bugün

afganistan´a uçak bileti 750 euro covarında- tek yön alırsan biraz daha ucuz...paran yoksa ben veriim, ziktir git orada yaşa, ne işin var senin elin demokratik devletlerinde?

orası tam sana göre...ne işiniz var burada böyle, yok kadınlara orospu dersiniz, yok babalarına gavat dersiniz...

ziktirin gidin buralardan...hadi bakiim naşşşş...
Arkadaşım hetero bir erkek ısrarla ve şiddetle homoseksüel(gay) erkeklere karşı çıkıyorsa onlara öfke duyuyorsa net olarak gizli gaydir. içindekileri bastırmak amacıyla gaylere karşı öfkesini kusar.
"Ne götmüş arkadaş sikile sikile bi bitemedi" dedirten başlık.
"kerhaneleri kapatalım da vatandaş bizi mi siksin?"

-Süleyman demirel.

Konuyla biraz alakasız oldu ama aklıma gelmişken yazayım dedim. Yani herkes kendi götünden sorumlu. Başkası siktiriyomuş yok siktirmiyomuş size ne amk.

Bence açılmaması gereken bir konu. Bokun üzerine giderseniz üstünüze sıçrar.
homoseksüellerin kimseye zararı yoktur demek, atom bombası kansere sebep olmuyor demekle eşdeğerdir sevgili hetero-ibneler sizi. dilimizde ibne küfür lan her şeyden önce. Kaldı ki daha aklı ermeyen çocuklar bunu iyi sanıp taklit ediyor, homoluğa özeniyor. bu zaten başlı başına topluma bir zarar gençler.

hadi götünüze mukayet olun.
banane ulan el alemin götünden. ayrıca sanane.
şu banane ve sananeyi öğrenin artık.
--spoiler--
götünü siktiren adam
--spoiler--

eşcinsel erkeklerden bahsediyor sanırım başlık.

öncelikle üslup çok kaba ve ayrıştırıcı. homofobik olmak da homoseksüel olmak da gayet normal. ben de homofobik bir erkeğim ama asla bu tabiri kullanmam.

bu ülkede, hayat kadınlarından daha çok trans bireyler fuhuş geliri elde ediyorlar acaba neden ?
türkiye - pataya arası uçuşlar hep full çekiyor, acaba neden ?

homofobik olmak ayrı, terbiye sınırlarının dışında üslup kullanmak ayrı...

açıkçası başlığın sahibine bunu yakıştıramadım...
bahsettigi heteroların yaptıkları, kendisi g.tünü s.ktiremeyen gizli eşcinselin içine oturmuş heralde. ondan böyle bir başlık açmış.
bazı homofobikleri anlamsız derecede rahatsız eden heterolardır. konuyla ilgisi olmayan insan umursamaz, bu kadar düşman kesilmek neyin göstergesi ola? freudcular açıklasın.
Kınadığımı bolca görüyorum böyle ortamlarda.
Götünü siktiremediği için deliren gizli eşcinsellere dert olmuş heterodur. Herkes kendi götünden mesuldür.
En az götünü siktirenler kadar mide bulandıran tayfadır.