bugün

(bkz: uludağ sözlükte caps vermeme hastalığı)
madem kapatmaya çalışacak neden göğüs dekolteli bir şey giyiyor merak edilen kadındır.
Gösteripte vermemeye çalışandır. Vay göt vay.
işsiz kadındır.
aslında ben bu bokun sineği değilim demektedir.
"Göstermek mi istiyor göstermemek mi istiyor acaba? " diye düşündüren kadındır. Şimdi göstermek istemiyosan giymiyeceksin onu, yok göstereceksen de sal gitsin.
macera arayan kadındır.
ikilemde kalmış olabilir.
yapmacık kadındır. Madem giydin hakkını ver.
Fıtratında örtünme olan kadınların ne giymiş olursa olsun kendisini örtmeye yönelmesidir.
bazıları yazıdan tahrik oluyor. Onun için kötü şeyler yazmayacağım, tereddüt içinde olan kadındır.
düğmesi kopmuştur onu düzeltmeye çalışıyordur.
zırt pırt düzelterek dikkati genelde oraya çekmeye çalışan kadındır*ne çakaldır o ne çakal*
kendileri ayakta arkadaşı oturmakta olduğundan ve konuştuğu lafı duyamadığından öne doğru eğilmek suretiyle bütün malı sergilerler ardından da hiçbir şey yokmuş gibi yakalarını düzeltip kendilerine ben aslında edepli bir kimseyim süsü vermeye çalışırlar. ayrıca bunların 1.50 boyunda ve 120 kilo olanları ortamı terkedip ücra bir köşede kusma isteği uyandırırlar.
bakan birini yakalamış olabilir.
ama kadınlar bu konuda erkekleri asla anlayamayacaklar; açarsan bakarlar.
bakılacak bir şey yok niye bakıyorsun dersen niye kapatıyorsun o zaman denir.

dikkat:
dikkate alıp okuyacaklar için söylüyorum; yazı ağır ironi içerirken ibretlik müthiş ciddi tespitler de mevcuttur ıy pis sapık selam melam kelam yapmayın arkamdan atıp tutmayın.

herkes halinden memnun kalsın arkadaşım yoksa sıkıntı çıkar.
kişinin giyinme özgürlüğü başka birinin gözünün keyfini, görme özgürlüğünü bozamaz.
özgürlük değil deme bak anlatayım sana;
göz kadınların bazı yerlerini kadraja alınca istemsiz odak yapıyor salise ile de olsa.
bakalım diye düşündüğümüzden bakmıyoruz yani.
bi de o an yakalanırsan baht ya kadında rahatsızlanmalar huysuzlanmalar abov sapık yaftası yapmalar daha neler neler.

mesela biniyoruz toplu taşıma araçlarına bazen öyle oluyor ki nereye baksan kadın var rahatsız olmasınlar diye gözümü kaçıracak yer bulamıyorum. lan camdan baksam yansımasından yine takip ediyorlar bana mı bakıyor diye. ben de kapatıyorum e hani benim özgürlüğüm yazık değil mi. anaerkilliğin bokunu çıkartmakta bu olsa gerek. lüzumsuz ayrımcılık bunlar işte hep. keh keh keh.
biz tahrik tacize davetiyedir demiyoruz siz anlayışsızsınız diyoruz.
ayrıca o ayakları da geçelim bir çok kadının hoşuna gidiyor bakılmak biliyorsunuz ya o 'bakma rahatsız oluyorum' ayaklarını yerim ben. erkekler dolgun kalçadan hoşlanıyor diye götüne kilo alanlar mı yok memeleri dik tutan sütyenler mi yani geçelim bi o ayakları.
ya yıkın ahlak duvarlarını ya da ahlakınızla yaşayın adam akıllı.

zaten tayt çıktı mertlik bozuldu keh keh keh. *
baak aklıma geldi ufak geçelim; hani bu veryansınları var ya kadınların erkek elde edince sıkılıyor hepsi elde edene kadar bi kere yatsa bi daha bakmazlar allah belalarını versin tüüühh hepsi aynı pezevenklerin!!*
yahu ben sana bunun sebebini söyleyeyim;
öyle cafcaflı öyle janti öyle renkli ve jelatinli öyle kırmızı kurdele paketli pırıl pırıl gösteriyorsunuz ki kendinizi, adam içini açınca da aynı olacak sanıyor ondan öyle.* kusura bakmayın valla acı konuşurum ama iyi konuşurum ne derseniz deyin bacakta batıklar baldırda portakallar göbekte kıllar koltukaltı rolondan bi haber (uzattıkça iğrençleşiyor burada keseyim)* ohoooohoov tayt varken böyle değildi hani noldu dip diri kalçalar noldu külah gibi memeler noldu işte bu oldu korsenin içinden çıkan 160 kiloluk kadının poffff diye sarkması gibi.

velhasıl lafın sonu; ne isek o olamayacağımız bir çağdayız ya rahat olun rahatlayın kendinizi iğrenç emperyalist yozlaştırma ve dejenere sularına bırakın akın gidin ya da sade vatandaş kimsenin umursamadığı köşe tozu bir insan olarak ama masum ve temiz kalarak yaşamaya devam edin.

benim bacımın memesine baktılaarrrrrrr!
hem rahatsız olan ülkücülere sığınsın. yıllarca sizin namusunuzu korudular onlar ama onları en çok sevmeyenler de bu memesi yarı çıplak olanlar tüh vefasızlar.

biz mememizi kapamayı sizden öğrenecek değiliz!!

bak bi de ne var çeneme sıçayım susamadım final üstüne final;
bu askılıları falan niye giyiyorlar çünkü sıcakmış. sıcakta giyilirmiş dayanılmıyormuş yoksa.
ulaaaaaan bırakkk.
biz niye giyemiyoruz o zaman bizimki can değil mi aynı güneşin altında yürümüyor muyuz biz şöyle çapraz sırt askılı body niye giyemiyoruz biz asdsdgdhsgdfaasfas.
memeler de az aralık mazallah isilik çıkar. ulen göğsü kıllı olan biziz siz yanıyorsanız artık biz napalım.

buradan hemcinslerime çağrı yapıyorum gelin bu çağrı altında birleşelim,
yıllarca beyaz çorap gibi temizliğin sembolü o güzelim çoraplarımızdan mahrum bıraktılar ya ööyyyk hanzoya bak diye diye, atlet giyenlerimize ıyyyk kırooo diyerek atletsiz dolaşmaya mahkum, tişörtü sırtına yapışan insanlar ettiler ya bizi, şimdi biz de sütyen takanlara kezban diyerek hele ki kopçası görünüyorsa ıyyk köylüüüü gibi anlamsız kelimelerle dalgalar geçerek sütyensiz gezmeye zorlayalım.*
göğüs dekoltesi de pek bir kibar canım. memelerinin bir bölümünün özellikle uç kısımdan üstte kalan tarafın kıyafetten taşıp görünmesine göğüs dekoltesi denir.
bir de seksi var bak onun tanımı çok daha garip mesela, 'vay çok seksisin' desen ay teşekkür ediyorum sende çok tatlısın diyecek ama türkçesine gelsene, 'vay sen bende seninle sevişme isteği uyandırıyorsun' desen çantayı kafana yersin. ki tanım da kibar oldu aslında seksinin tanımı bi türkçe de ayıp sadece. garip milletiz işte.

bir ata sözü der ki;
siz memenizi açmayı bizden iyi bilirsiniz!
hayırlı geceler. *
meme kapatmak günahtır kafirler.
Elini sürekli oraya götürmesi sebebiyle dikkatleri dekolte bölgesine daha çok çeken kadindir.
Ama sürekli bakip rahatsiz eden cahiller olmasa büyük ihtimalle böyle bir sıkıntıya girmeyecek olan kadindir.
erkekleri tam anlamiyla çözmüş hatundur. kafa yapisi tam olarak soyle calisir;
fuzeleri gostermeliyim ama orospu olduğumu anlamamalilar o yuzden iki cekistirdimmiydi namusluyum, guzelim; azginim, bakireyim.
belkide seçicidir. size kapatırken başkasına yelkenler foradır. böyle düşünüldüğünde kendini sorgular insan.
canlı yayında olan kadındır.
Başlığı açmaya giden ellerinizi penisinize saklasaniz bu kadınlar belki size verir he kardeş. Ulan olsa ben vericem bu kadar abazan görünmemeniz için ama yok ne yaparsın.
Aslında bilmiyordurki bu onu dahada seksi yapar.
zaten öyle elbise giyerek allah katında büyük günaha girmiş kadındır.
dikkat çekmeye çalışırlar.bi de bu kapatma eylemini yanlarında bir erkek varken yaparlar sürekli.giyme o zaman amına kodugum.
Dekoltesinin gereğinden fazla aÇılmış olduğunu düşünüyor olabilir.