bugün

nesildaşım, samimi ve ince yaklaşımı var.
kimseye ayar vermek niyetiyle sözlükte değildir. tartışmayı, özellikle siyasî tartışmaları sevmez. o konuları işledi, pek bi netice alamadı. rahvan gidişleri hep çok sevdi. o yüzden işbu entryi okuması istediği yazara ayrıca pm olarak atacaktır. işbu demeye bayılır.
(#10470271)

beni benden aldı.
filmden ve oyundan anlayan yazardır.
(bkz: antidepresan ve alkol birlikteliği/#10810187)

uzun zamandır böle gülmemiştim..
behzat ç sever nesildaş yazarımız *
önceki hayatında "şimdi yatayım, sabah erken kalkıp çalışırım" mottosunu ilk çıkaran insan olduğunu düşünüyor. deli midir nedir?

o kadar sıyırdı ki, showtime zamanı yazan insanla, dünyanın en büyük gezegeni hangisidir diye soran yaşam formlarının oda sıcaklığındaki mükemmel karışımından bile güzel kafası oldu.

eskiden beyle saçmalıklar yoktu çünkü. japonlar teknolojiyi geliştirdikte manyak olup çıkıyoruz dünyalılar olarak. ey interneti bulan adam. sen karınla aşk yaşayacağısın deyi, ne into the wild yapacak potansiyele sahip gençler x'i sonsuza götürmekle uğraşıyor bi bilsen! gerçi matematikle interneti nasıl bağladım bilmiyorum, ama kime bok atacağımı bilemedim bu saatte. topsunuz olm işte.

mesela "off daha amerika keşfedilcek yha. şimdi yatayım, sabah erken kalkar dümene geçerim" dememiştir colomb. ya nasip demiş, çıkmış yola adam. öyle olmak lazım abi. raad.

(bkz: burası kastı marsa geçelim)
kendisi dönüm noktalarından dönen. ama dönüp dönüp yine aynı noktaya gelen ve sonra o noktanında ötesine geçen, arkadaşım, dua ortağımdır.
kesti, attı.
itiraf bölümünde dikkatimi çeken yazar. olumlu yönde sürc i lisan etmeyelim durduk yere.*
(#9486755) yarmıştır.
slm nbr.

tanım: tanım bir olgudur.
nickindeki gibi adam olmadığı şu entrysi ile anlaşılmıştır.

--spoiler--
(bkz: #15287493)
--spoiler--
4 yıl önce son entrisini bu vakitlerde giren,

profiline gif koyan gruba dahil,

yedinci nesil bir yazar.

(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler) başlığı sahibi ayrıca.

o deil de başlık 4 ay falan boş kalmış,

değeri sonradan keşfedilmiş.

tuhaf.