bugün

fanatik gazetesi' nin, korkusuz yazılarıyla tanınan editörü.
fenerbahçe'nin 2006-2007 senesindeki avrupa macerasında başarılı olduğunu söyleyebilen ilginç bir insan. 6 pas yorumcusu.
edit: programın geri kalanında gayet mantıklıydı adam hakkını yemeyeyim.
ilginç bir yorumcu. daha önce adını birkaç kez duymuştum fakat kendisini ilk defa dün 6 pas programında tanıdım. ilginç araştırmaları olmuş ve güzel yorumları var. ahmet çakar'a iyi bir partner olacak gibi görünüyor.*
fenerbahçeli olmasına rağmen, çok sağlam -sağlam derken tarafsız, tüm takımlara eşit- yorumlar yapan, çok iyi analizler yapan spor yazarı. fanatik gazetesinde, fanetik köşesinde yazdıklarıyla futbolun görünmeyenlerini de gösteren mümtaz, saygın kişilik.

ayrıca, 6 pas programında ahmet çakar'ı susturabilecek, kendisini dinlettirebilecek kalitedeki tek kişi. -ahmet çakar kötü manasında söylemiyorum-

h.c: hakan can, a.ç: ahmet çakar

h.c: vestel çok büyük bir destek sağlamıştır.
a.ç: onu biliyoruz geç.
h.c: siz de benim bildiğim birçok şeyi söylediniz, ben sizi dinledim hocam.
zahid akman programa bagliyken agzini dahi acmayan ama, rtük ün zabita baskani telefonu kapatip gittikten uzun bir süre sonra, artislik yapmaya kalkan yazar.
istanbul basın yayın yüksek okulu * mezunu, uzun yıllar spor basınının mutfağında çalışmış, son dönemde vitrine çıkmış kafalı adam.
hakkinda genelde olumlu düsünülen yazar. bilemicem, sadece ahmet cakar icin izledigim adi spor ama esasinda bir show programi olan alti pas'ta rastliyorum kendisine ve bir hayli mizmizi uyuz bir adam izlenimi birakiti bende.
her şeye iyi niyetli olarak yaklaşan, polyanna ruhlu adeta melek(!) gibi adam. onu dinlerken futboldan bahsettiğini anlamazsınız, adam sanki bale hakkında konuşuyor. kendisi futbolun hala sadece sportif bir oyun olduğunu düşünüyor ki, o köprünün altından çok sular aktı.
takımları cok iyi analiz eden spor yorumcusu.
aynı zamanda harika bir müzisyen olan bir de sanatçı hakan can vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=CRcX6PUbM_k
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.