bugün

https://twitter.com/kadra.../1249447737491415040?s=20

kimin osurduğu merak konusu.
(img:#2008708)
Ya bunu atan sjsjsjs.
Ben yapmadım miki yaptı, evet şaka bi yana bence mete osurdu.
CNN international da deprem yaşatır.
(bkz: kelebek etkisi)
bugün de yatağa girmeden nedim şener'i görmüş olduk. dün korona ile ilgili yorum yapıyordu. bugün de soylu'nun istifası ile ilgili çok değerli görüşlerini paylaşmıştır muhakkak.
Doğal bir olay. Buyutulecek bir șey yok.
insanlık hali.
Ulan ciddi ciddi bunu konuşuyorsunuz değil mi? Birisinin osurmasını gündem yapıyorsunuz. Ortadoğu işte amk hiçbirinizde sike sürülecek akıl yok.
Adil gür osurdu.
Osuruk sesine ve göte göre değerlendirirsek kimin osurduğu az çok tahmin edebiliyorum.
ben sesi sunucunun sandalyesine bağlıyorum

aynı sesi geçenlerde şu problemı izlerken de duymuştum

https://www.haberturk.com...r-ne-degildir-/1000004358
Kim yaptı bilmiyoruz ama adam götüyle gündem değiştirdi resmen.
görsel

(bkz: swh).
Adil gür. Yüz ifadesi.
Elimizde 5 tâne fâil var. Bu 5 olağan şüpheliyi kriminal incelemeye tâbi tutalım hemen.

mete : olay anında harâretli bir biçimde konuşuyor ve kendini o kadar kaptırmış ki birisinin osurduğunu fark etmiyor bile. fâil mete değil.

âdil : osuruk sesini duyunca ''oha lan hangi hayvan osurdu öyle'' bakışı atıyor. kahramanımız âdil de değil.

Gürkan ve nedim : ikisi de deneyimli gazeteci. Osuruk olayına Aslâ tepki vermiyor ve duymamış gibi yaparak başkasının üzerine atma taktiği uyguluyor olabilir her ikisi de.

Veyis : yüz ifâdesine dikkat. Önce pozisyon alıyor ve peşinden de ıkınır gibi zorluyor kendini. ''Bombayı sessizce atayım'' derken ayarlayamıyor ve o nâhoş gümbürtüyü hepimize duyuruyor.

Osuruğun sâhibi kesinlikle veyis ibişi.
Gündemi değiştiren bir konu oldu, sanki.
Veyis ateş osurmuş net. Sesin tam çıktığı anda Takındığı yüz ifadesi ve aldığı pozisyon kendini ele veriyor. Sessiz atmayı düşündü en başta ama koltukta seri hareketler yapınca kontrolü kaybetmiş.

Ayrıca insanlar burada sadece kafa dağıtıp gülüyorlar. S.ke sürülecek aklı olup duyar kasanlar gitsin kumda falan takılsın.
Hayvan hırlama sesi büyük ihtimalle evde hayvan besleyen biridir.
Tabii bir olay. canli yayinın hakkini vermiş. Bravo habertürk.
Ortaya çıkan sese bakarsak,
Her kimse büyük ihtimalle pantolonu yırtmış lakin oldukça rahatlamıştır.
Normal bir osuruk değil bu;
Göt isyan etmiş, dile gelmiş, Ateş etmiş resmen.

Aman Yediklerine dikkat etsin, geçmiş olsun.
yarım saattir kahkahalarla gülüyorum. Program sonunda veyis ateş evden katılanlar yaptı ben yapmadım diyerek sıvadı. Ay bayılcam gülmekten.swh
(img:#2008804)
osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur demiş atalarımız ama bu ne lan ahahahahah.
Her kim olursa olsun, şu saatte "Yapacağınız muhabbete sıçayım, aha bu da uyarı ateşi" demek istemiş olabilir.
isviçreli doktorların yandaş haberciliğin sindirim sistemi üstündeki etkisi üzerinde araştırma başlatmasına vesile olan vukuattır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar