bugün

değerinin çok altında satılan topraktır...
açıklamada, "galatasaray spor kulübü lisanslı ürünüdür" yazıyor. tövbe estağfurullah.
ticaretin amına koymaktır. ayrıca insanların duygularıyla, değerleri ile oynamaktır.
yakında ülkemizi de böyle satışa çıkarmasalar bari.
varak yazıp nazik olmaya çalışmışlar ama yemezler. bildiğiniz y.rak bu!!
boş şeylere para veren insanların çokluğuna delalettir.
şuna o parayı verenlerin, varsa eğer diğer tarafta hesap veremeyeceği eylemdir. 10 ailenin 2 günlük erzağı karşınabilir mesela.
güller sarı kırmızı açıyormuş o toprakta.
bugün eski stadının, sözde mabedinin toprağını satan yarın kulübünü de satar ve pazarlar olayıdır.
buradan gelecek paralar arenanın zemini için kullanılırsa cok daha iyi olacaktır. en azından alan adam gs güzel bir sahada oynuyor bunda benimde payım var der.
15 güne kalmaz, çin malı çakmasını pazarda görmeye başlayacağımız üründür. gs store'u tebrik ediyorum. *
altın plaket nedeniyle fiyatı yüksek olan topraktır. Olsun az bile ali sami yen stadı nın toprağına.
'madem o kadar değerliydi; neden koşa koşa toki stadına gittiniz' sorusunu akıllara getirir.
gs storede 599 liraya satılan toprağa galatasaray lı taraftarların bu yoklukta işsizlikte bu kadar para vereceği merak konusudur. nihayetinde toprak gitsin mecidiyeköy den alsın. 600 tl para bu devirde kolay kazanılmıyor. fakat bizim cahil bazı türk insanı evinin rızkından keser, çocuğunun okul harçlığından keser, bu toprağa parayı verir.
bi fatih kasasi toprak alinacak paraya bir avuc toprak alacak salak yoktur heralde.
muhakkak bazı geri zekalıların alacağı toprak olacaktır. ulan alsan ne olacak almasan ne olacak.
drogba ölse drogbanın mezarındaki toprak diye de satış yapılır mı acaba düşündüren olay.
Birilerinin agzina, yuzune, gotune temas etmis topraktir bu kadar huzursuzluk yarattigina gore.

Kimi akli evveller de cikmis diyor ki "cocugun okul rizkindan kesip toprak mi alinir?".

Salak, bu senin benim gibi insan alsin diye degil. Ayda 80-90 bin lira kazanan adamlar evindeki sominenin ustune koysun diye alip 600 liraya satiyor adam onu. Sen fakirhanene onu koyucan da kime gostericen a sigirim benim?

Kisacasi gayet guzel fiyata satilmakta. Tebrik edilesi bir proje.

Klup para kazaniyor diye orospu agizlilik yapmayin kiskanc ibneler.
Kapitalizmin osurduğu yerdir.
ayda 1milyon lira bile kazansa insan, gidip 600tl vererek alırsa bunu aklından şüphe ederim. aklından şüphe etmezsem insanlığından ederim. nasıl bir mentaliteyle yetiştirildiniz siz de bu kadar insana uzak varlıklar oldunuz anlamakta zorlanıyorum bazen. insanlık damarları tıkalı gönül yoksunu dünya zengini acizler.

not: beymen başlıklarının da birikmesiyle patlamam buna oldu kimse üzerine alınmasın lutfen. takımına tapan fanatikler alınabilir. önce insan olun, adam olun adam.
zenginler için yapılan bir üründür. zaten altından da yapılmış...normal şartlar altında düşük ve orta düzey maaş alan birinin alması mümkün değildir.
Vahşi kapitalizmin bir tezgâhı. adettendir not: galatasarayliyim.
kutsaldır...
ona o parayi veren keriz var midir acaba?
keriz avlayan topraktır.

not: galatasaraylıyım.