bugün

yurdunun önündeki merdivenler var ya hah allah o merdiveni yapanı davul etsin.
edebiyat fakültesi'nin hafriyat alanı olduğu üniversite. bir de gerçekten yurtlara inen merdivenler ne öyle ya. arzın merkezine iniyorsun sanki.
derslerin bir türlü başlayamadığı,edebiyat fakültesinde inşaat olan ,haftalardır boş boş dolandıran canım okulum.
beytepe kampüsüne gitmek ayrı dönmek ayrı dert olan güzide okul. *
adımınızı attığınız yerlere dikkat edin burada. karşınıza inşaat çukurları çıkabilir.
https://www.facebook.com/...95&type=1&theater dedirten mezun öğrencisi olduğum üniversitedir.
Hacettepe Üniversitesi'nde oynadığım maçların tadı bi başka oluyorda ya. Bide amerikan futbolu oynayanların çıkmasını beklemek ayrı bir işkenceydi.
(bkz: buz pisti)
okulun dörtte üçü kütüphanede. gerisi de postane ve ziraatin önünde. vay amk. *
en geç açılan ama en erken kapanan ayrıca sene içi deli gibi tatil yapan , diğer üniversitelerdekilerin siz okumuyor musunuz arkadaş diye isyanda bulunduğu okulumuzdur. beytepe kampüsüne ulaşım zordur ama geldikten sonra çıkmak istenmez. kıyı kesimden gelenler için ankarayı sevme sebeplerinden bile sayılabilir hele de kampüste kalıyorlarsa.
sevdiğim habitat ım dışarı çıkarsam ego öpüyo beni. (bkz: beytepe)
"Hacettepe de okuyorum." Cümlesini kurduğun anda "Tıp mı?" sorusuna maruz kalınan üniversitedir. Tıp okunmasa da tıp kadar hava yapmak mümkündür.
Beytepe kampüsüne ulaşması ayrı dert, verilen koca koca ödevleri, projeleri yetiştirmesi ayrı dert olan üniversitedir. Zordur biraz burada okumak bu iki sebepten dolayı. Fakat mezuniyet üzerinden geçen 7 sene sonunda insana 'kaliteli üniversiteymiş' dedirtir.
bana bilgisayar mühendisliğinden çok bürokratlık öğreten kurumdur. sırf kredi farkından dolayı sayılmayan matematik dersimin bu sene çıkan kredi %80 oranında tutuyorsa sayılır kararı ile sayılması için harcadığım çaba, yazdığım 6-7 civarında dilekçe ile yemin ediyorum direkt olarak iş hayatıma memur olarak başlayacağım.
beytepe kampüsüne tıp fakültesi kurmaya hazırlanan üniversitedir.bir bu eksikti dedirtmiştir.*
Ülkemizde güzel hiçbir şeyin yapılamayacağına "güzel" (eheh) bir örnek.

Şimdi bu üniversitenin rektörlüğü 2001'de Hacettepe Onkoloji Hastanesi açmaya karar veriyor. Güzel (eheh). Bunun için uluslararası ihaleye çıkılarak o çok değerli ekipman ve cihazların yurtdışı finansman yoluyla alınmasına karar veriliyor. Bu da güzel. 2001'de ihaleyi kazanan tedarikçi firmayla anlaşma imzalanıyor.

Sözleşme gereğince iş şöyle yürümeli: Üniversite sipariş verecek, sonra montaj yerini gösterecek, bu yeri hazır edecek. Sonra kazanan firma gelip cihazları kuracak. Hastalar da tedavi görecek insanlar iyileşecek.

Bu güzel rüya, maalesef ülkemizdeki bürokratik çekişmeler, hantallıklar, basiretsizlik ve beceriksizlikler yüzünden tam bir komediye dönüşüyor. Üniversite, ödeneksizlikten, para bulamamasından dolayı Onkoloji hastanesinin inşaatına başlayamıyor. Haliyle sözleşme ilzaladığı ekipmanlar için de sipariş veremiyor. Tedarikçi firma iyi niyetli bekliyor. Siparişler taa 2008'de veriliyor. Ama ortada daha başlanan inşaat yok. Üniversite, Siparişleri verdiği için montaj yeri göstermesi gerekiyor ama gösterecek yer yok. Tedarikçi firma ise siparişleri aldığı için makineleri gelip üniversitenin bahçesine bırakıyor, o da "siparişi tedarikçilerimden temin ettim parayı ödedim ben sana teslim etmezsem ne yapacağım" mantığında. Haklı.

Arada üniversite yönetimi değişiyor falan filan. Her iki taraf birbirine düşmüş durumda altı yılı aşkındır devam eden bir yasal süreç var. Bu arada o milyon dolarlık cihazlar heba oluyor, paramız uçup gidiyor, yabancı yatırımcıların gözünde komik duruma düşüyoruz, hastane yılan hikayesine dönüyor vs vs

Burası Türkiye. Burası AKP'nin dünya lideri ülkesi.

(bkz: iki eliyle bir sikini doğrultamamak)
Lanet ettiğim okulum. 3. yılımı doldurmaktayım. Şu beytepeyi bi ben mi sevemedim lan. Hele bam olayı ayrı bir şey. Yarım saat bile katlanamıyorum. Herkes sevgili yapma peşinde. Bi odtünün kalitesi yok bizim okulda maalesef. Halbuki ilk geldiğimde öyle sanıyodum.~~böhüü
Beytepe kampüsü erkek yurdunun önü bildiğin çocuk havuzuna döndü amk. O kadar da güzel altyapısı olan bir okuldur. işin garibi okuldaki tüm suyu da buraya akıttılar o da yetmezmiş gibi kız yurdunun önündeki suyu bile o borularlar beraber erkek yurdunun önüne akıttılar. Birilerinin götüne girsin o borular.
diğer bölümlerini * karşılaştıramasam da türkiye'nin en iyi tıp fakültesine sahip okulumdur.
2. dönemin son günü içeri girerken stikırınızı güncellediniz mi diye soran güvenlik görevlisinin olduğu üniversite.
Bi arada odyolojı bölümünü düşündüğüm universite.
öğretim üyeleri hatta araştırma görevlileri akademisyenliğe öğretmenlik gözüyle bakan üniversite.
dersimi anlatırım saat 5 oldu mu hatta 4:30 da çıkar giderim mantık bu.
kampüsü güzel insanları yeşil biraz sonra sıkıcı bi üniversitemiz.
Bu okulda okuyan arkadaşların mesaj butonumu yakmasını istediğim üniverste soracağım sorular var sözlük.
beytepe kampüsü ankara nın en güzel yeridir mis gibi kokar.