bugün

bu sene tiesto yu getireceklerine dair saçma sapan duyumlar almaktayız organizasyon şirketinden... hahhahha yok hayır getirirler inşallah biz de bu entry i yazdığımız için göt olmakla kalmayıp deli gibi dans etmeye gideriz...

garip işler dönüyor bu sene bakalım... şenliklerini her zamanki firmalar isimler organize etmeyecek gibi görünüyor. en azından şimdilik.

edit: önce 50 cent dediler, sıla dediler sonra onlar da iptal oldu... bunların kendilerini bir şey zanneden organizatörlerini görmüş, bir sike merhem olmayacağını anlamıştım ya neyse...

demek ki neymiş her zamanki firmalar isimler canmış! akıllı olmak lazımmış falan ve filan.
(bkz: şenliğine dj gelen manyak üniversite)
50 cent'ten falan bahsedilen şenlik.

http://wp.me/p2I9fh-hS
kendisini hiç sevmememe rağmen "50 cent" gibi bütün dünyada popüler bir şarkıcıyı üniversite şenliğine getirmek zor iş. getirebilirseler eğer bi gider görürüz dünya gözüyle.

edit: gelemiyormuş 50 cent. şebnem'i getirseler yerine bari. karmate de fena olmaz.
hacettepe`nin en iyi olduğu alanlardan birisi olan bahar şenliklerinde tüm üniversitelerimize açık ara fark attığını gösterecek etkinlik. aldığımız son duyumlara göre okuduğum okulda* bahar şenliği hayko cepkin ile özdeşlemiş durumda. her sene aynı adamı şenliğe çağırmak olsa olsa sadece bizim okulda olur zaten.
kesinleşmiş konser takvimini ötk'nin açıkladığı şenliklerdir.
http://www.hacettepeotk.org/suxZEgRv_OTK.html
hatun kişiler ile gidilesi şenliklerdir.
18 mayıs sezen aksu.
*
50 cent'in 3.günü çıkacağı şenlik. işte o gün ankara'nın muhtelif yerlerinden gelecek tuhaf kılıklı kişilerin okulun anasını belleyeceğini söyleyebilirim. 50 cent ne la ayrıca, 50 cent dinleyen üniversite öğrencisi mi olur? her türlü pisliğe bulaşmış bir herif. şöyle bir görgüsüz kendisi.

görsel
An itibariyle tek günün 40 lira olduğunu öğrendiğim şenlik. 40 lira nedir arkadaş bahar şenliği bu öğrenciler gidecek buna vicdansızlar dedirtir. Fakat her yere yapıştırılan boy boy afişlerden anlaşılacağı üzere öğrenciler dışında herkesin geleceği, ve böylece şenliğin şenliklikten çıkacağı aşikardır. Sonuç olarak 50 Cent'i getirdik namımız yürüsün, Kenan Doğulu var, Sezen Aksu geliyor daha ne olsun'un altına sığınılarak para kazanmak için yapılmış şenlik görünümlü ticari bir etkinliktir.
50cent iptal olmuştur duyurulur:

http://www.hacettepeotk.org/HRsuGg6j_OTK.html

nazar oldu nazar *
Bir gün kala iptal edilen şenliktir. Bahanesi reyhanlı olaylarıdır. Kim inanıyor acaba?
okulumun iptal edilen şenlikleridir. geçerli bir kılıf da hazırlamışlar sağ olsunlar. zaten bu sene çok kötüydü, daha önce hacettepe şenliklerine katılmamış olsam inanacaktım ama afedersiniz bok gibiydi bu seneki kadro. iyi oldu iptali.
ankara üniversitesi'nden sonra ankara'da iptal kararı alınmış şenliktir.
4 senedir gitmedim bu sene gideceğim tuttu iptal olmuş. hayra yordum ben de.
14 Mayıs 2013 tarihli Hacettepe Üniversitesi Senato Toplantısı'nda alınan karar aşağıdaki gibidir :

"Hatay ilimizin Reyhanlı ilçesinde, 11 Mayıs 2013 Cumartesi günü meydana gelen menfur saldırılarda birçok vatandaşımızın hayatını kaybetmesi millet olarak hepimizi derinden üzmüştür. Bu durumu değerlendiren Hacettepe Üniversitesi Yönetim Kurulu, 15-18 Mayıs tarihleri arasında Üniversitemizde yapılmakta olan ‘14. Bahar Şenlikleri’ programında yer alan tüm müzik konserlerinin iptal edilmesine karar vermiştir."

Samimiyetsizsin Ötk!