bugün

korsan cd ve mp3'leri desteklediğini zannettiğim grup. isim mi bulamadılar acep?
babaları tarafından zamanında balkon terliğiyle kovalanmamış üç hanım kızdan oluşan topluluk.
anaları tarafından zamanında oklavayla dövülmemiş üç hanım kızdan oluşan topluluk.
konserlerinde her şarkıyı 3 defa söylemek suretiyle zamana oynayan 3. lig takımı hüviyetli müzik grubu.
abileri tarafından zamanında baskı kurulmamış üç hanım kızdan oluşan topluluk.
ismini duydugunda, bu ne lan isim mi bulamamislar demekten kendini alamiyor insan. ayrica sarki falan soylemeyip oylece vitrinde dursalar daha bi hos olur.
kasık bölgesinden yukarı, göğüs bölgesinden aşağı takılan bir topluluk. amaçları nedir çözemedim. kızlarımız ince bellerini göstermeye bayılıyorlar. bir de sanatsal bir mevzu var işin içinde. yani hiç ibo şov 'a ya da sabah sabah seda sayan 'a çıkacakmış havası yok bunlarda. e yapmaya çalıştıkları müzik formatı bununla alakalı değil zaten.

ibo şov 'da bale menşeili tuhaf danslar yapmak nedir efendim? yani gerçekten popülizmle mi yol alıyorlar yoksa sanata gönül verip kadın programı seyircilerine mi hitab etmek istiyorlar anlayamadım.

bir de o kadar umut bağlayıp para yatırıyorlar ya işte tam hastasıyım bunun!
yıldız asyalının kendini ön planda tutmaya çalıştığı, gerçekten kötü performans sergileyen, saçma sapan bir ismi olan gruptur.
geçen ay mp reklamlarında oynayan ve kendilerini hepsi'nin rakibi olarak gören grup. umarım yeni bir çıtır kızlar ve adrenalin vakası olmazlar.
ilk kez radyoda duyduğumda lan bu bizim yandaki anaokulun korosu varmış da kaset falanmı çıkarmış dediğim grup.
çok tatlı hanımlardan oluşan grup. ilk duyduğunuzda ismi çok saçma gelmektedir. endişelenmeye mahal yoktur, sonraki duyuşlarınızda da saçma gelecektir, normaldir. ama git gide daha sempatik bir saçma isim olmaya başlayacaktır.
(bkz: ılımlı pussycat dolls)
yıldız asyalı'nın yaşlandığını bir kez daha bize gösteren grup.*
hepsi,hepsi ye rakip olan topluluk. en son mp reklamlarında oynayıp para kazanmanın yolunu bulmuş hatunlardır.
sadece kulağa hitap eden gruptur. ilerleyen yıllarda sexy bir mankeninde katılımıyla grubun adını mp4 olarak değiştirirlerse, gözede hitap etmeleri mümkündür.
yıldız asyalı'nın kovulduğu grup. kovulma sebebi olarak da Asyalı'nın bilgisi olduğu halde konserlere katılmaması ve disiplinsiz davranışları gösterilmiş.

http://www.haberturk.com/...cat=150&dt=2008/10/21
google aramada ilk sıralarda çıkma amacı güdülerek kurulmuş gruptur.
insanı hüzne boğan bir ayrılık yaşamış grup/mp/3..

yıldız gitti grup bitti. oysa ki ben yıldız için dinlerdim bu grubu. gerçekten önemli bir kayıp olmuştur, müzik dünyası bir starını kaybetmiştir. star olmak hep kötü derlerdi, al bak işte yıldız, gördün mü? hem bizi üzdün hemi de sen çıktın gruptan. solo olarak iyi işler yapacağını umuyorum. gitar bilgin var, alıp güzel güzel sololar atarsın. solo olunca solo atıcaksın.. iyi bağladım ama. hakkında yazı yazınca heyecanlandım..

mp2 olarak devam edemez büyük ihtimal. mp4 için ise 2 kişi gerek ki o 2 kişi o kadar kolay seçilemez. öncelikle müzik bilgisi iyi olması gerekir. öyle çıplaklığa ya da güzelliğe bakmıyorlar benim bildiğim. keşke ipod falan koysaymışsınız grubun ismini. ne bileyim iphone da olabilirdi aslında. ayrıca bu kadar yazdığıma inanamıyorum..

(bkz: yıldız asyalı kim lan)
cd player'ı olupta mp3 çalamayan bir araba satın almış olan paralı bir lavuğun

- track olanı yok mu bunun

diye sormasına sebebiyet verebilecek grup ismi
biz fastfood degiliz diyen ancak kisa bir süre sonra dagilan grup.duyduguma göre iki kisi kalmislar. mp2 olmuslar kisacasi.
gruba bir kişi daha alıp isimlerini grup mp4 olarak değiştirmiş oluşum.*
korsana evet diyen oluşum.
hepsi'den sonra bir bunlar eksikti dedigim grup. tabii yiğidi öldür hakkını ver çok güldürüyorlar beni. işlerinde başarılılar.
Orta Sekerli Kahve şarkısı ve değişen 2 üyesiyle biraz daha değişen ve kesinlikle adınında değişmesi gereken grup.
bir an önce dağılması için dua ettiğim grup, trojan desek yeridir.
yarım saatten beri bulunduğum internet cafede gıcık ötesi şarkıları çalmakta.

-aşhhk aşhhk, beğğndeğğn kaçhmaaaaazzzhhhh.
(bkz: ya sabır)
güncel Önemli Başlıklar