bugün

Nedense çıkartmaya elim gitmiyor. Kasada, nedendir bilinmez, Kartı Olan bir arkadaşımın telefonunu verip duruyorum. Her alışverişte rehberden kızın adını arayıp bulacağıma çıkarsam keşke. Ah keşke.
Benimdir cunku o kart bir boka yaramıyor.
Gratis'ten alışveriş yapmasına rağmen kullanmıyorsa hesabını bilmeyen kızdır. Gratis kart puanıyla param yokken çok güzel alışveriş yapmıştım bir keresinde. Ondan sonra bir daha asla bırakmadım kartımı. Biri de çekilecek çile değil demiş. Cüzdanda kart taşımanın nesi çile amk. Saçma sapan şeylere sinirlendirmeyin beni.

Sizin evde para ağaçta yetişiyor galiba kızlar, yaşıyorsunuz bu hayatı. Aferin size.
Kartın bir kere işe yaradığını gördüm onda burger da bir menüde indirim kuponu kazandırmıştı. Onun dışında bir halta yaramıyor.

Ha bir de arkadaş anahtarını evde unutmuştu kapıyı gratis kartla açmıştık. Bu gibi vakalar için yanımda taşıyorum.
Kaşını bıyığını da aldırmıyordur Allah bilir ..
bir erkek olarak ben de kullanıyorum gratis kartı. neden bu durumu kadınlara yoruyorsunuz? insanın kendine bakım yapması kadınlara özgü bir şey mi?

t: gratis kartı olan gibi olmayanı da insandır.
Eksik kızdır.
içinde puan falan birikmiyor annem en az.3 yıldır kullanıyor daha bi sakız alcak puan yok içinde. salagin biri demiş bakımlıyım alıyorum kıcımı ye sen benim allahın kezosu 3 ayda 1 dus alir hayatinda cilt bakimina gitmemis bakimli sayiliyor. nars ürünler satmayan hiçbir işletme umrumda değil siz hala the balm almaya devam edin.

not: bi kezonun birde calvin clain in2u almis 45 tl lik parfumu gratis puanlariyla 125 tl ye almis seviniyo enayi. sizin gibiler olmasa akillilar nasil para kazanacak zaten. Ayrica aldigin parfum ucuzzz lesss kotuuuu basittt.
Kart ucreti 3 tl dir.
Öyle bir kart mi varmış?
Benim bile var ise yarıyor, ekstra indirim oluyormuş hehehe.
Benim gratis kartımı kullanabilir. Maksat puan biriksin.
benimdir. anaannem faize girer dedi.

anaannem diyorsa doğrudur.
Makyaj yapmayan doğal kız diye sevinmeyin. Zengindir ve indirimli ürün almaya ihtiyacı yoktur. Ben zengin değilim ne yazık ki.
bende doğuştan 5 tane var. lazımsa ulaşın.
Ya zengindir indirimli ürün almaya ihtiyaç duymuyordur ya da kişisel bakım ürünü kullanmıyordur.
Erkeklerin bile var bu devirde, erkekler de tıraş ürünleri başta olmak üzere bakım ürünü kullanıyor.
Kart yok artık numara söylüyoz sadece.
penisi vardır.
(bkz: hollanda’da gratis olmaması).