bugün

nihat hatipoğlu'na sorulan bir soru.
görsel
Bacım gözlükle kılınır mı bilmem ama az sonra iftarını yaptıktan sonra yüzündeki o makyajla akşam namazı biraz zor.
görsel
" Güneş gözlüğü ile kabre girilir mi ? Sen önce bunu bi düşün sonra cevabını kendi kendine bulursun. " diye cevap verilesi soru cinsi.

Yuhhh yani.
Amacın ne söyle ne ne ne gızııım????
kılınmaz..

allahın yarattığı ışığı kafir icadı bir şey ile engelliyorsun..

o namaz yalan olur benden söylemesi..

edit : fonon, foton fln işte.. sonuçta allah yaratmış adı ve açıklaması ne olursa olsun..

allaahuaqbar!
bir soru. Allah kabul etsin! Yahu ben izlerken artık tahammül edemiyorum böyle saçma sorulara, hatipoğlu hoca cevaplamak için nasıl katlanıyor merak ediyorum? Ulan nerde işsiz güçsüz bir kesim var, toplayıp ramazan programlarına götürüyorlar. Yemin ediyorum şu bizim sözlükten rast gele 3-5 kişi alıp götürsünler programlar daha daha eğlenceli izlenir hale gelir! Dün akşam ismini vermek istemeyen bir hanım seyircimiz soruyor:"hocam burnumu deldirdim caiz mi?". Hoca ne cevap versin? "keşke deldirmeden soraydın" dedi.
Eğer olay yeni ise Bu sene atv tayfası bomba gibi geliyor demektir.

Her sene ufkumuz daha çok açılıyor çok şükür.
bayram namazı kılarken güneş gözlüğü takıyorum yandakinin namaz hareketlerine baktığım belli olmasın diye.
(bkz: woody allen mizahı)
Imam gotu dikizliyorum dese sasirmayacagim eylem.
Akp dininde şnorkel ile bile kılınır. Yeter ki sov olsun. Dont worry.
Rahatsız iseniz evet. Değil iseniz Allahın önüne sade kendi benliğini ile çıkmak en güzelidir. Takılarınızı süsünüzü çıkarıp sade bir şekilde allah ile konuşmak doğrusudur. Şüphesiz balikesirli böyle olduğunu düşündü.
benim önümde güneş gözlüğü hatta bikini ile bile ayin yapabilirsiniz ezik kullarım.