bugün

Nice kadın tanıdım,nicesiyle birlikte oldum,nicesinden hoşlantı duydum.Etkilediklerim de oldu,etkilendiklerimde...Birkaç tane sevdiğim ve sadece birine aşık olmuşluğum var.Birine aşkım demişliğim var.O da platonik gibi birşey olmuştu zaten.Mesafeler,kaprisler,kıskançlık nöbetleri...Neyse konuyu bu kez bölmeye hiç niyetim yok.
Aslında hepsi farklı farklı özellik arıyorlar erkeklerde;kalın dudaklı,tüysüz,renkli gözlü,adonist,tatlılık,espiricilik,kaslılık,etkili ses,sarışınlık,esmerlik,kumrallık daha aklıma gelmeyecek bu kadar daha dış görünüş özellikleri...
Sonra dediler ki Bu erkekle olmuyor, Şununlada olmuyor, bununla da olmuyor.Oysa defalarca uyarmıştım tanıdığım tüm kadınları ve sonra gerçek noktayı fark ettim.O kırmızı noktayı:Aslında ilişkiyi kısa düşünen kadınlardı,kadınların ta kendileriydi.Çünkü uzun süreli bir ilişki düşünen kadın dış görünüşe önem vermiyordu erkeklerde.Ve biz hep bu yüzden güzel kadınların yanındaki çirkin ve tipsiz görünen erkekleri kıskandık yada yargıladık hep.

Haklı olan kadınlar onlardı işte.O yüzden seneler süren ilişkilerin simgesiydi onlar.O kadınlar şunun farkındalardı. Beden buruşacak fakat beyin hep aynı kalacaktı .Sözde aşk acısı çeken yada çektiğini söyleyen,ergen düşünceli ,kemik yaşı ilerlemiş kadınların hiç biri erkeğin zekasına bakmamıştı.Fikirlerine,düşüncesine,yaratıcılığına,ilginçliğine bakmamıştı.. bla bla bla...
Tutupta mongolun,aptalın biriyle ilişki yaşanmalı demiyorum;fakat ilişki durumunda sürekli ona bakmak için, beraber çektirdiğiniz fotoğraflarda nasıl durduğunuzu görmek için ve sırf Yanımda nasıl duruyor acaba? kaygısıyla erkek seçerseniz, emin olun seçtiğiniz erkek sizi becerdikten sonra ayakkabı bağcıklarınızı dahi bağlamayacaktır.Bu düzen böyle gider hep.Böylede gidecektir.

Yalanın icadı diye bir film var.Bilmem izlediniz mi?Filmde günümüz tarihindeyiz ve yalan diye bir şey yok.Yalanın ne olduğunu bile kimse bilmiyor.Yalan diye bir kelime lugatlarında yok insanların.Herkes aklından ne geçerse söylüyor.Biri "seninle yatmak istiyorum diyor.",diğeri "Aaa.! Bu bana vajinanı hatırlattı diyor."Herkes açık sözlü ve yalan söylemiyor.Filmdeki kadın başrol oyuncusu olan tipsiz erkekle değil yakışıklı olan başka bir erkekle evlenmek istiyor ve hiç bir şekilde aksine ikna olmuyor,çünkü doğacak olan çocuklarının genlerinin iyi olmasını istiyor.Ve çirkin erkekle evlenirse doğacak olan çocuğunun çirkin olacağına inanıyor.Bu sebebten dolayı yakışıklı olan adamdan başkasını istemiyor.Gerisini izleyin bir zahmet.Eğlenceli olduğundan heyecanı kaçmasın.

Ve siz kadınlar O kadar safsınız ki doğacak olan çocuğunuzun hayata karşı direncini koruyabilmesi için önemli olanın tip değil zekâ ve mantık kullanımı olduğunu bilmiyorsunuz. Pardon ya, aslında biliyorsunuz da çocuğunuzun fotoğrafta çirkin çıkmasını istemiyordunuz di mi? Sonra Kadınlara neden salak diyorsunuz? sloganlarıyla sokakta tatlı erkek arayışına giriyorsunuz. Ne yazık ki; fazla acizsiniz. Sakın bu tartışma konusunu iç Güzellik Dış Güzellik olarak algılamayın; zira bu algıda sıçıcılık denen tohumu doğurabilir.

Şimdi gidip tatlı erkeklerle sevişebilirsiniz mesela Ya da evlenmek isteyin onlarla, o da olabilir. Ama fütursuz boşalmaların ardından ağlamayın. Çok yakışıklı oğlunuzun kaç gezegen olduğunu bilmemesine kızmayın asla. Ve neden gerçek mutluluğu bulamıyorsunuz diye kaygılanmayın asla; çünkü size altın semer de vurulsa değişmeyeceksiniz. iyisi mi, siz gidip ücretsiz sevişmelerinize devam edin.

Zeka seksinin yeni adı diye çoktan kazındı lugatlarımızı artık. *
bir ara merhaba ben pembe tolga sanmadım değil hani.

Tanım: mongollarla takılan güzel kadınların sebebidir.
işte bunlar hep tecrübesizlikten.
aslında onların mongol olmamasıdır. psikoloji bunlar hep.
(bkz: #16118749)
ayrıca hoşlantı duymak nasıl bişey çok merak ettim.
ahmet altan gibi kadın ruhundan anladıkları içindir.
zenginlerin çoğu mongolmu yoksa.
(bkz: para)
(bkz: pul)
(bkz: orgazm)
Doğanın kanunu.
uçmayı sevdikleri içindir.
(bkz: mongolfiye kardeşler)
şişede kalan son duble düşünün. herkesin gözü onun üstündedir, ama almaya çekinirler. Sonra da densizin biri gelir, hüüüp diye götürür. odunun biri kapmıştır.