bugün

en üst düzeyde korku içinde bulunduğunuz anlardır ki buna da göt korkusu denmektedir. örneğin hırçın bir köpekle karşı karşıya gelmek yada kız arkadaşınız yanınızdayken 10 ülkücünün size saldıracak olması...
sürü halindeki köpekler ile karşı karşıya gelmek.
şahsım adına bir kere tecrübe ettiğim bir kaç saniye sonra öleceğimi sanmama neden olmuştur o köpek sürüsü, 3 metrelik düz duvara nasıl çıktığımı halen çözememişimdir.
(bkz: göt korkusu)
sıçarken.
(bkz: dream catcher)
eyvah abim sözünün duyulduğu an.
(bkz: 26 agustos 2007 galatasaray ankaragucu maci)
masturbasyon yaparken aile bireylerine yakalanmak.
caner in dayak yeme anı.
evde sevgiliyle sevişirken aile fertlerinin birden eve geldiği an.
kelle paça çorbanın yanında acı biber turşusu yenmeye başlandığı anlara tekamül eden anlardır.
uçaktan atlarken.
1-0 önde götürdüğünüz maçın uzatma dakikaları.
yaklasik 3 saat once dolmusta eve gelirken, 1m genişlik, 2m boy ebatlarında, kalasımsı bir amcaya dolmuşta ineceği yeri tarif ettim. yanlış tarif etmişim (yaklaşık 7 durak sonra farkedildi yanlışlık). dolmuşçunun "abi o yeri geçeli yarım saat oluyor" diyerek söze başladığı an, göt korkusunun en üst düzeyine ulaşıp, amcanın yanında eridim resmen. hatta sesimi daha da inceleştirip "aaa, o yer ilerde değil miydi ya, yav çok değişti buralar" gibi bi laf da ettim ama, ses sonlara doğru iyice inceleştiğinden duyulmadı sanırım.

sonuç 1: bilmiyosan sus.
sonuç 2: göt korkusu gibisi yok.
sünnet olurken penisin derdine düşmek yerine arkada meydana gelen ilginç korku. korku oraya vuruyor olsa gerek.
uçağın kaçırılma anında uçağın içinde bulunulması.
yabancı takımların ali sami yen e ayak bastığı an.
aksam 21:00 dan sonra istanbul sokaklarında eve gitme çabası icinde bulunulması
ertesi gün hapı alıcam diyen kız arkadaş.
yeni bir işe girmek.
evde bi bok yeyip sut kuzusu gibi otururken anne ile konusan babanin odaya 'yavrucum' diyerek girmesi

-hass.ktir olum adam evladim diyor, dayak geliyor dayak
* kerhanede peder bey tarafından enselenmek. *
kız yüzünden serseriler başına toplanmış işin kötüsü kızdan ayrılmışsın zaten ama onlar yine de seni dövmeden bırakmaya niyetli değil. sağa bakıyorsun kimse yok, sola bakıyorsun kimse yok. tamam işte bittiğim an bu andır derken 3.5 atmanın hakkını tam olarak vermek istiyorsun. gözüne kestirdiğin serserilerden birine dayak atıyor ve koşmaya başlıyorsun.koş koş yol bitmez derken atıyorsun kendini trafiğe, durduruyorsun arabayı, küçük emrah filminden aklında kalan bütün mimik hareketlerini yaparak arabaya biniyorsun ve kaçıyor gidiyorsun güzel kardeşim.
iyi, hoş da dayak yemedin üstüne bir de dayak attın be adam!o zaman; (bkz: göt korkusunun yararları)

(bkz: ah şu gençler)
lisede kopya çekerken hocaya yakalanılan an.
Karşıdan karşıya geçerken acı bi fren sesi duyulunca yaşanır bu hic en çok
gebelik testinin sonucunu beklerken geçen 2 dakikalık süre.
kız arkadaşının yanında erkeklik tasladıgın herifin az sonra on kişiyle karşına çıkması sonucu kıza rezil olmakla on kişiden dayak yemek arasında seçim yapmak zorunda oldugun andır.