bugün

aci bir gercektir. gobekli erkekler mumkunse evlerinden disari cikmasin.

edit piaf : gobekli erkekler bu lafim size : beni eksileyeceginize gidin de biraz spor yapip gobeginizi eritin. ok?
bunların kıllı olanları vardır. üstüne üstlük atletle denize girip neyi varsa belli ederler.
yalandir. kimi erkege yakisir göbek.
köbeğini kaşıyorsa daha da beterdir.
onları da sevin canım onlar da insan derken bile çekinerek söylememe neden olan tiplerin yarattıgı kirliliktir.
(bkz: hala sevin onları canım onlar da hala insan)
kendisine jigolo arayanların düşüncesidir.

ekleme:göbekli değilim.
(bkz: sıçtı cafer bez getir)
kimisi ısırmalıktır yumuk yumuk yumulur. o adam varya babadır dededir dayı amcadır..
hele torunlarına kum torbası oluşlarıyla daha bi sevilesi kişilerdir.
gobegini eritmeye calisan bir erkek olarak beni komplekse surukleyen baslik.
(bkz: kendini bok sanan trollün başlık açması)
not:şişko değilim.
Söz konusu sevilen olunca çokta beğenilesidir hani.
göbekli erkekler, göbeklerinden rahatsız olmuyorsa kime nedir ? Kime göre görüntü kirliliği, neye göre görüntü kirliliği derler adama. mesela bizler de 'göbekli erkeklerin görüntü kirliliği yaratması' şeklinde başlık açan insanlar istemiyor olabilirizdir. Sonuçta bu da 'düşünce kirliliği' oluyor bir anlamda değil mi ? Herkesin istediği gibi olma hakkı vardır. Önce düşünce kirliliğinizin önüne geçin.

not: ne erkekliyim, ne göbekli.
Bunu da daha demin öbür başlıkta ayaküstü göbekli erkeklere verecek biri yazıyor.
Mekiği anladım da plank ne la? Göbeksiz erkek şezlongsuz plaja, bagajsız vasıtaya, tatlısız ziyafete, faturasız ticarete, dengesiz jonglöre, vitessiz piskilete, limonsuz salataya, külhansız galata'ya, çobansız sürüye, tabutsuz ölüye,küreksiz kayığa, pırasa bıyığa, tüpsüz dalgıca, vetsiz yargıca, kramponsuz futbolcuya, ahlaklı vurguncuya, terbiyesiz kavuncuya, köpürmeyen sabuncuya, tuzsuz turşuya, gürültücü komşuya... benzer. Yani göbeksiz erkek balkonsuz ev gibidir.