bugün

bir kadına göre normaldir.
vajinanın erkekler için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiştir, sizi gidi ergenler sizi.
tek el hareketimle ağzınızı böyle açıttırrım demek istiyordur.(açıttırrım neyse amk)
kameranın çektiği görüp görüntü alınmasın diye eliyle kapatmıştır.
ne abazasınız lan.
"vajina kaşıma" adı altında, bilgisayar oyununun çıkması muhtemeldir.
tuhaf bir kaşıma tekniğidir. orta parmak diğerlerinden daha aktif bir vaziyet sergilemektedir.
haber değeri yoktur, vajina hadiseyi kaşısaydı haber olurdu, gazetecilik okullarında böyle öğretilir.

ya da ben kaşısaydım, en azından ben ve sevgilim için haber değeri olurdu. allahtan kaşımadım, sevgilim yok, o kadar emek sarfet sonra haber olama, iyi valla.
bir erkeğin kilotunu iki parmağıyla tutup bacaklarını açarak aşağıya doğru çekmesi veya penisini avuçlaması ile aynı durumdur.
o kumsalda yapmış, erkekler bunu her yerde yapıyor.
neyi garip geldi anlamadım efendim.
bizim oralarda bi tabir vardır: (bkz: götün mü kaşındı) derler. bu da onun am versiyonu işte. (bkz: amdan göteen davalar)
kendisine bir amaç uğruna "hadise" denmesinin somut kanıtı.
kum kaçmış olabilir.
rahatlığına sağlıktır.
Kaşımaktan ziyade parmaklıyor izlenimi vermektedir.
magazinin iyice bel altına inmesidir.

abazanlar sürüsü toplanmış aha karı amını kaşıyor diye ağzı salyalı halde gülüyor. yok olm öyle bir şey. hayal gücü bunlar.
(bkz: fatal error)
mantar olmuş olabilir* * ve kesinlikle kaşıyor,yüz ifadesine bakın.
--spoiler--
sabah sabah midem bulandı ibneler
--spoiler--
hatur hutur kaşımıştır.
sokak, otobüs, konser, cami, plaj gibi açık alanlarda ana baba, büyük kücük, kadın çocuk dinlemeden kaşınan erkeklere dert olmuştur.
habere göre bir an nerede olduğunu unutunca objektiflere bu görüntü yansıdı diyor.
sen kamerayı götüne kadar sokarsan yansır tabi.
doğal bir durumdur. fakat güpegündüz sahil kenarında ve bir de kameralar varsa yandı gülüm keten helva.
hadisenin yaptığı kaşıma olayını fazla abartmaya gerek
yok. erkekler toplum içinde taşaklarını kaşıyorsa hadise de malum yerini kaşıması olağandır.
Çok çirkin bir görüntüdür. Kaşıyor mu bilmiyorum ama bir kadına yakışmayan bir yatışa, elini öyle koyması süs biber olmuş.
insanla ilgili bir şeydir. mesela hadise yahut bülent ersoy değil. yahu her durumda ve şartta testis kaşıyanlar var rica ediyorum cinsel tatmin için burayı kullanmayın. annen de kaşıyor mesela neden bu konuyu onunla konuşmuyorsun?
bizi ilgilendirmeyendir.
(bkz: zevkten dörtköşe olmak)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar