bugün

amerikalı bir fitness model. imrendiğim bir adamdır. o nasıl karın kasıdır yav barbelline destek verdiğim. tek başına binlerce kız tavlar yemin ederim. kıskandım ağabey yalan yok. insan hem über yakışıklı hem über fit olunca imreniliyor tabii ki. reyize selamlar buradan.
Bu adamın başlığının açılmamış olmasından dolayı şoklardayım.

Kaos tarzı antrenman programları ve bitmeyen hırsı ile tamamladığı antrenman videoları ile hayranlık duyduğum, spor yapan herkesinde saygı duyması gereken biri olduğunu düşündüğüm üstaddır.

Keşkem ct fletcher gibi bir başka üstadla şöyle bi 5-10 bölümlük bi video serisi yapsalarda izlesek.

Edit: bunu bile eksilemişler ne diyim !
adam ölmüş diyorlar, eğer haber doğruysa yaşayan bir efsaneyi kaybetmiştir fitness dünyası.
Ne kadar iyi vücudun olsada ecel kapıyı calinca bisey yapamiyorsun, haberlerde öldüğü soleniyor ne diyelim iyi bir motivasyon kaynagiydi artik efsane oldu..
Böyle bir adama bu kadar az entry girilmiş olması şaşırtıcı. 37 yıllık yaşamına çok şeyler sığdırmış öldüğünde de sanki bir akrabam ölmüş gibi hissettiğim adam.
R.i.p diyip geçmemiz gereken motivasyonun efendisi isim.Ustayı zaten ancak bir banliyö alabilirdi bu hayattan.
(bkz: brad pitt)
yarın için bugünü feda edeceksin. yüksekmek için düşeceksin ve yükselmeye başladığında hiç olmadığın kadar yüksekte olacaksın.

huzur içinde yat cesur adam.
Defne joy foster'la birlikte ölümüne en çok üzüldüğüm 2. Genç ünlü.

2012 yılında abim sürekli YouTube'daki motivasyon videolarını izlerdi. Ben de öylelikle tanışmıştım. Çok üzüldüm.

AllAh rahmet eylesin.
(3 Kasım 1977 – 17 Ocak 2015), ABD'li aktör, model ve vücut geliştirme sporcusu. YouTube videolarıyla bilinen Plitt, Terminatör 4: Kurtuluş, Kirli Sırlar, Hesaplaşma Zamanı gibi birçok filmde rol almış, TV şovlarıyla izleyici karşısına çıkmıştır.

ABD'li fitness modeli ve oyuncu Greg Plitt Burbank, Kaliforniyada 3 arkadaşıyla birlikte tren yolunda video çekerken gelen bir banliyö treni altında kalarak 37 yaşında öldü.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Greg_Plitt
6 sene evvel aramızdan ayrılmış bir erkeğin isteyebileceği herşeye sahip motivasyon konuşmacısı yakışıklı bi abimizdi yıllar sonra aklıma gelmişken rahmetle anmak istedim,saygılar ağabey...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar