bugün

fanatik gazetesi' nin, korkusuz yazılarıyla tanınan editörü.
fenerbahçe'nin 2006-2007 senesindeki avrupa macerasında başarılı olduğunu söyleyebilen ilginç bir insan. 6 pas yorumcusu.
edit: programın geri kalanında gayet mantıklıydı adam hakkını yemeyeyim.
ilginç bir yorumcu. daha önce adını birkaç kez duymuştum fakat kendisini ilk defa dün 6 pas programında tanıdım. ilginç araştırmaları olmuş ve güzel yorumları var. ahmet çakar'a iyi bir partner olacak gibi görünüyor.*
fenerbahçeli olmasına rağmen, çok sağlam -sağlam derken tarafsız, tüm takımlara eşit- yorumlar yapan, çok iyi analizler yapan spor yazarı. fanatik gazetesinde, fanetik köşesinde yazdıklarıyla futbolun görünmeyenlerini de gösteren mümtaz, saygın kişilik.

ayrıca, 6 pas programında ahmet çakar'ı susturabilecek, kendisini dinlettirebilecek kalitedeki tek kişi. -ahmet çakar kötü manasında söylemiyorum-

h.c: hakan can, a.ç: ahmet çakar

h.c: vestel çok büyük bir destek sağlamıştır.
a.ç: onu biliyoruz geç.
h.c: siz de benim bildiğim birçok şeyi söylediniz, ben sizi dinledim hocam.
zahid akman programa bagliyken agzini dahi acmayan ama, rtük ün zabita baskani telefonu kapatip gittikten uzun bir süre sonra, artislik yapmaya kalkan yazar.
istanbul basın yayın yüksek okulu * mezunu, uzun yıllar spor basınının mutfağında çalışmış, son dönemde vitrine çıkmış kafalı adam.
hakkinda genelde olumlu düsünülen yazar. bilemicem, sadece ahmet cakar icin izledigim adi spor ama esasinda bir show programi olan alti pas'ta rastliyorum kendisine ve bir hayli mizmizi uyuz bir adam izlenimi birakiti bende.
takımları cok iyi analiz eden spor yorumcusu.
aynı zamanda harika bir müzisyen olan bir de sanatçı hakan can vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=CRcX6PUbM_k
belediye takımlarının kalkmasını isteyen hazret. şöyle bir istanbul dışına çıksın da anadolu kulüplerine bir baksın. futbolu dört büyükler den ibaret sanan zerzevatı muhteremlerden.
18 subat 2008 tarihinde yayınlanan 6 pas programında sinirden ne yapacagına sasırmıs spor yorumcusu.

ahmet çakar'la söz dalasına girmişlerdir ve en sonunda sinirden titremeye baslamıs, elindeki kalemi sıkmaya baslamıs, kızarmıs, kendi kendine "sinirlenmiycem" demiş, ahmet çakar üstüne geldikce daha da fazla sinirlenerek boncuk boncuk terlemiş ve en sonunda haluk ulusoy hakkında ahmet çakar'a patlayarak tepkisini koymustur.

program boyunca ahmet çakar'ın tüm yumusatma çabalarına ragmen; gerginligi üzerinden gitmemiş, sürekli titremiş ve terlemiştir.

bir an için ahmet çakar'a dalacak diye düşünmedim degil.

hakan can'ın bu halini gören ahmet çakar ise "bu adamı nasıl bu hale getirdim" diye çok pişman olmustur ve bu pişmanlıgını dile getirmiştir.
6 pas programında futbolu adam gibi bilen tek kişi.
ahmet çakar'ın futbolun güzel yüzü diye tanımladığı futbol yorumcusu ve gazeteci.
Maç öncesi programda Brezilya'dan bahsederken "Aynı LA Lakers gibi Türk halkının geleneksel olarak desteklediği takımdır" diyen, Brezilya'ya amenna da Lakers ne alaka diye sorasım gelen,bir neslin Larry Bird'lü Celtics bir neslin de Jordan'lı Bulls ile büyüdüğünden habersiz olan yazardır,Magic Johnson,Shaq ve Kobe'ye saygımız sonsuz ama Lakers sevdalısı türk halkı da abartı artık.
tff nin çok yararlı işler yaptığını söyleyen garip bir adam.