bugün

(bkz: bagdat caddesi)
şaşırılmaması gereken durumdur. takımı her maçı kazandıkça yüzünde güller açan kadının güzel olması kadar doğal bir olay yoktur.
degismez gerceklerden sadece biridir.dogrudur,guzel kadinlar fenerbahcelidir.
son yılların en muhteşem tespitidir. aynı zamanda kendileri hem akıllı, hem güzel olan bayanlardır.
(bkz: bülent ersoy)
fenerbahçelilerin ortalığı kızıştırmak için, en fazla taraftar, en eğitimli taraftar, en büyük takım gibi şeylerden sonra ortaya attığı bir diğer iddia. hiç mi bıkmazsınız be kardeşim? nasıl bir dalaşma aşkıdır bu?
(bkz: tikky kadınların fenerbahçeli olması)
(bkz: bağdat caddesi)
güzellik göreceli bir kavramdır. buna rağmen bakımlı olan kadın güzel olma yetisine sahiptir. * * fenerbahçe ile güzel kadınları bu şekilde bağdaştırmak yanlıştır.

(bkz: güzel kadınların beşiktaşlı olması)
(bkz: güzel kadınların galatasaraylı olması)
(bkz: yanlış önerme) ve ayıca (bkz: züğürt tesellisi)
fenerbahçelilerin kendilerini teselli etmek adına ortaya attığı iddiadır.
sahadaki güzel futbolun insanın yüzüne yansımasıyla açıklanabilecek, taraflı tarafsız herkesin kabul ettiği tespit.
(bkz: kim güldürdü beni şimdi)
(bkz: güzel kızlar da beşiktaşlı)

(bkz: nasıl kadın oldum)

(bkz: gazoz kapaa)
cute ile birlikte doğrulanan önermedir. **
13 mayıs 2007 tarihinde fenerbahçenin cezası nedeniyle izmirde oynan fenerbahçe-trabzon maçında fenerbahçenin izmirli bayan taraftarları yakından incelenmiş ve elde edilen gözlem sonuçları ile dogrulanmış önermedir.
altına ciddi ciddi yapılan - evet bence de ya da hayır olum cimbomlular daha güzel gibi - yorumları gördükçe güldüren, güldürürken de sözlükle ilgili kaygılandıran genelleme.
Fenerli bayanlara övgü dolu ve insanı fenerli yapacak entrydir.
bireysel gözlemlerim sonucunda ancak türk erkeklerinin "sari saç-mavi göz" kombinasyonuna kilitlenmeleriyle açıklanabileceğine inandığım genellemedir.
şampiyonluk sevincinden şımarıp ne dediğini bilmemektir, güzelliğin takımı olmaz.

çok farklı bir alanda çalışması gerekirken kameraman olmuş bazı kişilerin akşam maçlarında aya zoom yapması, ne kadar bayan varsa sırayla hepsini çekmesi, aynı kafadaki görüntü yönetmeninin onları göstermesi kişide yanılgıya sebep olabilir pekala.

bir antitez olarak şunu söylüyorum; bunu söyleyen kişi ya fazla fenerbahçeli kadın görmemiştir ya da güzel kadın. çok votka içmiş olması da ihtimal dahilindedir, hadi şimdi birer tur daha binebilirsiniz sözlüğe..
izmirli kızların güzel olduğuyla eş değer osur osur ipe diz durumudur. insan insan olduğu için güzeldir. *
(bkz: dolmus soforu gibi konuşmak)
*galibiyet sevinci ile sarhoş olmus fbl i kızları tavlama yöntemi .çakal bünyelerin son buluşu. *
"ulan güzel kadınları da mı sahiplendiniz" diyerek şiddetle karşı çıktığım görüş.
bugün gördüğüm fenerbahçeli hatun kişiden sonra doğru mu lan acaba diye düşünmeme yol açan varsayımdır.
duyduğum en doğru genellemedir. söyleyenin ağzı öpülmelidir.
çok gerçek olmayan gözlemdir. ben hep başka takım taraftarını... * *