bugün

bir bardak sıcak çayla.
pek iyi başlamadım açıkcası sabah oyuna girdim büyük bir yenilgi aldım yemek yerken en sevdiğim kıyafete ketçap mayonez döktüm yani kısaca berbat başladı.
soguk dus. seni diri tutuyor. her yerini evet.
Ne diyeceğimi bilemeden başladım.
hamdolsun daha ne kadar kötü olabilir düşüncesi ile güne başlıyorum, bu yüzden pozitifim.

tişikkiler AKP.
dolar gibin !..
Dünyanın bütün tuzu içine doldurulmuş gibi tuzlu bir porsiyon börek ile. Tansiyon patlamazsa iyi.
Bir Uludağ sözlük hesabı açarak başladım bu güne.
Belim ve sırtım ağrıyor. 14'te yataktan çıktım. Açlıktan karnım acıyordu ama iştahsızdım. Tansiyon ve kalp atışım açlık durumunda hemen düştüğü için bir şeyler yedim. Spor için evden çıktım. Kıyafetlerim nemliydi. Öyle giydim ve çıktım. Enerjim sıfır olduğundan spordan vazgeçerek dondurma yemeye geldim. Bitter çikolatalı ve fıstıklı en sevdiklerim. Midem de fena ağrıyor. Bugün bi ilaç alacağım.

Geceleri yeme takları geliyor. Ben de hiçbir şey almıyorum. Dün 3 tane muz yedim hiçbir şey olmadığından. Gece gece burgerler tatlılar ımm. Haftaya tartılacağım için kendimi frenliyorum.
ayılarak başladık.
Sabah 5'te uyuyuş. 12 de Uyanış. 13-15 arası takrar uyuma. 15.37 ağrı sızı ve keyifsizlik içinde kahvaltı.
Off aşırı iyi başladım. Sonra dedim ki kesin bi bok olacak. Oldu tabi.
başlamadım. gün akıp gidiyor ben de oturdum izliyorum.
ben başlasam da başlamasam da, o sürekli kendi halinde yine bildiğini okuyarak akıyor. sadece günün ne getireceğini veya götüreceğini bekleyebiliyorum, Tam müdahale söz konusu olamıyor.
odanın dışından gelen seslerden dolayı uyandım. yüzümü yıkadım kahvaltı yaptım sonra sevgilimle sexting yaptım ve uludağa girdim.
Valla nasıl başlayayım idare ediyoruz işte Allah'a emanet yaşıyoruz.
Acayip depresif ve kendinden memnuniyetsiz halde. Bugün kesin berbat geçecek dedim ama iyiyim. Bazen çok mükemmel hissedip akşam depresif olup bazen de kötü hissedip sonra çok iyi hissediyorum. Az önce enerjisiyle beni göklere taşıyan bir kadınla sohbet ettim. O kadar iyi niyetli ve sevecendi ki sarılıp öpmek istedim. Hayatımda böyle insanların olmasına kesinlikle ihtiycım var.
gözümü açarak.
'' her zamanki gibi neden erken uyandığımı ve dışarıda ne aradığımı sorup gösteriş yapan çifte gülüp geçmeye çalışıp kola içip kitap okuyarak başladım '' cevabını hak eden soru.
Möngke TEngriyin küçüdür diyerek başladım..
https://www.instagram.com...Fe/?igshid=NzZhOTFlYzFmZQ==
Uyandık amk, iki posta paragraf ardından tarih coğrafya götten giricez.