1. 1.
  başlığının henüz açılmamış olduğunu görünce hayrete düştüğüm 3 güzel kız kardeşten oluşan Amerikalı yeni nesil indie grup. Albümleri henüz yok ama yayınlanmış 3-5 tane teklisi var. Falling şarkısı en bilinenidir. Sesleri güzeldir. Dinleyin derim. http://www.youtube.com/watch?v=AIjVpRAXK18+

  Edit: Albümleri Nisan'da çıkacakmış.
  ... music freak
 2. 2.
  eylül ayında yayınlayacakları albümden bir şarkı daha gün yüzüne çıkaran grup.

  http://avazavazdergisi.bl.../yeni-sark-haim-wire.html
  ... nickinmivarderdinvar
 3. 3.
  kizin arada cok guzel - fallin' dedigi bi sarkilari var.

  iyi hatunlar. dinleyin.
  1 ... matilde
 4. 4.
  --spoiler--
  haim düştü.
  --spoiler--

  ayrıca: haim revivo. özledik reyiz.
  2 ... iflah olmaz bir kaybeden
 5. 5.
  ibranice/Yahudi kökenli bir kelimedir. anlamı 'hayat'tır.
  ... tosovale
 6. 6.
  Better off coveri cok iyidir.
  ... pantolona dusen son damla
 7. 7.
  if i could change your mind parçası ile dinlemeye başladığım grup. gayet hoş parçaları var bunun dışında.
  1 ... iyilerdesiyahgiyer
 8. 8.
  Los Angeles kökenli Amerikalı pop rock grubu. Grup üç kız kardeş Este, Danielle ve Alana Haim'den ve davulcu Dash Hutton'dan oluşmaktadır. Grubun stüdyo çalışmalarındaki pop tınısı canlı gösterilerindeki rock tabanlı yorumlamalarıyla zıtlık göstermektedir.

  Kız kardeşler müzik geleneği olan bir ailede ebeveynleriyle beraber çeşitli enstrümanlar eşliğinde aranjmanlar yaparak yetiştiler. ilk kez 2007 yılında, profesyonel bir kariyer düşünmeksizin, Haim adıyla sahneye çıktılar. Danielle, Jenny Lewis ile The Strokes'un solisti Julian Casablancas'a solo turnelerinde başarılı bir şekilde turne gitaristi olarak eşlik ederken, Este de etnomüzikoloji lisansını tamamladı. Bu gelişmelerin sonucunda Haim 2012 yılında tam zamanlı profesyonel bir grup devam etme kararı aldı.

  Grubun çıkardığı ilk eser olan Forever EP'sinin başarısı ve South by Southwest festivalinde aldıkları pozitif tepkiler, 2012 ortasında Polydor Records ile anlaşma yapmalarına ve Jay Z'nin Roc Nation grubuyla menajerlik anlaşmasına ön ayak oldu. Glastonbury Festivali dâhil birçok festivale katılan grup, bu turneleri esnasında yeni albümleri olan Days Are Gone'un kaydına başladı. 2013 yılında piyasaya sürülen albüm, Birleşik Krallık'ta aldığı birincilik sırası dâhil, birçok ülkede En iyi 10 sıralamalarında yer aldı ve yıl sonuna kadar çeşitli yarışmalarda "en iyi" olarak ödüllendirildi. Ayrıca grup 2015 Grammy Ödülleri'nde En iyi Yeni Sanatçı Grammy Ödülü'ne aday gösterildi.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Haim_(m%C3%BCzik_grubu)
  ... hasmet ibriktaroglu