bugün

ince belli, ne iri ne düz orta halli biraz kavisli kalça, dik durduğunda ters c çizen göğüsler ve en önemlisi yeşil gözlerdir.

iç güzellikte önemli tabi.
yüksek özgüven.
her erkek asıldığı için bir müddet sonra g.tü kalkık kız olacaktır.
yanında ve çevresindeki çirkin kızlar.
solunum dolaşım boşaltım tepki uyarılma vb.
orantılı memelere ve popoya sahip olmaları.
her firsatta guzel olmadiklarini deklare etmeleridir.
karsi cinse guzelligini kullanarak istedigi seyleri yaptirabilmesi + hemcinsleri tarafindan kiskanilmasi
uzun bacaklar, yeterli büyüklükteki göğüsler.**
cinsiyetleri ortaktır kesinlikle.
Güzel olmaları. Onun dışında herhangi bir kalıba sokulamazlar. Özenti ve kabul görme isteği dalgasının dışında kaldığı sürece her insan eşsizdir. Bu özellik hepsinde var diyemezsiniz. Sadece güzeller değil, çirkinler, uzunlar, doğulular veya adı a harfi ile başlayanlar için de geçerli bu söylediklerim.
yüksek ego.
ben erkeğe istediğimi yaptırırım havasında olması. onun dışında dış niteliklerinin güzelliği göreceli bir kavramdır.
ağdayı başarılı yapmaları.
güzel bir buruna sahip olmalarıdır.
10larca kişinin koşup 1 kişin ulaştığı kızlardır. Ego tavana ampül olmuştur.
zekalarını kullanmak için çaba göstermezler, kabul görmek ıçin uğraşmazlar. Tecrübeyle sabit.
guzel bir burun, goz ve saca sahip olmalari bide havali olmasa kevaseler iyi olacakta olmuyo iste amk.
Bütün özellikler bende var ama çirkinim o ne olacak?
bana bakmamalari.
güzel olmaları. .-.
güzelliklerinin farkında olmaları. güzel bir kıza ne kadar da güzelsin diyerek etkileyemezsiniz.
Bildiğim tek şey 3 güzel yan yana gezmez.
Sohbetleri iyi olur. Ben çok eğlenirim toplandığımızda kazan kaynatırız valla ama arkadaş olarak başka olmaz.
Sosyal medyalarına binlerce tuhaf içerikli mesaj yağması.
güncel Önemli Başlıklar