bugün

ayrıca gereksiz yere görme kaybı yaşayan erkektir. belli bir zaman sonra gözleri yorulur, skerim ben böyle aşkın ızdırabını diyip gözlerini kısmaktan vazgeçer zaten.
mal olan erkektir. normalde 10 numara gözlük kullanıpta sanki o anda gözlüğünü takmamış gibi görünecek olan erkektir.
eğer normalde yakışıklı değilse, hiç bir zaman hissettiği gibi görünemeyecek erkektir.
görme mezili oldıkça azalan erkektir. aynı şeyi kız yapsaydı şayet onun da azalırdı.. kesin o da kendini güzel sanıyordur gözlerini kısınca..
prison break izleyip, scofield denen adamı gören erkektir.
(bkz: serdar ortaç)
fiks menü olarak yurdum hatunlarına sunduğu kısık göz bakışı ile tek geçerim:

(bkz: kenan imirzalıoğlu)
(bkz: aa benim lan bu)* hayatın sanrılardan ibaret olduğunu bile sanan, kandırılmış erkektir.
(bkz: onları da sevin allahsızlar)

(bkz: yazık lan)
nihat doğan...
zavallı acınası erkektir.

edit: gözlerini kısınca yakışıklı olduğunu zanneden bir yazar arkadaşımız var galiba eksiyi yediğime göre:)
göz doktoruna gitmesi gereken erkektir, yok bu erkekten hoşlanan hatun varsa onunda doktora gitmesinde fayda olacak kızdır.
takım elbise giyip kaşlarını çatınca da alain delon olduğunu sanan erkektir. hele bir de o eller cepteyse, off...
(bkz: başını yana eğince güzel olduğunu sana kız)
Yakışıklı olmaktan çok, daha rahat önünü görebilmek için olabilir. Zira gözü bozuktur.
(bkz: hanım koş haksız değilmişsin)
Japon ve çinliler bu yüzden çirkindirler tezi üretilebilecek erkektir.
oldukça fazla türk filmi izleyen erkekdir. ordan kadir inanır bakışını taklid ediyordur.
içinde fazla derecede uzakdoğu hayranlığı vardır.
kenan imirzalıoğlu'nu beğenen insanlara hitap edebileceğini sanan erkektir.
kapatınca da seksi oldunu sanar bunlar.*
Kanımca astigmatı olup ta gözlük takmayan erkektir.Şaşı olanlar tarafından da bu yöntem denenir,ama yemez.
(bkz: chad michael murray)
bir ihtimal de olsa yakışıklı görünmek adına başka çıkış ve çözüm yolu bulamayan gariban erkek.
kafasını gömünce görünmediğini sanan devekuşu zihniyeti olan erkektir