bugün

devlet bombaladığı zaman "devletimiz çok yaşa", devlet "barış için oturup konuşalım" dediği zaman "sünepe devlet, korkak devlet" diye hırlayan güruh. "siktir git sen savaş o zaman" desen vikleye vikleye çıktığı yere geri dönmeye çalışan pis it sürüsü başkalarının hayatları üzerinden adice kahraman kesilir, üstelik devlet diye istediği zaman övdüğü, istediği zaman sövdüğü bir mekanizma üzerinden.

işte bu ruh hastası boş beyinli asalaklar bu ülkenin en büyük ve gerçek hainleridir. aklı çalışan, doğruyu yanlışı ayıran insanların sayısı arttıkça bu zavallı çamurların sesleri daha da kısılacak, başkalarının hayatları ve ülkenin geleceği üstüne sıçıyormuş edasıyla ağızlarını açtıkları an suratlarına tükürülecektir. yoksa kan da devam eder, göz yaşı da devam eder, saçma sapan it dalaşları, bunlara harcanan zaman, para ve insan canları da devam eder, hiç bir halt hiç bir zaman çözülmez. yarın bir gün memleket bölünür ya da iç savaşa giderse nedeni yine bu hainler olacaktır, başka yere bakmaya hiç gerek yok.
bir uludağ sözlük zirvesi yapıp şu başlığı açan yazarla muhabbet etmek istiyorum. ne çektiyse bana da versin.
hemen hepsi askerlik görevlerini yapmış olan türklerdir. teröristle masaya oturulmayacağını ve teröristlerin ölümünü isteyenlere faşist diyenlerin orospu çocuğu olduklarını bilirler.
millet sevdası olan hain türklerdir.

türk olmaktır, bayrak olmaktır, şehide ağlamaktır suçları.

bende onlardan biriyim.
hain bir köpek olmaktansa faşist Türk olmayı tercih etmiş insanlardır.elbet bir gün yattığı gaflet uykusundan uyanacak ve hain Kürt faşistlerden hesap soracaktır.
f16 lar götüne kaçınca ağlayan bir militanın hazin dolu öyküsü. sizde okuyun çok güleceksiniz.
kürtçülük ve bölücülük yapanları diri diri gömmeyen faşistlerdir.
ortalıkta baharın gelişini kutluyoz adı altında zılgıt atıp ellerindeki molotof şişelerini halka atan, minibüste otobüste yolculuk edenleri diri diri yakanları yakaladığı yerde sikmeyen faşistlerdir.
dağa çıkan, askere, öğretmene, polise hatta ve hatta yolda yürümekten başka kabahati olmayan mühendise ateş eden kafasını dağıtan militanı çıktığı deliğe sokmayı başaramamış faşistlerdir.
sırf bunları yapmadığı ya da yapamadığı için bile haindir zaten.
teröristlerle masaya oturulamaz, avrupa birliğine yamanmak yarine kızıl elma birliği kurulmalıdır, azerbaycan kardeştende öte bir ülke, türk milliyetçiliği bu ülkeyi kalkındırır ve geliştirir, hayatım boyunca ahmet kayayı bir kez olsun dinlemeyeeğime dair kendime söz verdim, kürtler okullarda kürtçe görmemeli mahkemelerde konuşmamalı kendi aralarında naparlarsa yapsınlar...

meraba sikik ermeni/pkklı ben faşist TÜRK.
türklükten istifa eden biri için çok fazla konuşmaktır.