bugün

evet bildiğiniz makinadır. tek farkı ruhu olması. işin en acı yanında budur zaten.

herşeyi proğramlanmıştır. giyiminden kuşamına kadar birileri belirler moda namına diye yutturur. ve katıksız uyar. yani tipik makina gerçeği. el kadar giyisilerle sokağa çıkmak heyhat!

kadın vucudu, sattırma aracı olmuş. su reklamında bile kadın göğsü sergileniyorsa, bunu düşünmek lazım. kadınlık onur ve haysiyetine ne oldu diye?biz bu hale kim getirdi diye?

sözde kafesten kurtarıp sokak ortasında kafeslenir hale nasıl geldik diye?

ayaklar altından alınıp, ayağımızın altına cennet serildiği bir dinin mensubu olmaktan nasıl çıktık diye?

beş yaşındaki bir erkek çocuğunun bile ağzına bizim mahrem yerimizi ne geziyoır diye?

sözde sevgililik ve modernlik adı altında namusumuzu nasıl bu kadar kolay peşkeş çektik diye?

benim kanaatim kadınlara bu hale getirenler, kendini ilerici zanneden maymun taklitçileridir.

bakın sol frameye ne demek istediğimi anlayacaksınız. kadının en mahrem bölgesi ağzılarında dolanır bu ibnelerin. sonrada kalkıp biz kadına değer verdik derler. ne yüzsüzlük!

siz kadında olan değeri yerle bir ettiniz, kadını bir et rçası haline getirip, köpek nefislere peşkeş çektiniz.

ben inanıyor ve umut ediyorum ki kadınlar bu rezil gidişe dur diyecek. ve yeniden islamın ipine sarılarak hak ettikleri değere ulaşacaklar.

not: başlıkta bir genelleme yoktur. sadece kendini bir seks makinasıymış gibi lanse edenleri kastediyorum. yoksa kadınlık ar ve namusunu üzerinde taşıyanlara asla lafım yok. velhasıl kemal üzerine alınana.
kadını salt bir cinsel obje haline getirenler analarına ve kız kardeşlerine bakınca ne düşünüyorlardır dediğim.
bacımın iffeti batmakta rezilin gözüne
acırım tükrüğe billahi tükürsem yüzüne...

mehmet akif ersoy olayı güzel özetlemiş.
+ e bacım beş lirayı geri vermedin?
- beş lira ve katlarını veremiyoruz.
+ e ücret niye beşin katı o zaman?
- para üstünü bir dahaki ödemenizden düşüyoruz.
+ hadi hadi sen bana bişeyler yap da ayağım alışsın.
- isterseniz ben bir şey yapmiim. siz elinizi alıştırın bundan sonra.
+ ehehehe... eheh. hemen kızma sen de ya.
(bkz: makine)
kadınların sex yapmak istemediğini, erkeklerin kadınlarla zorla sex yaptığını düşünen kişi tespitidir.

Kadınlar hassas, narin, kibar, erkeğin ilgisini bekleyen bir çiçektir. *
(bkz: sex yapıyorum sex yapıyorum pipim kuru kalıyo)
buna rağmen, hâlâ nasıl makine(ya da makina) mühendisi öğrencilerinin uygulama alanı olamadıklarına şaşırtan ilginç gerçek.
Aldatılan, ya da öküzlüğün sınırlarını aştığı için sevgilisi olamayan erkek önermesidir.
yan komşum müşerref teyzenin üstüne atanmayacak realite.
bu başlığı açanlarla aynı gezegende yaşadığım gerçeğini bana hatırlatan bomboş cümledir. geldiğiniz yere geri girin lan ibneler.
sanal aleme bakınca ortaya çıkan acı ama çok çarpıcı gerçektir. kim kimi öperse artık.
instagram ve Twitter orospuları çok fazla bu doğru.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar