bugün

100+ üzeri bir karizmadır.

bu adamlar yolda gördükleri güzel kadınları görmezden gelerek "bende çok daha iyileri var" demeye çalışırlar.
şu yaşıma geldim, bu yolla güzel kadın "kaldırmış" bir karizmatik tanımadım!
sanırım daha sosyal bir canlı olmalıyım!
Karizma değil, göt korkusudur.
(bkz: eyvah karım)
(bkz: efendim)
(bkz: bi kedi gördüm sanki)
bahsedildiği üzere amaç ben karizma ya da bende senden daha iyileri de var gibi bir mesaj vermek değildir. o kadar da iyi değilsin, ilkokuldaki gibi görüntüye bakarak güzel/yakışıklı kavramı güdülmez. baktık ki ortamda ya da görüş alanında güzel ama bunu patinaj olarak kullanan ve üstüneüstlük de havada üçlü salto atan bir tipse, konuşurken bile bakılmaz. bu sayede g*tü taban yapar...
(bkz: sadakat)
yada
(bkz: eşek hoşaftan ne anlar)
(bkz: kadın süzmek)
(bkz: yoğurt mu lan bu)
aslında şuna benzetiyorum,

lisedeyken otostop çekerken mercedes ya da bmw geçince otostop şeklinde duran elimizi "hasiktir ulan sana mı otostop çekecem" gibisinden el tersiyle itme, kafayı arkaya dönüp gitme tavırlarına girerdik. aklımızca onlara yapılan bir nah işareti gibiydi bu. çünkü onlar bizi arabasına almayarak bize yapacağı nahı kontra atakla onlara gösteriyorduk.

kızlara bakmamak da onlara yapılan bir nah'tır. çünkü onun size bakmayacağı bellidir. ya da "bir ayrıcalığım olsun"dur.

süzmek de ne amaçtır anlamam. evdeki masturbasyon için malzeme toplama mı? nedir yani?
madem beyendin güven özveri ve tecrübe'm de var diyosun, git konuş.
ampirik bulgu: bir süzmenin karizmasına eşdeğerdir!
(bkz: cool) * *
bol bol yapmaya çalıştığım,ama kıza karizma ayağına bakmadığımdan dolayı kızın bana bakıp bakmadığını anlayamadığım ,bu yüzden işe yaramayan taktik,devir kıza trene bakar gibi bakanların devri.
var olduğuna inananların olduğu karizma. şahsen ben inanıyorum. bu uğurda harcadığım, yoldan geçen güzel kız sayısı hiç de az değildir. bazen pişman olur insan. ah ulan
erkeğin kendisine yaptığı eziyettir. eskiden bunu çok sık kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki, kadınlar gizemi ve bu gizemdeki sır perdesini aralayana kadar mücadele etmeyi sever. tabi ki süzmediğiniz o kadın gelipte, beni neden süzmedin, oysa ki etek bile giymemiştim, demez.

kadınlar arasında görüp şaşırdığım en vurucu olay aslında erkeklerden daha çok kadınların baktığıdır. güzel ve hoş giyimli bir bayanı görünce diğer kadınlara bakın, gözünüzü ayırmazsanız o kadından hemen sonra gözlerin size döndüğünü fark edeceksiniz. iç ses; bak nasılda bakıyor ayılar, aa çoçuğa bak tınlamadı bile. gay desem değil, yakışıklı ve iyi giyimli, bana bakmamasını anladım ama o kızda neyi beğenmedi acaba? bla bla..

sonuç olarak süzmediğim o güzel kadınlar bende gizemli, biraz burnu kalkık ama dürüst havası katmış, kadınlarda ekstra bir merak uyandırmıştır. böylelikle bakmadığım güzel kadınlar sayesinde başka kadınlarla tanışmış oldum.

pişmanmıyım?

sonuna kadar...
karizması değil kerizliği diye değiştirilmesi gereken hadisedir.

yaratanı severiz yaratılandan ötürü
ayrıca güzele bakmak sevaptır.
karizma yapayım diye bakmayıp içi giden adamın karizmasıdır. sen bakmazsan ben bakmazsam nasıl çıkar bu kadınların güzelliği ortaya.
çok fazla süzmemekten dolayı güzel kızların tınlamaması tehlikesi ile karşı karşıya kalmaları muhtemel olan kişilerdir.
süzme embesilin karizmasıdır. verse kırk takla atar,ama öte yandan karşı tarafa "pipimin bir kılını deydirtmem sana" bakışları atar. bir karakter kazandırıcı olarak budaklı meşe odunu bu erkekte kullanılmalıdır.
büdüt: unutmadan bakmak dediysek öküzlüğün de alemi yok. *
bir çok kadın için pek de hoş karşılanmayan durumdur. hatta bazıları bu duruma takıp adamın ilgisini çekmeye bile çalışırlar.
sonuçta kadınlar ilgiden hoşlanırlar, bu bir gerçek. bakışın dozunu ayarlamak lazım tabi. abazan bir bakıştan hiç bahsetmiyorum bile.
bakmayan erkek için kendine güveniyor denilebilir ama kadınla ilgilenmiyor demek daha doğru geliyor bana.
bir çok erkek için eşine az rastlanır bir durumdur.
bir de işin başka boyutu var. bakmazsın adama gay derler, bakarsın abazan derler.
bakmazsın kadın milleti bu sebebi kendinde arar, bakarsın polisi arar.

sen en iyisi bul bir çift göz, içine içine bak kardeşim.
(bkz: Cool) erkekdir.
Oto pazarında Tampona bakarak araba seçmeyen erkeğin karizmasıdır aynı zamanda.

O erkek bilir ki tezgaha çıkan araba iyice cilalatılıp parlatılarak çıkar. Ama önemli olan motoru ve seni yolda bırakıp bırakmayacağıdır.
kosarak tuvalete gidip masturbasyon yapan erkektir. bu kadar karizma olmayin lan suzun sevin birbirinizi.
cool olma çabalarını bile aşmış erkektir.
bikeresinde başıma gelmiş olay.
canlı müzikteyiz arkadaşla tavla oynuyoruz müzik sarmadı. iki kız kalktı ayağa kıvırmaya başladı. kalçası ile benim burnum arasında 10 cm ya var ya yok. ben hiç istifimi bozmadan güldüm geçtim. bakmadım bile. herkesin göz orda ama. tabi bunu gören karşı masada ki başka bir kızın hoşuna gitti. kız bana yazılmaya başladı. ona da yüz vermedim tabi. zar zor da olsa arkadaşları gitmeye ikna edebildi kızı. benden bir şeyler bekledi ama olmadı.
çok pişmanım. *
övünmek gibi olmasın, şahsımın da sahip olduğu karizmadır. mottom ise şudur: "güzele herkes bakar, önemli olan bakmamak." o kadar derin yani.
Elinde bir kitap vardır.

Vapurda istanbul'u fotoğraflıyordur.