bugün

(bkz: nasıl koyduk ama) *
"ne mutlu türküm diyene", sözüdür.
Size özel tatil Etstur farkıyla. Uludağ otellerinde özel fırsatlar.
şehit annelerinin vatan uğruna kaybettiği evlatlar için,söyledikleri sözlerdir..
eşinin ismiyle kurulan cümlenin sonunda karısıyım diyebilmek..
Londra heathrow havalimanı pasaport gişesindeki memurun suratına ve pasaportuna ekşi ekşi bakıp türkmüsün diye sorduğunda Evet demek.
oğlunu asker eden ananın sözleri..
mezuniyet töreninde işte benim kızım diyen annenin sözleri..
ural altay dil ailesine ait bir dili konuşuyorum diyebilmek. çok önemli tabi.
neden icki icmiyorsun, ot kullanmiyorsun, kari kiza takilmiyorsun? sorusuna muslumanim diyebilmek. ozellikle yurtdisinda iseniz bu cevabi alan karsi tarafin yuz ifadesini gormek kadar insani mutlu eden bir sey olamaz.

-are you muslim?
+elhmadulillah
-Yogoya gidiyorum artık sevgi benim içimde...her şey içimde , içim dışım bir hatta. Çok para veriyorum ama değiyor huzur buluyorum...huzur yogoda

- aaa sen meditasyon yapmıyor musun ? ruhunu işkenceden kurtar ve bir kuş gibi kanatlandır, denge çok önemli evet şimdi ellerimizi yavaşça yukarı kaldırıp önce sağ burun deliğimizden sonra sol burun deliğimizden nefes alıp veriyoruz ve o ışık hüzmesini görüyoruz...( görülen şey seraptır severdir, yakıp geçmiştir)

Yoga yoga güzel yoga
Koş gel, beni huzura bula.
-sizin mi?
-evet benim...
o şey eş olabilir, sevgili olabilir,çocuk olabilir,araba olabilir, yalı olabilir..artık ne verdiyse Allah...
--benim oğlanın kocaman pipisi var.
-serkan bey bize biraz kendinizden bahseder misiniz?
-uludağ sözlük yazarıyım.
- hangi takımı tutuyorsun?

+ galatasaray.
ben yaptım.
mekan:bir iş görüşmesi
-mezun oldugunuz üniversite ?
-oxford* üniversitesi
müslümanım elhamdülillah..!
ülkücüyüm çok şükür.
mezun oldum!
- yıldırım demirören herhangi biyerde..

-bu takımla gurur duyuyorum..benim eserim!

(bkz: utanmadan söylenebilecek sözler)
(bkz: utanmaz adam)
dininiz?
islam.
bitirdiğim projelelerin reklamlarına tv yada radyoda rastladığımda "bak bu projenin network ve security tarafını ben yaptım" diyebildiğim sözdür.
karadenizliyim!
sen, benimsin.