bugün

O kız ben olabilirim. Göbeklerimizi yarıştıralım mı yakışıklı?
vurduruyordur.
Kızlarımız , Evlenip çocuk yaptıktan sonra genelde götü göbeği büyütüp yürüyen dünya gibi olduğu için göbekli erkekleri itici görmemeleri lazım bence.
Üzgünüm kızlar ama malasef gerçekler acıdır.

Not : erkeğim , evliyim ve göbekli değilim.
güncel başlık olduğu için bunu veriyorum, füze gibi memeleri olan kızı reddeden erkekle aynı mantalitede olan kızdır.

biliyorum, şimdi ağırlıklı olarak kalbi ve beyni erojen bölgelerde çalışan gençler olarak yüksek libidonuzu açığa vurma ihtiyacı hissediyorsunuz. hepimiz aynı yollardan geçtik, geçiyoruz ama bu işler götle göbekle olmuyor arkadaşlar.

tabii ki dış görünüş önemli fakat hayatınızı birisiyle paylaşmak için sadece bunun yeterli veya illa ki gerekli olmadığını zamanla anlayacaksınız.

umarım...
GECE 12 DE MANTI, PASTIRMALI, SUCUKLU YUMURTAYI BERABER GOMUYORLARDI, TUVARLANMIYORLARDIR AMA AZICIK GOBEK OLUR.
Fitness salonlarindan cikmayan, instagramda durmadan yari ciplak fotosunu paylasan, tek dusundugu sey kaslarini sisirmek olan zekasi pek gelismemis biriyle sevgili olacagina hafif gobekli ama kendisi ve sevgilisinin ve evlenebilirlerse cocuklarinin gelecegi için calisan biriyle sevgili olan kizdir. Yani ben.
kışın üşümez.
Kendisi fit ve spor yapan biriyse normal bir durumdur sadece karakterin iyi olmasıyla yetinmiyordur saygı duyulmalıdır.
Arkadaşlar ne söylerseniz söyleyin gönül sevdi mi göbek falan dinlemiyor.
biyoloji hocasının "erkek tipleri" konulu ödevine ilk elden bilgi toplamaya kararlı kızdır.
Bana ulaşabilir gayet dediğim arkadaş.
bu başlığı açan tipten akıllı kızdır diye ciddi ciddi düşünmekteyim.
vallaha şimdiki kızlara para olsunda babamla Bile cikarlar.
göbekli türk kızının yaptığı şeydir kaslı erkekle beraber olma ihtimali olmadığından kendisi gibi göbekli erkeklerle beraber olmak zorunda kalırlar. sonuçta her topalın bir kör alıcısı bulunur.
Göbekli erkeklerin, kaslı-fit erkeklerden daha güvenilir olduklarının farkından olan kızdır.
Seviyorsa çıkar.
O göbek benim yaştığım falan diyip dokunup bir sevimli gösteren gerizekalı kızdır.Banane senin sevgilinin vücudundan.
edit:Ben boşuna mı karın kası çalışıyorum.
Güzel bir kız cıktı 2 ay sonra oğlan eritti. Çok büyütmemek lazım göbeği kadınlar için diyorum mevzuyu buyutmeyin. Olur da eritirse yakışıklılığı artar. Yine de bakımlı erkek göbelsiz olmalıdır.
Kızın gelecek beklentilerini karşılıyorsa , tabiki. biraz ağır işçilik yapacak ama olsun.
Göbekli erkek daha sadıktır, ne olduğunu bilir. Bide beraber diyet gibi eğlenceli oyunla girersek yemede yanında yat yatmak demişken göbekli erkek çok kullanışlıdır yat göbeğine moreli bozukken yüzünü göbeğine bastır gülsün. Kısaca masrafsız ve sevgiyi hak eden erkektir.
görsel
Benim. Sevgilimin bayağı göbeği var ve itiraf ediyorum kötü duruyor. Bu onu sevmeme engel değil tabi ki, ama spora başlattım. Sağlığı önemli benim için.
Adam olsun yeter.Yıllar sonra hepimiz toprak altında kemikler olarak kalacağız.
seviyosa çokta takılmaz ara sıra 'biraz erit' der belki, göbeğiyle sevmiş olur çoktan zaten onu.
Partnerinde dış görünüş değil düşünce uyumu arayan kızdır. Doğru yoldadır.