bugün

bu konuda yapılmış bilimsel bir araştırma olmadıgı için sadece gözlem yolu ile fikir sahibi olabilecegimiz konudur. sıradan bir spor severin fenerbahçe tribünlerine göz gezdirmesi sonuçu ya da kendi sosyal cevresinde yapacagı gözlemle ulaşacagı sonuçtur.
yüzyılın tespiti...
diğer dedikleride düşünüldüğünde en mantıklı fenerbahçeli cümlelerinden biri.

(bkz: bir fenerbahceliyle futbol tartışmak)

bonus: (bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)
doğru bir önermedir kanımca. ben tanıyorum bunlardan bi kaç tane. ama isim veremem.
sadece güzel değil akıllı olanları da içine alan varsayım denebilir.
(bkz: aklın yolu birdir)
(bkz: bir gün herkes fenerbahçeli olacak)*
kameraların tribünde hep güzel kızları çekmesiyle akıllara düşmüş yanlış bir önermedir.
kaynağı zenginlerin fenerbahceli olması önermesine dayanan, zengin adam güzel bayanla evlenir, güzel bayandan güzel kız dogar, kız biraz güzel; parası da olduğu için bakımlı olacağından güzel gözükür sonucuna ulaşılabilecek önerme.
yanlış bir söylemdir. mesela bizim bir arkadaş var spartak moskava'yı tutuyor bir kuzeni var lokomotif moskava'lı herhangi bir kıyaslamada üstlerine tanımam.*
güzel futbolun yüze yansıması olarak da açıklanabilecek güzellik.
tesadüftür.
ters ters bakmayın, fenerliyim.*
(bkz: maçlarda kadınları çeken kameramanlar)
güzel kızlar kendine güvenir, kendine güveni olan herkes fenerbahçelidir.
fenerbahçe takımının genellikle burjuva taraftarları olduğu için en kaliteli makyaj malzemeleri, en kralından bi hayat ve solaryumun sonucunda oluşan durum.
bu tespiti destekleyen başka bir tespit te şudur :
(bkz: güzel kızlar aptal olur) *
üzerinde yapılmış bilimsel bir araştırma olmadıgı için sadece gözlem yolu ile fikir sahibi olabilecegimiz bu konu ile alakalı olarak, yine yapılmış bilimsel bir araştırma olmadığı için sadece gözlem yolu ile fikir sahibi olunan, bu özelliğe sahip güzel kızlarımızın, -yani güzel olup fenerbahçeli olması olayı- genellikle beşiktaşlı sevgililerinin olması oldukça tuhaftır... çarşı'nın söylediği ooooo bi manitam olsaaaaa saçları sarı olsa, fenerbahçeli olsa şeklinde söyledikleri tezahüratın bir anlamı avr demek ki...

(bkz: var bu işte bir iş)
(bkz: yakışıklı erkeklerin galatasaraylı olması) *
sarışınların aptal olması gibi olan durumdur.
fenerli olmasına rağmen güzelse ayakta alkışlanacak olgudur..hıncını çıkara çıkara öpülecek kadın tipidir.. *

büdüt: silmeyin artık yahu el insaf ****
hayatında ali sami yen stadı numaralı tribununde oturmamıs insan görüşü.
(bkz: tüm genellemeler yanlıştır bu hariç)*
bir fenerbahçeli olarak şirin bulduğum; ama katılmadığım tespittir.
ayrıca beşiktaşlıları hiç sevmesem de katılmadan edemediğim bir hede de şudur:
(bkz: muhabbetine doyum olmayan erkeklerin beşiktaşlı olması).
fenerli olmasna rağmen güzelse ayakta alkışlanacak olgudur..
çok gerçek olmayan gözlemdir. ben hep başka takım taraftarını... * *
duyduğum en doğru genellemedir. söyleyenin ağzı öpülmelidir.
bugün gördüğüm fenerbahçeli hatun kişiden sonra doğru mu lan acaba diye düşünmeme yol açan varsayımdır.