bugün

vücut filminde parlamış oradan yürüyüp gitmiştir. şu an 35 yaşında.
Baba dizisinin kötü adami. Dövesim geliyor gördükçe.
Tipi böyledir

görsel
Kalbenle düeti çok güzel. Tavsiye edilir.
filinta'da başarılı oyunculuk çıkarmıştı.
oyuncu.

ulan bu adam yakışıklıysa bi dünya adam yalan yere yalnızlığın zirvesine çıkıyor. 2-3 sezonda bir başrolde çıkıyor bi de karşımıza. benim göremediğim bi şey mi var hafız?

edit: aha vatandaş bu:

görsel
kariyerine devam etmek istiyorsa biraz daha ekmek yemesi gereken eleman. bak evladım sana bir abi tavsiyesi azcık yemek ye lan ne lan o öyle hem zengin bebe rolünde oynayacan hemde sıska ve cılızlıkta memur çocukları gibi olacan yok öyle bişey aktör adamsan gerektiğinde 80 kilo gerektiğinde 120 kilo...
"vücut" adlı filmde sesiyle saçlarıyla kendisine aşık etmiş olan oyuncu.*
Bir çocuk sevdim dizisinin final bile göremeden sonlanmasının nedenlerinden biri olarak gördüğüm oyuncu. Edward'ın yandan yemişi de denebilir. insan öyle ağzını sıka sıka konuşur mu lan? Her cümlesinden buram buram acı fışkırıyor adamın...
bir kaç internet sitesinde 98 li olduğu iddia edilen yakışıklı oyuncumuz.
"Bir Çocuk Sevdim" dizisi oyuncusu. Aynı zamanda tiyatro grubu Dotun yeni oyunu "Beautiful Burnout - Süpernova"daki kenar mahalle boksörlerinden birini canlandırıyor. Konservatuvardan henüz bir yıl önce mezun olmasına rağmen ünlü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. "Alacakaranlık" filmindeki vampir Edwarda (Robert Pattison) benzetiliyor.

Annesi iktisatçı babası ise çocuk doktoru. Annesi o 3 yaşındayken iktisattan vazgeçip yeniden üniversite sınavına hazırlanmaya başlar ve resim öğretmenliğini bitirir. iki erkek kardeşi olan HAkan Kurtaş izmirlidir. Amatör olarak müzikle ilgileniyor, şiir yazıyor. Bir iki yaparım biter dediği besteleri epey biriktiği için şimdilerde bir müzik grubu kurmuş.
bir çocuk sevdim dizisindeki "sinan" rolüyle tanınan genç oyuncu. bana göre tipi hafiften robert pattinson 'ın twilight filmindeki halini andırıyor. özellikle saç şekli...

görsel
görsel
1988 izmir doğumlu, aşırı derecede yakışıklı ve çekici olan yetenekli oyuncu. **