bugün

6. katta bir hoş mekanın terasında tavla oynuyoruz. Tabi ben yeniyorum ama farkındayım adilik bende çünkü rakip kızımızın doğum günü. Her neyse mevkimiz tam terasın demirliklerinin olduğu yer. tabi doğum günü kızı mutsuz afra tafra moduna bağlamış bi şekilde hışımla zarı attı hoooop zarın biri demirliklerin arasından aşağıya düştü. tabi telaş falan aptalca. ben esprimi yapmak için demirliklerden eğildim baktım kimse de yok hafif yüksek sesle:
- hoop biradeeer zar kaç gelmiş baksanaa!! dememden 3 saniye sonra esprimi tamamlayan gizemli dayı elinde zar:
- altıııııı! kıhkıhkıh. diye seslendi.
mekandaki herkes yüksek sesle güldü. tabi noldu günün adamı dayı oldu biz eridik gittik neyse.
*
tanım: etkisi bir kaç gün süren ve ara ara tekrar yapılarak o anın anımsatılmasını sağlayan espridir.
görsel
bir adam mala vurmaya bayılıyormuş, mala vurmuş bayılmış.
adamın biri hep "ekmek çarpsın" diyormuş, bir gün ekmek arabası çarpmış.
adamın biri karyolaya yatmış, ranzaya vapur.
şampuan galatasaray' ı tebrik ederim- d. bahçeli.
"incredible halk" kısa ve net.
görsel
görsel
görsel
Öğretmen: evladım ben de senin sözlüne sıfır verdim.
Öğrenci: ama hocam neden?
Öğretmen: sana vermedim ki evladım sözlü(yüzük parmak) ne verdim.
bakin arkadaslar surada bi avuc insaniz, aramizda gizlimiz saklimiz olmasin.

su yukaridaki resme bakip da kahkaha atan, gulen, gulumseyen hatta yuz kaslarinda yercekimine zit bir hareketlenme olan bir insan evladi var mi bu sozlukte ?

bunu cok ciddi soruyorum. varsa hesabimi sildirmeyi dusunuyorum. kendisi bana 50 km den daha yakinsa da şehrimi falan degistiricem.
Böyle iğrenç bi espriyi ben bile yapmam..
görsel
görsel kahkaha attıran esprilerdir.(!)
taze yaşandı

Fabrikanın kantarındayız. kantara araç girdi şoför indi ofisin camına geldi,

kantarcı arkadaş;

- hocam plaka ne?
+alümünyum ohohoh
Merhaba Ben Affleck,
San Antonio Spurs olmalısın.
(Erbatur Ergenekon)
hâlâ yaşıyoruz.
Hangi babanın eli olmaz. Noel baba. Hahahah çok komik lanet olsun. O sebepten dolayı Eminem Tragic endings açıcam.
Bugün yoğun bakım,
Yarın yoğum bakın...
+Elimden gelse alfabeyi 28 harf yapardım niye biliyor musun?
-neden pampa
+çünkü o şimdi asker ehueehue
-allah belanı vermesin bro!!!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar