bugün

Küstah Bir güvenlik görevlisini işten attırmaktır.

Az evvel zevkle yaptığım eylem. Neymiş, yanlış yere park etmişim.

Varoş kadının tutumuna bakın.

-beyefendi siz şoför müsünüz?
+pardon??
-burası hastane önü çift yön giriş çıkış.
+ diğer soruda takıldım ben bi daha sorsana.
-kem küm. Günde yüzlerce kişiyi uyarıyoruz.
+kartını çıkar.
-efendim
+güvenlikçi kartın nerde takmamışsın kartı çıkar!

Ardından konuya el atabilecek enişte aranır ve saygısız güvenlikçi köpeğin dolu gözlerle bakışları altında zevkle işten attırılır. Allahın varoşu.

Not: yalan diyen o çocukları çıkar kesin. Yalansa sizin gibi olayım.
(bkz: hll spr dvm)
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
dostum senin tek sorunun, iğrenç egonun k*çımdan büyük olması!

gerçekliğini geçtim, böyle bir şeyin hayalini kurmak bile biten insanlığın emsalidir.
ama suç bu nesilde değil, yeni nesillerin böyle yetişmesine izin veren eski nesillerde.
hayatta bir başarısı olmayıp, tepeden inme, görgüsüz bir insana yakışır harekettir. Verilen örnek muhtemelen kolpa ama gerçekse nasılsa atılmışım işten copu götüne sokmuştum net.
(bkz: ben bir troll ağacıyım gülhane parkında)

Şakaysa çok komik değilse hiç komik degil ayrica.
tek kelimeyle yakışıksızdır..eniştesi olsa da olmasa da o güvenlikçi kadar varoştur belki ondan bile fazla..
Kimlik tasimamanin cezasi isyerine 5 bin tl imis kardes anayasada oyle yaziyor.
bir şöförün hayal dünyası. gel beni de attır kendi güvenliklerini de al.
bu ülkede herkes bir enişte bulma sevdasında oldukça, buldukları enişteleri çıkarları için kullandıkları sürece, daha çok milletvekilinin oğlunun önünde ip gibi dizilmiş polisler görürüz, bu arkadaş gibi hemen ufak bir olayda enişte enişte diye ağlayan sonra yaptığını marifetmiş gibi anlatan insanlar görürüz.
bu tür mallar o kişinin işten çıkarıldığını düşünürler. halbuki o insan bir köşede çay içmeye gitmiştir.

vakti zamanında egosu tavan birkadın iş yerindeki bir arkadaşı şikayet etmiş, o arkadaş doğum iznine çıkınca da bu andaval gibi nasılda o personeli işten kovdurdum edalarıyla artistlik yapıyordu.

4 ay sonra karşısında görünce sinirinden altına sıçtı. bizim kızda sağ olsun elinde koca bir starbucks termosu ile kadının yüzüne karşı kahvesini höpürdetmişti.

oğlum şunu kafanıza sokun artık. benim kim olduğumu biliyor musun, ben bilmem kimin yeğeniyim gibi safsatalar toprakta çürüyen dedenin daşşağında kaldı.
tam bir dinci hareketidir. siz insanları ekmeklerinden etmesini iyi bilirsiniz. Çomar seni dedirtmiştir.
Eniştenin de senin de diye başlayan ve uzunca süre de devam edecek olan küfürleri hakettin kardeşim aynen devam.
beyfendi siz şoför müsünüz diyerek hata yapan bir güvenlik görevlisinin maruz kaldığı eylem.

beyfendi siz orospu çocuğu musunuz diye söze başlaması gerekirdi.
Fakir orospu cocugu, herkes haddini bilecek. Iyi olmus issiz kaldigi. Ekonomik krizde haddini ogrenir.
öküzün, o.ç., varoşun, malın, embesilin park yaptığı yere bakarmısınız;"hastane önü çift yön giriş çıkış." senin bulduğun eniştenin a*k. sana hak verenin de allah belasını versin.
(bkz: yalan amk)
El tokatı yemeyen kendinin balyoz zannedermiş buda o hesap ağlayıncada enişteni arıyormusun
Enişteeeaa banu beni tekretiiiaaass ahı ahı hickirik hickirik.
durduk yere duyar kasmayın burada. hepsi fbi gibi geziyorlar. siz gayet sıcakkanlı, güler yüzlü davranınca bunlar böyle bi atarlı haller, suratsız suratsız bakışlar. müdürünü çağır hemen dediğinde de beyfendi beyfendi derler. itinayla şikayet edin böylelerini. herkes işini düzgün bir şekilde yapacak. nasıl ki ben onlara saygısızlık etmeyip, küçümsemiyosam o da bize aynı şekilde davrancak.
zamanında bir yazı veya karikatürde okumuştum. Umut sarıkayaydı sanırım yazan-çizen.
Bir adam var, nasılda kırardım ağzını şöyle yapsaydı kafasına patlatırdım off kahraman olurdum falan diye düşünüyor, diğer sahnede ise gerçekte olan var. tamam abi, özür dilerim abi falan çekiyor.
bu gencin ki de aynısı. ekşice yazmam gerekirse;
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
mümkündür. ancak akşama kadar itle, kopukla, akıllıyla, deliyle, manyakla uğraşan ve işini yapan birisine bu şekilde davranılmaz. herkesin tuzu kuru olmayabilir bakmakla yükümlü olduğu hastası vardır, çoluğu çocuğu vardır kıssadan hisse ihtiyacı vardır, ayıptır günahtır. (bkz: ekmek ile oynamak)
güvenlik görevlisi karşısındakini insan zannetmiş, nereden bilsin karşısındakinin güdülmemiş bir hayvan olduğunu.
bu ve türevlerini yapan şahıslar, başka ortamlarda çıkıp eski bayramlar şöyleydi,yok eskiden sokaklar şöyleydi yok efendim eski dostluklar,komşuluklar vs kalmadı yok barış,insanlık diye ağızlarını yaya yaya konuşurlar.
sizin insanlığınızın gelişim evrelerini gondikleyeyim.
asla yapmak istemediğim bir eylem. allah, kimsenin ekmeği ile oynamayı nasip etmesin bana.
yalan diyen biri çıkmazda. iyi bok yedin diyen biri çıkabilir. bak o benim.

+güvenlikçi kartın nerde takmamışsın kartı çıkar! (bkz: ben sana insan olamazsın demedim, adam olamazsın dedim)