bugün

galatasray stoperi değildir , olmamalıdır.
Camdan daha kırılgan bir omuza sahip futbolcu. Beşiktaş onu Galatasaray'a satarak çok akıllıca bir iş yaptı.
hataylı bir arkadaşımın söylediğine göre, şans eseri parlamış futbolcu.
Bir nesta, bir cannavaro veya rio ferdinand gibi klastı. Sakatlık problemleri olmasa kesinlikle değişilmez oyuncu.
maçta yüreğini ortaya koyan oyunculardandı, neredeyse hatasız oynadı.
Maçın en iyilerinden birisiydi.
rakibe kafa topunu koklatmamıştır. açıkçası bu kadarını beklemezdim ben gökhan zan'dan.
milli takıma egemen korkmaz ile monte edilmesi gerekendir.
kalas gökhan gitmiş klas gökhan gelmişti sanki. Şaka bir yana güzel oynadı tebrik etmek lazım.
real madrid'e karşı mük-kemmel oynamıştır! helal olsun.
temiz oynadı.
Omzu ayrı eve çıkmadığı sürece hala iyi bir alternatif.
cam adam gitmiş taş gibi stoper gelmiş. tebriği hak eden futbolcudur. 30 yaşında bir stoper kendini geliştirebilmişse bu başarıdır.
galatasaraylı futbolcu. inanılmaz bir oyun sergiledi bu akşam. bir fenerbahçeli olarak gurur duydum kendisiyle.
an itibarıyla galatasarayın en yakışıklısıdır. bu gece daha bir yakışıklı gelmiştir gözüme. koçum benim.
edit: şimdi bunda eksileyecek ne var? bu gece drogba bile yakışıklıydı yani.
su adamda biraz top hakimiyeti olsa dunyanin en iyi stoperlerinden olurdu ama maalesef bu aksamki performansi bile kazma oldugunu degistirmiyor.
Takımın en iyisiydi. Süper ötesi bi maç çıkardı. Tüm ruhu ile sahadaydı. Tüm kalbimle tebrik ediyorum aslanımı.
galatasaray'ın hava topu eksikliğine çare olan futbolcu.
Tabii tek başına çare oldu 2 senedir yaşanan bütün sıkıntıyı çözdü diyemeyiz ama gayet iyi iş çıkarıyor.
Ne yazık ki sakat ya da cezalı bi stoperimiz olmadığı sürece şans bulamıyor. Semih gayet temiz oynuyor, dany çok hızlı, riera'nin arkasını topluyor, hâl çaresi nedir bilmiyorum ama bu adam bi şekilde oynamalı, mersin maçındaki kötü futboluna rağmen oynamalı.

He unutmadan,ayak içiyle 10 numara bi orta açmıştır, son dakikalarda korner beklediği pozisyonda hakeme lütfen lütfen diyerek gülümsetmiştir.
dünkü amaçta koridar olacağı düşünenleri yanıltan oyuncu. şahsen ben de böyle bir performans beklemiyordum. olmayacak zamanlarda saçma hatalar yapıyordu. ama dün iyiydi. yine de semih ve dany ikilisini kesebileceğini düşünmüyorum. hatta sene başında 1 stoper daha alınınca takımın 4. stoperi olacaktır. buna rağmen yedek klübesinde her an oynamaya hazır bir adam olması iyi.
sezon sonu sözleşmesi biteceği ve muhtemelen bir anadolu kulübüne gitme riskini göz önünde bulundurarak,kıçını yırtarak oynamaktadır,sezon sonu 3 yıllık sözleşme yapında görün ananızınkini.
3 senelik topunu 1 geceye sığdırdı. belki de türk futbol tarihinin en profosyonel adamı olan emre aşık'ı hatırlattı.
kendini geliştirmiş defans oyuncusu. taş gibi oynamaya başlamıştır. şaşırtıyordur.
cam adam oldu daş adam. yedek kadroda insan kendisini anca bu kadar yetiştirebilirdi.
şanslı adam vesselam. madrid ve karabük maçında dany cezalıydı haftaya da semih kaya cezalı. forması garanti yine. şansları iyi değerlendirdiği de bir gerçek. son maçlarda hatasız oynuyor.
ağır olmasa gayet iyi defans esasen.
haftaya sakatlanir.