bugün

bir de gülüşü sempatik ise tadından yenmeyecek, karşısına oturulup gülüşü sıkılmadan izlenecek kızdır.

örnek; cem yılmaz'ın 3-4 tane üniversitede yaptığı kısa gösterilerin birleşiminden oluşan, sahnede yaptığı filmlerin büyük afişleri olan gösteride ki osuran kız buna mükemmel bir örnektir. videosunu izleyenler bilir.

edit: aradım buldum o kızı.

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=uyH9_CK09AM
--spoiler--
cedric'in kız arkadaşıdır.
(bkz: anime)
seviyorum ama kimi
en tatlı birisini
nasıl söylesem sana
çizgilere baksana
(bkz: kedi kız).
japon çizgi filminde oynayan kızdır.
(bkz: anime)
kendileri eşim olur, korelidir. gülünce küçülür, mutlu iken animelerdeki tipler gibi olur tuhatır. böyle büyük gözleri olan asyalılar'da "double eyelid" varmış. %80'inde single eyelid olurmuş. duble gözkapağı, tek göz kapağı gibi bir çevrimi var ki ben bile anlamını tam olarak anlayamadım *
televizyon izlerken herhangi bir sahneye güldüğünde karşı komşusu tarafından sorulan 'senin gozün bozuk mu neden kısıyosun?' sorusuna maruz kalan kızdır.
çekik gözlü insanların gülünce gözlerinin aldığı şekil.
(bkz: hiperbolik asimtot)
hele de çilleri varsa, çocukken
çilli bom bom bom
çinli bom
diye dalga geçilendir.
sevimlilikten ölendir.
tatardır.
görsel
"sen gülerken etrafı görebiliyor musun?" sorusuna maruz kalan kızdır. görebiliyorum lan valla.
(bkz: gülünce gözleri x haline gelen kız)
muhtemelen asyali kizdir.
nokta göz olarak sevilir. evet.
Cekik gozludur. (bkz: mrslily)
Ayy , kurban olurum ben onları doğuran analara .
Donuz turnusolu kız.

LAN Bi bırakın amk iğrenç vıcık vıcık popülizm ve romantizm aromalı taşak kokulu insanlar sizi. Gülerken gözleri çizgi oliyür çooğtatlo .
umarım milliyetçi kardeşlerimizin "çinli"yaftasını yemezler. zira yerlerse durum vahim. malum bir dönemler kısık gözlü diyip hunharca dalıyorlardı.
Şişk.... balık etli kızdır.
Iticilerdir. Banane.