bugün

zirvede ilk tanıştığım kaynaştığım yazar.Bir ara beni nargilenin közüyle yakmaya kalksada biliyorum o özünde iyi bir insan umarım birdahaki zirvede neyim görüşürüz
muhabbeti hoş, bilgili, kültürlü, anlayışlı yazar arkadaş
istikamet yanlış söylendiği için kendisini yanlış yere götürdüğüm düşüncesine kapılma gafletinde bulunan yazar, şikayet etmediği zamanlarda hoşsohbet ayrıca. *
geleneksel uludag sozluk iciyoruz guzellesiyoruz zirvesi'ne katılır diye beklediğim ama malesef katılamayan ve üzülmeme sebep olan kardeş insan.
artık büyük avukat olmaktan çıkıp savcı olduğunu duyduğumuz tebrik edilesi azimli yazar.
an itibarıyla ankaradan istanbula gelmiş olan ve yanımda oturan ama benim msn konuşmam yüzünden ilgilenemediğim ama konuşma sonrasında öpüp yanaklarını sıkacağım benim güzel dostum.
sözlükten birinin ya da birilerinin ciddi anlamda gıcık olduğu ne zaman hakkında entry girsem ilgili ilgisiz mutlaka kötü oyladığı kişidir. * * *
uzun bir aradan sonra ankara macerasına son verip tekrar aramıza katılan ve gelir gelmez bavullarını bize taşıtan akp yandaşı işe yaramaz kişilik. * *
internetten gazete okuyan bünye ...
yazdıklarına tüm kalbim ile destek verdiğim vatana millete hayırlı yazar.
sağda solda saçma sapan yürüyeceğine memleketine bilimsel olarak katkı sağlayan kaliteli yazar.
chp marka şişme kadın'ı akp marka vibratöre yeğleyeceğini beyan eden yazar.. bir bildiği vardır herhalde.. -"sığıyor mu" geyiğine girmiyorum, adam denemese almaz-
(bkz: canim benim/@kopush) *
yazılarını beğendiğim ve takdir ettiğim yazar. ankara yı pek sevemedi o ayrı.
sözlük ün yavaşlığını görüp, acilen yetişmiş yazar. kim tutar seni. helal olsundur.
(bkz: tayyipist)
bir müddet ankaradan kurtulmuş nihayet tekrardan istanbul zirvelerinde aramıza giren adalet temsilcisi yazar. gerçektende özlenmiş ve bu özlem azda olsa giderilmiştir, ee.. dosta doyum olmaz.
(bkz: bibidubabidibu)
bana sahip bünyenin bir üst modelllerinden birinin adı.. zirvede tam "inadına tayyip" diyordu, diyecekti ki hanımaağa müdahale etti..
bildiğin yobaz işte, zaten kendisi de itiraf ediyor. bugün iran'da yaşamak isterdim diye..
özelden yolladığım mesaj hoşuna gittiği için artı oylamaya çalışan birde utanmadan benim zirvede masa devirmeme laf eden utanmaz yazar. * * * *
tanışmadan önce çok kızdığım ama tanışınca yüreğime giren canım kardeşim.hem aklıbaşında hem efendi hem de esprili..eee daha ne olsun ablan seni yirr yirr..
kayseri'nin başkent olmasına ankara'nın başkent olmasından bin kat iyi durum diyebilecek kadar rengini belli etmiş ampülcü.

(#1565539)
(bkz: hakaretten değil övgüden say)
(bkz: senin başkentin washington olmasın)
gözlerini ilk açtığında her bebek ağlarken o gülümsedi, doktorların yeşil giysileri hoşuna gitmişti.

ilk kurduğu anlaşılabilir cümle "kahrolsun ankara" oldu.

annesinden ilk istediği şey oyuncak bir at oldu.

çok okudu, hukuk seçti avukat oldu.

hayatındaki maksimum nokta recep tayyip erdoğan, minimum nokta ise deniz baykal'dır. geriye kalan her şey ona göre bu iki değer arasında gider gelir.

hobi olarak evde ampül koleksiyonu yapar.

duvarlarının rengi yeşil, okuduğu kitapların kapağı yeşil, en sevdiği giysisi yeşil, ona göre gökyüzü de yeşildir belki de...

"yine yeşillendi fındık dalları" en çok sevdiği şarkıdır.

kapalı ankara havasında güneş gözlüğüyle zirveye gelir...yas tutmaktadır yüreği ankara'da nefes aldığı için.

son olarak bu rte kişisi tutup kendisini boğaz köprüsünden atsa peşinden atlayacak olan yazardır.

kapmış mıyım grand "kardeş" ? * * * * *
sürekli artıladığım ender yazarlardan.
Sohbeti çok zevkli olan yazar, insanların birçoğunun hoşuna gitmese de yazılarıda gayet iyi, hiç olmazsa çatır çatır yazıyor...
şu saatlerde "sevinçten" dörtnal zıpladığını düşündüğüm "arap" beygiri.

edit : ingiliz atıymış.
güncel Önemli Başlıklar