Ey yer ve göğün kayyûmu olan Allah'ım!
Seni ve Senin bütün san'at eserlerini ve mahlûklarını şahit tutarak ilân ederiz ki;
Sen, kendisinden başka hiçbir ilâh olmayan Allah'sın.
Sen birsin, ortağın yoktur.
Günahlarımızın affı için Sana dönüyor ve af diliyoruz.
Âlemlere rahmet olarak gönderdiğin Muhammed'in, Senin kulun ve peygamberin olduğuna da şehadet ediyoruz.
Allah'ım, onun hürmetine münasip ve Senin rahmetine lâyık şekilde, ona ve bütün Âl ve Ashabına salât ve selâm eyle.
Beni bana bırakma ya rabbi!
Eyy ulu tengri

Covid 19 belasını artık bitir, tamam dersimizi aldık, daha iyi insanlar olacağız, söz.
Seyahat yasağı da kalksın zira annemi çoook özledim, burnumda tütüyor. O, yaşlı ve hasta, Biliyorsun, anlatmama gerek yok.

Havalar çok ısınmasın, henüz klimanın bakımını yaptırmadım, servisi nasıl çağırayım, içeri nasıl alayım adamları ey güzel allahım yaaa?!
Bakımı da, servis ücreti de manyak zaten. Lütfen şu ara idare et bizi.

Dün, dişçi koltuğuna oturdum mecburen, adamla gözgöze... Sosyal mesafe hak getire...
inşallahhhhh korona olmamışımdır, olmamışımdır di mi?

Mesela bugün lönk diye aşı bulunsun.
Bu ızdırap bitsin.
Yaa annemi çok özledim, bildiğin gibi değil yareppiii!
Gerisini biliyorsun zaten.
Tişikkirler. iyi günler. Amin!
Allahım yolumuzu, geleceğimizi ve sevdiklerimizin geleceğini hayırlı kıl. Bizi isyan edenlerden değil teslim olanlardan eyle.
Ömrümüzün kalan kısmını, geçen kısmından hayır eyle yarabbim.
allahım biliyorum birçok kez son şans isteyip durdum hepsinde de verdin bol bol, allahım ne olur bana akıl fikir ver de o son şansları değerlendireyim. kalan ömrümüzü geçen ömrümüzden güzel kıl.
Allah'ım sen her şeyin hayırlısını ver. Bizler aciz kullarız hata üstüne hata yapıyoruz sen bizi affet ve doğru yolu bulmamıza yardım et sen affedicisin sen bağışlayansın sen bizi bizden iyi bilensin hakkımızda en hayırlısı ne ise onu nasip et...
AMiN
yattım allah taş gibi kaldır beni kuş gibi can kafesten uçarken imanla gönder beni.
allah ülkemizin düşmanlarına göz açtırtmasın.
şeytani nefslerden, kötülerden, ümitsizliğimden kurtulmaktan, günahlarımdan arınıp, rızan gibi yaşamak için sana sığınırım allah'ım. affet bizi.
- kimseye muhtaç ve mahçup etme !
elhamdürüsüyle oğlanlar sürüsüyle.

şaka şaka

allahım şafi isminle şifa ver yarabbim amin.
kardeşinin cesedini taşıyan çocuklar, annesinin cesedine yaslanıp uyuyan bebekler,
çocuğunun cesedini poşete dolduran babalar.
öbür yanda da siyonistlere kök söktüren mücâhidler.

ağır bir bedeli var kudüs'ün.
suskun ümmete rağmen bu bedeller fethi getirsin ya rabbi!
Bilal'in hayatı gibi bir hayat nasip et Allah'ım! Umarsız, rahat, sıfırlanmış sorun, çevirme kuzu-koyun, sadaklarda okun... Nasip et yarabbim! Ümmet-i Muhammed'e, içinde de bana... Amin.