bugün

Benim açımdan dolgun kalçalara sahip olmaları.

Tabi en önce yüzü güzel olacak. Yüzüne bakcaz sonuçta götü sonra önemli.
hepsinin egolu olması. gerçi çirkinler güzellerden daha egolu.
Güzelliğinin farkında olmayanların kolay elde edilebilmesi ve de yatağa atılması.
itisnalara demiyorum. kibirli olmaları.
Diğer kızların haklarını yemeleri. Amk kevaşeleri...
kendi ayarlarında bir adam bulamamaları.

karizmatik birini bulursan da ışık hızıyla aldatıldığını öğreniyorsun. rezillik.
Beni aralarına almamaları.
güzellik çağa göre değişen bir şey olduğu için...

zamana göre benzer özellik taşıyan kadınlar topluluğu.
Güzel olmaları.
egoları.
Güzel kızların güzel ayakları olur. Hep güzel bir kadın ayağı öpüp yalamak istemişimdir. Daha doğrusu tüm vucut halinde güzel bir kadına sahip olmak istemiş, ama avucumu yalamışımdır. Olsun be büyük adam olamadıysak hayallerimizi satmadık ya. Önümüz kış, belki bir şeyler olur.
Ellerinin ve ayaklarını temz olması. Kokusu ve boynu...
Genel olarak guzellikleri ile herşeyi elde edebileceklerini düşünürler. Bu çocuk nasıl bu kıza bakmış tarzı muhabbetleri vardır. IQ seviyelerinin bayağı düşük olduğunu düşünüyorum. Ama bunlar gayet normal. Şimdi tipsiz bir erkek mesela biryerlerinden prim yapabilmek için ya kaslı olmak zorunda ya da zeki . Çirkin bir kadın da başarılı ve hoşsohbet olmak zorunda ama güzel kadın zaten güzel hiçbir şey yapmasına gerek yok. Nasılsa erkekler ona hasta. Entelektüel olmak zeki olmak zorunda değil nasılsa saçma salak konuşsa da erkek dinleyecek. En son zengin bir koca bulup parasını yerler.
En aşağılık karaktere de sahip olsalar
Erkekler bi taraflarından ayrılmıyor bu kızlarımızın.
hiç biri ne sevgilim olmuştur, ne de arkadaşım. Sadece aynı ortamlarda bulunduğum tiplerdir.
Kendini beğenmiş ve şımarık olurlar. Zekadan kısmen yoksundurlar. Çok zeki olup, çok da güzel bir kıza rastlamadım. insanları küçümseyen tarafları olduğunu düşünüyorum. Anlaşamadığım arkadaşlardır genelde.
Zengin erkeklere yar olmaları.
bana bakmamaları.
Çirkin erkeklerle sevgili olurlar.
Güzel olmaları.
güzel olmalarıdır.
birbiriyle uyumlu uzuvlara sahip olmaları ve yaşadığı dönemin-çevrenin güzellik anlayışına uymaları.
Özgüvenleri yüksektir güzellikleriyle çoğu şeyin üstesinden gelirler .
Her halukarda 2'ye ayrılmalarıdır.
- Hanımefendi ve sempatik olanlar ile kötü işler peşinde olanlar.
- akıllı ve sempatik olanlar ile saf ve salak olanlar.
- ailesinin sözünden çıkmayanlar ile eve kaçta istersem gelirim ailem karışamaz diyenler gibi farklı gruplara ayrılırlar.
beni sevmemeleri.

güzel kıslar eqlesin.
aşka karşılık vermemeleri.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar