bugün

"gay olmadan önceki işitilen son sözler"dendir. sonrasında o pipi hiç yerinde durmaz, hep göz önündedir.
erkek milletine daha küçükken alıştırılan, her olaya pipiyle bakma sendromunun bugün geldiği nokta acıdır vesselam;

(bkz: abazan)
(bkz: görmemişin bir oğlu olmuş tutmuş pipisini koparmış)
horoz öttü mü şeklinde farklı bir deyişi vardır. küçükken bana sorarlardı bende ses telleri bile koptu diye cevap verirdim. *
erkek cocuk bahsedilmiş kendini bilmez baba modelinin icinde bulundugu hadisedir zira allah kız cocuk vermesindir efendim bu kişiliklere , yaratıcılıgı ve övünmeye bu tür hislerle eylemleştiren bir bünyeden tuhaf bişi cıkabilir. ne dedim yahu *
pipiyi bulunmaz değerli bir şeymiş gibi varsayan ebeveynlerin gereksiz diretmesi. bakın sosyal olarak etkilerini de hemen şöyle yazayım:

çocuk daha küçükken başlanan ve sıkça tekrarlanan komiklik, o zamanlar çocuk pipisini gösterdikçe kahkahalarla karşılanıyor. çocuk bundan feyz alıp pipisi elinde sırıtarak dolaşıyor "bakın pipim var da pipim var" diye.

zaman ilerleyince de işler değişmiyor. çocukluk komiklikleri toplumsal faciaya dönüşebiliyor. adam eline pipiyi alıp "pipim var baksana. şş karı sen. gel bak göstereyim" diye zamanında ona yapılan baskıyı bu sefer o pipisini(!) göstermek istediği kadınlara yapıyor. suçu yok aslında. öyle öğrenmişti. görmek istemeyen kadınlara tecavüz denilen oyunu kullanarak gösteriyor. görmek isteyenlerle ise toplum zaten ilgilenmiyor.

güzel yarınların güzel çocuklarının güzel aileleri. hepinizi seviyorum.

(bkz: toplumsal baymakta sınır tanımam)
şimdi efendim göstermek problem değilde bu amcalar okeyden veya durexten mi geliyorlar? gizli yetkili kişiler mi bunlar? işlerini yaptıktan sonra şirkete gidip,

+bugün 42 yeni yetmenin çüküne baktık patron, hepsi gelecek vaadediyor. reklamlarımızda oynatabiliriz aslında. mı diyorlar mesela?
Çocuğun abaza olmasına neden olan hareket.
baba - göster bakim amcalara pipini.
amca - aaa! o ne la! kanamış bu yavrucazın pipisi!
eleman - ya yok o kan benim diil.
baba - nası benim diil!
eleman - elifin.
amca - ELiFiNMiii!!!
eleman - hee demin odada fazla batırmışım.
amca - NE BATIRMASI YAVRUM!!!
eleman - ilk ağzına verdim aslında.
amca - AĞZINAMI!!!
eleman - geçen de eline verdiydim eli de çok yatkın maşallah.
amca - hanım bi su getir fena oluyorum!
eleman - şaka lan şaka ketçap o.
baba: hadi olum göster amcaya pipini.
amca :hıhıhı kendi gibi ufakmış.
çocuk:demin yengemin mutfakta anneme bahsettiği ufaklığın yanında bu ne ki.
amca: ayseeeelllll !!!!
-hadi oğlum göster amcaya pipini.
+evlenmeden olmaz.
bir de o amca sünnet resimlerini kaybeden çocuğa "sünnet oldun mu len sen,hadi ispatla" derse çocuğun masaya çıkartıp ortaya sunmaktan başka çaresi kalmaz.
http://galeri.uludagsozlu...y%C4%B1m-amcalara-pipini/
yeni baba olan insan tiplemesinin oglunun pipisini telefonla çekip kahvede arkadaşlarına göstermesinden daha iyi bişey en azından çoçugun elinde olan bişey biraz da olsa .
afrikada geçmektedir olay.

baba - göster bakayım amcalara pipini?
hayali ben - (şraaak sesiyle masaya vurulur) ahanda gösterdim. yalnız pipi demeyin alınıyor, ona göre amca?
amca - &(=/^%%+%+^'+&% (şok)
Amcalarin, dayilarin, dedelerin, erkek cocuklarini sevdikleri icin kullandiklari cumlelerden biridir. Bir de "at bakayim amcaya pipiyi" seklindeki soylemleri uzerine kucuk cocugumuz pipiyi tum amcalara dayilara atmak uzere savurur. Yavrucaklarimizin bilinc altina islemesin de bu durum..
-göster bakayım amcalara pipini yavrum.
+ya baba ayıp oluyo ama 25 yaşına geldim.
-göster olm sen, amcalar ılık götlü, bişe olmaz.
+hfff... peki.
erkek çocuklarının duymak zorunda olduğu emir.

-aç lan, aç göster pipini amcalara.
-ııı-ııh ı-ıh
-utanma lan erkek misin görelim.

küçücük yaşta erkekliğin sadece pipi ile olduğu empoze edilir minik beyinlere. sonra kadınlar zırlaya dursun yok kan beyne gitmiyor, öndekiyle erkeklik olmuyor diye.
cinsiyetçi yaklaşımın daniskasıdır. "beşikte cinsiyetçilik nasıl aşılanır?" çabasına düşmüş yurdum insanı bebek olan kızlarına "düzgün otur, kapat bacaklarını" deyip dururlar. rahat bırakın çocuğu ve pipisini ki kendini korumayı ve özelini bilsin. sonra tacize uğradı diye psikolog psikolog dolaşırsınız.
(bkz: göster abilere pipini)
(bkz: hadi amcanlara pipini göster)
(bkz: oğlum amcaya pipini göster)
(bkz: göster bakayım amcalara pipini)
(bkz: aferin oğlum şimdi de pipini göster amcaya)
(bkz: goster bakayim amcalara pipini)
(bkz: oglum amcaya pipini goster)
(bkz: goster amcalara pipini amcasi)

ve en son da :

(bkz: göster amcalara pipini)

ilginç. bu ne sevdaymış.
Demek ki herkes göstermek istiyor. (bkz: sözlüğün sonu nereye gidiyor)
ünlü türk baba deyişi.baba çocuğun cinsel organı ebatından memnun ise eve gelen her misafire deşifre edilinir.her erkek çocuğunun başına gelmiştir mümkün mertebe.
(bkz: göster kızım amcalara kukunu)
amcalara göstere göstere zaman içerisinde "amcalara mı ablalara mı göstermeliyim?" gibisinden kafa karışıklığına uğrayacak çocuğun bu kafa karışıklığına sebep olacak meselenin girizgahı.
sekiz yaşında kuaför saçlarımı kısacık kestikten sonra babamın kurduğu beni çok ağlatan cümle.