bugün

son yaptığı şok açıklamadan da anlaşıldığı gibi guiza fenerbahçe yi terkediyor ve bir daha türkiye ye gelmeyi düşünmüyor. peki neden ?

cevabı burada;

http://www.fotomac.com.tr...18/guiza_turkiyeye_donmem
(bkz: stay with us guiza!!)
tam hayırlı olsunluk bir durumdur fenerbahçeliler için. diğer takımları tutan arkadaşlara da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum buradan.

hayır, bir de işin kötü yanı, koyacak yanı, bu adam buradan gider, gittiği takımda da kral olur, sıralar gollerini, sallar oklarını. o zaman fenerbahçe oturur düşünür heralde.
bu haber üzerine ülkedeki bütün gençler stadyumlara dolacak, türk bayrakları açılacak ve marşlar söylenecektir. Nitekim şu anda öylede olmaktadır.
kovulmadım istifa ediyorum demek istemiş.
nihayet 2 yıl aradan sonra bizimde sahaya 11 kişi çıkmamızı sağlayacak haberdir. artık forvetsiz oynamaktan kurtulacağımız gibi şu adama atmayın topu kardeşim! diye bağırmayacağımızın da müjdesidir. her ne kadar haber kaynağı fotomaç olsada içimizde karşı konulmaz bir sevinç yaratmaktadır.
bir galatasaraylı olarak üzüldüğüm bir hadise.
(bkz: 30 milyonluk eşşek)
(bkz: buna inanabiliyor musun sevinç)
Olmadı gitmiyor işte o lanet olası http://www.milliyet.com.t....2010/1239869/default.htm
gidicek gidicek kalamaz artık yeter ulan yeter lütfen git allahın belası.
(bkz: üzüldüm bak şimdi)
fenerbahçelilere yapılan bir başka eşşek şakası.
bir fenerbahçeliyi sevindirecek haber, müjde falan da istenebilir o kadar yani.
diğer takım taraftarları içinse eğlenceye veda anlamına gelir.

üzülmüyor değilim, zaten bu ispanya ve o taraflardan gelen oyuncular türkiye'ye öyle hemen uyum sağlayamıyor, sonra böyle oluyor.
hemen sevinmeyin; (bkz: en az 1 yıl daha fenerbahçe de kalmak istiyorum)
sanırım bu sefer isabetli bi atış yapmış.
(bkz: guiza vurdu kaçırdı vurdu kaçırdı vurdu kaçırdı)
"Menajerime söyledim bana takım arıyor." diye açıklama yapmış....sana takım bulan menajer dünyanın en iyi menajeridir.

tanım: beklenen sonuç.
(bkz: Guiza nedir bu ceza)
BAZI GAZETLERE GÖRE 1 YIL DAHA OYNAMAK iSTEDiĞiNi SÖLEMiŞ FUTBOLCU.
--spoiler--
ispanyol oyuncu ülkesine dönmeden önce Fox TV;ye yaptığı açıklamada, ;Fenerbahçe ile iki yıllık sözleşmem daha var. Evet Türkiye;de mutlu değilim ama bir yıl daha oynamak istiyorum. Ancak önümüzdeki iki ay içinde neler olacağını hep birlikte göreceğiz. Trabzonspor maçında şampiyonluğu yanlış anons yüzünden kaçırdık; dedi.
Neşeli tavırları ile dikkat çeken ve Türkiyeden aldığı sürücü ehliyetini kameralara gösteren Güiza, Bu sezon ne ligde, ne kupada, ne de Avrupada istediğimiz hedeflere ulaştık. Acımız büyük diye konuştu.
ispanyol oyuncu, En büyük dileğim gerçek Güizayı Fenerbahçelilere göstermek. Bu sene çok şanssızlıklar yaşadım. Aile sorunları, ayağımdaki sakatlıklar beni çok yıprattı. Dünya Kupasından sonra topuğumdan ameliyat olacağım. Taraftarımızın çıkardıkları olayların doğru olduğunu söyleyemeyiz. Stadyumda çocuklar ve bayanlar vardı. Çok düşüncesizce şeyler yapıldı. işler yolunda gitmeyince yüz ifadem de üzgün oluyor. Zaten şampiyonluğu kaybetmişiz mutlu olmamam normal dedi.
--spoiler--
(bkz: Guiza nedir bu ceza)
haberin kaynağına bakılacak olursa güiza gidecek ronaldinho gelecek kesin fenerbahçe'ye.
bir galatasaraylı olarak üzüldüğüm durumdur. sen bize lazımsın guiza. Guiza estancia con nosotros.*