı bir mesele. ama bir insan dinine düşkün olduğu için bu şekilde eleştirilemez, ki hakan şükür belki de inancına düşkün olmak sayesinde karıya kıza dalıp bitirmemiştir kariyerini. heykeli mi dikilecek ? yakışır.
ve ayrıca; bir takımda çok uzun seneler oynadı diye insanların heykeli dikilmez. çok farklı şeyler bunlar.
Galatasaray taraftarlarının önünde bolca resim çektireceklerini düşündüğüm heykel.
(bkz: haksızlık)

malzeme israfıdır. bir kere ne demek hakan şükür türk futbolunun gelmiş geçmiş en büyük futbolcusudur? böyle saçma laf mı olur? hakkı yeten ne oluyor? metin oktay? lefter? oha be. hakan şükür uzun furbol oynayıp çok gol atmıştır. gelmiş geçmiş en büyük futbolcu olamaz çünkü çok tartışmalı bir adamdır ve futbol yeteneği inanılmaz sınırlıdır. bu ve benzeri işleri yapmak öncelikle galatasaray'ın kendi dokusuna büyük bir saygısızlık yapması ve yabancılaşmasıdır.

adnan polat'ın hakan şükür'den bir vesile korkması, pısması, çekinmesi demektir o kadar. daha dün kalli tarafından hakan şükür'ü takımdan göndermeye çalıştığı medyaya bildirilen adnan polat, bugün hakan şükür'Ün heykelini dikiyor, alt yapı okullarının tamamına hakan şükür adını veriyor, adnan polat tesislerinin adını hakan şükür tesisleri yapıyor ve türki cumhuriyetler futbol elçisi oluveriyor hakan şükür.

(bkz: ilkesizlik)
(bkz: put)
(bkz: fetos cok kizacak)
sebebini anlayamayanlar, uefa'nin websitesinde ulkemizin golden playeri olarak kimin gosterildigine zahmet edip baksinlar. http://www.euro2008.uefa....=135/profile=2/index.html
akabinde fenerli bir sapık tarafından yapılabilecekler için : (bkz: hakan şükür ün heykelinin sikilmesi).
çok yerinde bir jesttir. metin oktay'ın heykelinin yanına çok yakışacaktır. hakan şükür gibi bir futbolcuya sahip olamamışların bok atıp durduğu eylemdir ayrıca.
türk futbol tarihinde kirilmadik rekor birakmamis, milli takimda bir cok basariyla tarihe gecmis, efendiligi, dürüstlügü ve insanligiyla örnek olmus, kral hakan sükür ün, heykelinin dikilmesidir. ortada heykeli dikilecek bir kisi varsa o da hakan sükür dür. kurt kocayinca, itin maskarasi olur derler, hakan sükür icin de ayni hesap. milli takima alinmamasi avrupa da olay olan, euro 2008 rüya takiminda forvet secilmesi vs. iste burda cok ince bir ayar var. torinolu saban, kazma vs. diye seslendigimiz hakan i bu yasa gelmesine ragmen, avrupa hala kral olarak gösteriyor. kendi degerlerimize sahip cikalim. hakan imizi ayakta alkislayalim. inaniyorum ki yirmi-otuz sene sonra, bir hakan vardi diyecegiz ama hakettigi degeri o yasarken verelim. kralsin hakan, büyüksün. heykeli dikilecek adamsin.
adnan polat'ın artık nasıl bir baskı yediyse hakan şükür'ü takımda görmek istemediğinin medyaya sızmasının ardından can havliyle ve ışık hızıyla bir futbolcusuna ölçüsüzce yaranma çabası.

(bkz: bu kadarına da pes)
geç kalınmış eylemdir. şimdi yapılmazsa ayıp olur.
çelişik bir durumdur hani heykeller günahtı ? bence adnan polat bir blöf yapmıştır heykelini dikelim diyerek çünkü çok iyi bilir ki hakan' ın efendisi buna müsaade etmeyecektir. heykel günahtır, puttur falan filan..
bir fethullah gülen hocaefendi hazretleri sevenden ancak 5 yıllık sözleşme + heykel + takımda istediği zaman istediği şeyi yapma + elçilik + galataray'ın tüm hakları + galatasaray taraftarı'nın kıçı şeklinde bir tavizle kurtulunabileceğini göstermiştir. Ulan sonra bu halk bu iktidardan neden kurtulamıyor diye soruyor millet kendi kendine? Diksek bir Tayyip heykeli serinleyecek ortalık.
kesinlikle dogru buldugum, ayakta alkısladıgım karardır. türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu, yaşayan efsane * bu saygıyı coktan haketmiştir.

ayrıca futbolla, futbolcunun büyüklüğünü başka kriterlerde arayan, elmayla armutu karıştıranları da görmemizi sağlamıştır.

(bkz: futbolcu)
adnan polat'în hakan'a yalakalığıdır, gönlünü almaya çalışmaktadır. hakan değer mi bunlara? hiçbir fethullahçı değmez.
Bu Hakan Şükür düşmanlığı nerden geliyor anlayamıyorum.
fethullah gülen'i sever sevmez beni ilgilendirmez.
bir galatasaraylı olarak benim için önemli olan hakan şükür'ün takıma kattıklarıdır.

Avrupa Kupaları'nda attığı 10 golle "Avrupa Kupaları Gol Kralı" olarak Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı kazanmasında başrol oynayan adamdır.
Takımdaki futbolculara abilik yaparak aile ortamını sağlayan adamdır.
yeri geldiğinde para almadan lig de gol kralı olan adamdır.
bir gün çıkıp da ne yönetim ne de basına kötü söz etmemiştir. adam gibi adamdır.
daha neyi sorguluyorsunuz?
hakan şükür'ün heykeli elbette dikilmelidir.

bir taraftar olarak ona çok şey borçlu olduğumuzu biliyorum ve güzel olan herşey hakkıdır diyorum.
milli takımda giydiği forma sayısı, attığı sayısız gol; takımının kazanmasında büyük pay sahibi olduğu başta uefa olmak üzere sayısız kupa bulunan kralın hakettiği ödüldür. "hiçbir fethullahçı buna değmez." diyen sözde hümanist, emeğe saygı duymayan tiplerin attığı boklar bile bugün türkiye'de birşeyler yapmaya çalışanın, ülkesine hizmet edenin ayağına nasıl çelmeler atıldığının göstergesidir.
maçlardaki istatistiki verilere bakıldığında bile heykelinin dikilmesi gerektiği anlaşılır.
ayrıca milli takım için geçmiş dönemlerde çok önemli işler yaptığı aşikardır. lakin koca milli takımın oyun kurgusu, O'nun üzerine kuruluruyordu. ve hala o kurguya alışan milli takım yeni yeni bundan kurtulmaya çalışmaktadır.
kesinlikle hakan şükür'ün hakettiği olaydır. o bir rekortmen, takım abisi, genç futbolculara galatasaraylılığı aşılayan biri. yaptığı onca şeyden sonra heykelini dikmemek ayıp olurdu zaten.