bugün

(bkz: ulusal kanaldaki top sakalli haber spikeri)
(bkz: ajdar diyeni islak odunla dovmek)
-sevgili abberline, gıcık olduğunuz 3 televizyon insanını söyler misiniz?
-ajdar.
-ikincisi?
-ajdar.
-kem küm...diğeri kimdir?
-ajdar. * *
defne samyeli, mehmet ali birand,saba tumer,pakize suda, ali atıf bir..vs .vs.
(bkz: engin gunaydin)
kendini sanatkar sanan insanlar
hülya avşar, ibrahim tatlıses, ahu tuğba, meriç, ebru akel,vb.
mankenlerin topu, kendini birşey sanan burnu kocaman sunucular, komiklik yaptığını sananlar vs vs....
(bkz: televizyon izleyicilerinin kendileri)
(bkz: ilker yasin)
aptalca sabah proğramlarını yapanlar o proğramlara katılanlar, salakça magazin proğramlarını sunan denyolar ve sabahlara kadar it dalaşı yapan fakat türk futboluna hiç bir katkı sağlayamayan dingiller.
(bkz: kuşum aydın)
semra kaynana, tülin, caner vb....
(bkz: ömer çavuşoğlu)
-ajdar bey uludağ sozlukte anket yapmışlar en gıcık olunan star seçmişler sizi
a-uludağ sozlukmu o ne
-ekşi var ya, onun yandan yemiş hali
a-beni halk seviyo kardeşim, işim olmaz yok uludağ yok osmangazi, ben dunya starıyım
-dünya starıyım diyosunuz yani, ama var sanki gıcıklık biraz sizde, adamlar haklı gibi
a-bunlar ekşiye yetişmeye çalışıyo ya reklam yapıyolar benim üzerimden, olay ondan ibaret
-haklısınız aslında şoyle bi düşündümde
a-oyle tabi, ben olmasam kim tanır uludağ sozluğu
-ajdar bey ben gidiyim soyleyim bu sozlerinizi uludağ sozluk yazarlarına, kürek gibi laflar ettiniz maşallah
a-bizde boyle dünya starıyız ne de olsa, hazır cevap insanız
hülya avşar.
mehmet ali erbil *
Neco.bu adamin ne işi var TVde dedirten tip.
gıcık olunmayanlarını saymak daha kolay ama bi tane de ben söyliyim, literatüre katkım olsun: (bkz: ahmet çakal *)
esra ceyhan, şebnem kısaparmak gibi yapaylıkları ve insan duyguları ile oynayan insanlarıdır.
oray eğin, esra ceyhan, şenay düdek
(bkz: deniz baykal)
(bkz: nihat doğan)
(bkz: armağan çağlayan)
helin avşar, bir numara bu alanda, ne özelligi ile ekranda çıkar anlamak mümkün degil. hülya avşarın eski kocası, adını unuttum şimdi, hülya avşardan boşanınca ismi unutulan erkek. erkek!!!