bugün

Vurduruyodur ılıktır toptur odur budur diye önyargıyla haksız yere damgalanan erkektir şüphesiz.. Askerde iken baya bişeyler yazmıştım tam günlük de denemez tabiki.. Düşüncelerimi önceden okuduğum kitapların özet ve kritiğini de tutmuştum.. Tam günlük yada anı defteri denemez yani.. Bazen bakarım yazdıklarıma ve derim ki vay be neler yaşamışım aq.. Neysee demem o ki ılıklıkla pembe g.tlü olmakla alakası yoktur..
https://youtu.be/H2rdELd-MY4
ılık tiptir. Kendini kız hisseder.
Bugun sunu sunu yaptim seklinde degil de kendi ufak karalamalarini yapiyor ve kenarina da bir tarih ilistiriyorsa yillar sonra dönüp okudugu seylerde kendi ruh haline ait o bulmacayla hasır neşir olusu muazzam zevk verir.
yaptığı şeyleri, gün içinde yaşadığı şeyleri unutmak istemeyen daha sonra tekrar okumak isteyen, çocuklarına okumak isteyen kişidir.
Bugün de nihali düşünerek boşaldim şimdi de nia nin 1080p 40dk lik filmi iniyor bakalım onda be çıkacak cok heyecanliyim harbi iyi kiz ha. Neyse günlük görüşürü.
Muhtemeldir ki;
Vurduruyordur.
(bkz: ibine)
esasen çok akıllı veya entel olarak nitelendirilebilecek erkek olmakla beraber, hafıza ve çok seneler sonra çocuk veya torunlarına okurken, aynı duyguları yaşayacağı anı defteridir. günlük tutmanın faydaları çoktur.
Askerde yapmış olabilir.

Ben yaptım. ara ara o 5 ay 5 güne bir göz gezdiririm...
Nadide erkektir.
günlük tutan erkek çoktur.tabii bazı erkekler haftada 2-3 gün tutar.
çok açık net brüt ılıktır. ahahha.
Medcezir izleyen erkektir. Oje numaralarına da hakimdir.
ozendığım erkektir. ulan bunun ibnelikle ne alakası var ? seneler sonra bunları okumanın verdiği zevki baska ne verebılır ?
benimdir efenim. günlük tutacağım hiç aklıma gelmezdi ama her günüm bir olay olduğu için gerek duyduk napalım.
kendisinden başka kimse okumuyorsa sorun yoktur, ayrıca vurdurmuyordur da.
yer yer hayata sitem etse de sadece içini döküyordur. normalde o kadar asabi değildir. *
ne biliyim ya pembe renk gibi.
sadece yazmayı seviyordur, o kadar.
vurduruy... normal bir erkektir.
askerde yaptığım eylem ama sonra son gun 4 defterimin hepsi kayboldu.
14 gün askerlik yapan hatta yazıcı olup, eğitimlere katılmayan bir arkadaş geldi aklıma.
ne bulurdu yazacak anlamak mümkün değil.

--spoiler--
geçen gün komutanın bilgisayarına vurdum yumruğu.
--spoiler--
neydir gavat? denilesi sorudur.

sonuçta tutan var tutmayan var. he bide şöyle bişey vardır ki birisinin günlüğünde sayfalarca adının geçmesi. buda çok ayrı güzel birşeydir.
yaşadıklarını hatırlaması konusunda saygı duyduğum kişidir.
lakin birazcık fırlama bir adamsa ileride başına büyük dertler açar.
çünkü günlük tutan adam kesinlikle onu atmaz ve illaki bir noktada kız arkadaşı ve ya eşinin eline geçer bu.
geçmiştede olsa karı milleti sorun yapar, daha bunu çözememiş kişidir.
Ömer Seyfettin'in balkan harbi ruznamesi adıyla yayınlanan günlüğünü okuyun. içindeki en vurucu kısımlardan biri şu: "Kumandanlar öldü ya da kaçtı asker bir oraya bir buraya yürüyüp duruyor. 20 bin kişilik Hamidiye ordusu istanbul'dan yola çıkmış diye haberler geliyor tüm bunlar yalan asker artık inanmıyor... Demek türkün yaşamak hakkı yokmuş." Bu yazıdan sonra Ömer Seyfettin ve diğer tüm askerler esir olmuştur. Okuyun ve öğrenin.